What's new

Nasze niepokoje...

frether

Member
Veteran
gdyby rzeka była by uregulowana a i wały itp były by umacniane co jakiś czas to by podtopień by nie było kiedyś wybierali piasek z rzek szedł on między innymi na budowę teraz chyba tego się nie robi nie wiem (ktoś dostał siano w łapę) mało tego na Wiśle powinno być jeszcze z 4 czy 5 elektrowni wodnych zresztą na innych większych rzekach też, przez cało Polskę płynie "kasa" i nic z nią się nie robi gdyby rząd poświęcił fundusze na ten cel było by inaczej uwieście...
 
K

Kain1

Ludzie tu nie ma co sie spuszczac, to jest POLSKA kraj w ktorym stoi walek na walku, przyklad: Kozanow.... Niemcy zostawili ten teren wlasnie na odpływ nadmiaru wody, a garstka urzedasow widzacych przed oczami jedynie PLN'y wymyśliła budowę osiedla nie licząc się z dobrem innych, a teraz dobrem kraju który musi wydać pieniądze których ciągle nie ma na odbudowę kosztem wielu pożytecznych projektów.... to co się tutaj dzieje to jedynie jedna z szarych wizytówek naszego KRAJU.... PEACE
 
gdyby rzeka była by uregulowana a i wały itp były by umacniane co jakiś czas to by podtopień by nie było kiedyś wybierali piasek z rzek szedł on między innymi na budowę teraz chyba tego się nie robi nie wiem (ktoś dostał siano w łapę) mało tego na Wiśle powinno być jeszcze z 4 czy 5 elektrowni wodnych zresztą na innych większych rzekach też, przez cało Polskę płynie "kasa" i nic z nią się nie robi gdyby rząd poświęcił fundusze na ten cel było by inaczej uwieście...

ciemnogród... i nic z tym nie zrobisz. Za jakieś 20 lat się dopiero chyba to unormuje albo nawet nigdy.. czasami myślę, że po prostu się urodziłem w hujowym kraju i nic tego nie zmieni po wsze czasy

EDIT1: tu chodzi o to, że świat poszedł do przodu, a polska stoi w miejscu Outowiec...
Ciemnogród - mam na myśli ludzi starej daty którzy myślą stereotypami a nie hwdp pis jp - przyjdzie co do czego to powiedzą NIE - i to się liczy bo oni są doświadczeni życiowo blah blah......
Hujowy kraj - odnośnie do rządzących
 
K

Kain1

kraj nie jest hujowy... tylko ludzie którzy nim żądzą, chociaz prawda jest taka że wielu z nas mając na wyciągnięcie ręki grubej kasy nie zrobiłby tego.... tutaj potrzeba prawdziwych patriotów bądź ludzi pracujących zgodnie z prawem
 

Outowiec

Member
brak mi słów ! najlepiej powiedzieć że polska to jedno wielkie bagno jak to śpiewał chyba nezo i to powielać bez żadnego przemyślenia oraz zastanowienia się oraz oriętacji w przepisach prawnych i rozporządzeniach w innych krajach i kontynentach bo w każdym kraju i kontynencie jest pełno absurdów i wygodnie jest też mówić i obwiniać PiS bo to ich wina (pomimo że od kilku lat nie są już u władzy) "ale to jest właśnie polska szara rzeczywistość jebać policje i hwdp !!11jedenjeden"
 

1337grower

Active member
Czasami mozna tak powiedzieć ,ze ten kraj to jedno wielkie bagno jak widzi sie co sie dzieje .Kocham Polske za to co zostało jeszcze nie tknięte , nie wiem ile % z was mieszka na wsi ile w miastach ale ja mieszkam w przyslowiowym "gdzie psy szczekaja dupą" im dluzej te psy beda ta dupa szczekały tym bardziej bede szczęśliwy , im dluzej góry ,lasy i strumyki beda takimi jakimi ich natura stworzyła będę szczęśliwy - trzeba być kretynem żeby sprzeczać sie o politykę - Marylka wam powie czemu http://www.youtube.com/watch?v=SIk4Xy0hLVU . jak Kain1 napisał - trzeba patryjoty który gra wedlug zasad niestety takiego nie będzie ponieważ go odstrzelą .
 

kaczy

Active member
Veteran
Prawda jest taka ( podobnie jak mówi Top top ), że tak naprawde Ci ludzie to są idioci. Dobrze kurwa wiedza gdzie buduja domy, to niech teraz płacza jak im to zalewa. Ja tam wogole nie wspolczuje. Jak ktos buduje gospodarke na terenach zalewowych to powodzenia. To nie Holandia, nie jestesmy mistrzami w walce z wodą.

Pozalewa im te pustaczkowe domki OK spoko !! Nowe pobudują. I to tak będzie trwało i sytuacja się będzie powtarzać co kilka lat. Będzie tak samo bo ludzie są tempi uparci i nic im nie przetłumaczysz, że stoją na terenach położonych średnio 3/4 nad poziomem rzeki.

Tylko teraz będą wyciągać kase od rządu z podatków innych ludzi. Jak ktoś jeszcze myśli i się ubezpieczył to fajnie. Cała reszta jak głupi to niech cierpi za swoją głupote :D
 
co mają powiedzieć ludzie co mieszkają w normalnym mieście przez które płyną 4 rzeki? Gówno bo i tak wszystko zalane

A co ubezpieczeń to niech nie myślą, że im zwrócą kaske za cały dom... Dach się zawali, rozdupcy cały dom to i tak dostaną kasę tylko za dach..(przykładowo...)
 

Azzzzzz

Member
Veteran
takie poletko jak pokazal Minchi to moje marzenie - wymarzone miejsce pracy hehe pol forum by sie do roboty zycia zalapalo :>
 

WeedGrown

Member
elo, moze to przejsciowe ale mam niepokój ;P
Otóż bylem na miejscówce w krótkich spodenkach i koszulce ( haszcze po pasa + pokrzywy + las ^^ ) - hardcore... i kiedy wracałem zaczęło mi piszczeć w uchu ( jak ktoś cos mowi to w prawym uchu mi piszczy, jak nic nikt nie mowi nie piszy - ogolnie jak słysze jakiś dźwięk to mi piszczy w prawym uchu ). :D może to głupota a może mnie coś dziabło ? miał ktoś coś podobnego - już pół godziny minęłoo i dalej to mam.
 
Prędzej Cię przewiało- przejdzie

bardzo mozliwe.. bo mam podobnie tylko ze mam mega obrzek ucha hehe

wracaj do zdrowia!

a zeby nie robic offtopu to przedstawie moj niepokoj jakim jest pogoda w nastepnym tygodniu.. chcialem dzialac w weekend a tu sie okazuje ze ma znow byc powtorka z rozrywki..
moze ktos rozwieje moje watpliwosci? bo nie chce zeby wszystko plywalo
 
B

BajCus

bardzo mozliwe.. bo mam podobnie tylko ze mam mega obrzek ucha hehe

wracaj do zdrowia!

a zeby nie robic offtopu to przedstawie moj niepokoj jakim jest pogoda w nastepnym tygodniu.. chcialem dzialac w weekend a tu sie okazuje ze ma znow byc powtorka z rozrywki..
moze ktos rozwieje moje watpliwosci? bo nie chce zeby wszystko plywalo

http://new.meteo.pl/

Aktualnie nie działa ale za 2-3 dni pewnie wróci. Powiem że pogoda w tych modelach sprawdza się naprawdę dobrze. Często pada o godzinach o których padać powinno (wg. modelu). Tyle że więcej jak na 4 dni w przód się nie dowiesz.
 
B

BajCus

Niepokoi mnie kurewstwo które musieliśmy niestety oglądać na MWK. Bezczelność polskiej policji przechodzi ludzkie pojęcie!
 

HA_wk

New member
To co sie stalo na mrszu?? Moim niepokojem jest to ze mi wygolili pole razem z moimi plantami... naszczescie 4 ocalilem i aktualnie trzymam je w prowizorycznym boxie sa.
 
B

BajCus

Obsceniczne łapanie ludzi z jointami. Ogólnie to marsz przeniósł się pod komendę z której został później przegoniony. Takiego chamstwa nie ma chyba w innym kraju o podobnych przepisach. Wstyd.
 

cardiel

Member
obsceniczne lapanie ludzi z jointami? raczej obsceniczne obnoszenie sie z jointami przed policja.... nie wazne czy trwa marsz czy nie, chore prawo obowiazuje caly czas... ludzie wiedzieli, ze bedzie tam pelno psow, wiec mogli wykazac sie zdrowym rozsadkiem zajarac przed marszem lub zrobic ciasteczka... wybaczcie, ze to powiem, ale sami sobie sa winni...

pozdr

edit: post nr 420 hehe... to jest chyba znak :D
 
Top