What's new

Nasze niepokoje...

.LukAs.

Member
http://prohibicja.info/?p=32

Szczerze to był dla mnie bardzo daleki człowiek bo go nie znałem osobiście, ale zdarzyło mi się z nim pogadać po koncercie w lublinie i po marszu wyzwolenia konopi w fonobarze. Pogadaliśmy trochę i na prawdę bardzo w porządku się wydawał.. Tak czy inaczej jest mi bardzo żal, że za marne 0,44g poszedł do celi.. Nie wiem jak Wy uważacie, ale dla mnie to jest to już całkowite poniżenie polskiego prawa.. Ok, rozumiem, może ciężko ale rozumiem, że zamykanie ludzi co maja po 500g w domu (sorry, że tak mówię.. wiem że wielu stąd jest to nieobce, ale chodzi mi o wyłącznie dillowanie) jakoś by przeszło.. Ale kurna, łapią człowieka, który ma przy sobie znikome ilości i ma takie problemy.. Jeszcze bym zrozumiał jakby miał więcej i by podejrzewali sprzedaż. ale za marne 0,44g? Dla mnie to jest chore..
Tak czy inaczej chciałbym, żeby polskie społeczeństwo wreszcie spojrzało na oczy i zobaczyło, że nikomu to krzywdy nie robi....
P.S. Sorry, że to dałem za przykład, ale to jest "namacalny" dowód, że w naszym państwie jest coś nie tak... :/
P.S.2 Na pewno wielu z Was zna jego kawałki.. Do części dałem link do płyty z marszu, a jak nie to posłuchajcie:
http://karol2869.wrzuta.pl/audio/14os2DWQLaX/diss_na_rzad_-_aktywacja_-metrowy_i_grubson
http://w518.wrzuta.pl/audio/5unBlk37geQ/metrowy_-_zajawka
http://dajnos.wrzuta.pl/audio/6TDjach656s/grubson_feat._metrowy_-_lsm_dubplate - to jest jeden z moich ulubionych kawałków, który w jakim bym nie był stanie zawsze mnie luzował :)
Oczywiście jest tego więcej, ale już więcej już nie chcę zaśmiecać.. Myślę, że ten post wystarczy..
Pozdrawiam wszystkich....
:joint:

// I żeby nie było, że to jest jakaś reklama strony.. Niektórzy mogą tak myśleć..
Pozdrawiam raz jeszcze :)

edit. Nie wiedziałem, że tam może być wirus.. Tak czy inaczej zmieniłem link na inną stronę.
 

dezedeze

New member
Panowie małe pytanie:) Rosliny 59 dzien przelaczenia na 12/12 flo i zgaslo swiatlo(przepiecie) po 6 h na ok 30 min pozniej jeszcze po wlaczeniu na 5 min znow i dalej juz byla ciaglosc. Czy ten skok mogl cos zrobic z moimi roslinkami ???? Odmiany pure ak &masterkush

Edit: Dzieki mr. toptop tylko mnie ciekawi dlaczego to tak:)
 

kazuya20

Active member
Lakos dobrze mówi chłopak jednak dużo zależy od tego czy my naprawde powalczymy o metrowego ... władza pokazuje nam że chce wygrać z nami w tak prosty sposób .. bo jeżeli się zamyka za tą ilość metrowego to ile ja bym siedział ?? Konopna kultura w Polsce rozwija się świetnie ale brak nam chęci walki , jeden majowy dzień = tym nie wygramy , dużo osób już walczy sieje propaganje ale jest nas zbyt mało ...
Psy ostro się zdenerwowały gdy metrowy wydał kawałki na Propaganji 2009 Metrowy pokazał klasę panowie że po tym wszystkim jednak siedzi respekt dla niego . żeby taki człowiek siedział z typkami jak szumowiny których wyobrazić sobie nie można . Jednak proponuje zrobić " Marsz uwolnić Metrowego " i jakas manifa pod więzieniem .... tylko pewnie każdy powie że nie jedzie co tam niech siedzi
 

GrowBoy

Active member
Witajcie
Moj nie pokoj jest taki ze sie wszystko mi pierdoli po kolei :/ poczawszy od spraw w domu i chorych jazd to ostatnio mialem wlot na chate... znalezli nie cale 2 szkla ale sprawa i tak sie odbedzie w sadzie... pewnie jakas kara grzywny albo cos. za taka ilosc mi nie dojebia przeciez zawiasow ehh... JEBAC KONFIDENTOW!!
P.S. nie dlugo wrzuce co mi tam zostalo bo jak narazie erocet x danish passion i Early girl x lr poszly pod noz i zostalo z nich juz malo :D
pozdrawiam prawdziwych ludzi
 
P

passionman

dziewczyna mnie zostawila. spakowala plecak i pojechala do matki. do niedawna niepokoil mnie brak otwieracza ale rozbroilem wino za pomoca metalowego bolca i rurki od dlugopisu. wino + icmag = +2 do spamowania.. dochodze do wniosku, ze w zyciu jest jak pisal Kundera zawsze troche "smutnośmiesznie"
 

orangefreak

Member
Moim niepokojem jest to, iż coraz więcej rolników-amatorów w sensie swoje ok, a jak nadarzy się okazja to bierzemy i innych palonko. wielki HUJ IM W DUPĘ. Sam nie wiem co zastane na spotach, jeszcze przynajmniej 3tyg muszą być na out...

Dla tych co stracili swoje rośliny, szczere wyrazy współczucia. Pół roku męczenia się, tyrania na spoty, nawożenie, przedzieranie się przez chwasty.. ehh

Wiem jak to jest, też straciłem pare plantów. pozdro

Nie chodzić tymi samymi ścieżkami, zacierać ślady, cokolwiek by temu zapobiec
 

Rafix

Member
Na out takie akcje są normą. Trzeba się z tym liczyć a nie wściekać po forach.. chociaż wiem jaki to smutek bo sam nie raz straciłem. Podstawa to dywersyfikacja ;D czyli pare spotów. Nawet na tym samym spocie warto sadzić w małych grupkach co kilkadziesiąt metrów.

pozdrawiam
 

kazuya20

Active member
Martwią mnie ceny sprzętu , nawozy tez drogie co się dzieje przykładowo Bat guano w płynie 1 l pol roku temu był za 35 zł chyba teraz jest za 63 więc co się dzieje ///?
 
jeśli ten temat był już prosuzany to sorry... nasiona zostały wzięte z rosnącego planta (widać, że dojrzałe na 100%) i po paru godzinach wrzucone na wate... i po 3 dniach do dzisiaj (6 dzień) jedynie co to napęczniały... czytałem, że niektórym pestki pękały po 14dniach, ale te były świeże... czy jest szansa, że jednak coś z nich będzie? przy wcześniejszych uprawach, na pierwszy kiełek czekałem 2-3 dni... matka tych nasion pękła po 4...
będę wdzięczny za wszelką pomoc...

Greetz!
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Świeże nasionka gorzej pękają niż podsuszone. Pozwól pestkom poleżć z tydzień albo dwa i dopiero wrzuć do wody. Świeżym ciężko pęknąć...włókna z których skorupka jest zbudowana jest jeszcze zbyt mocna... chyba ;)
pozdro!
 
to w takim razie, te, które są już na wacie zostawić w spokoju i nawilżać czy poczekać aż wyschną i powtórzyć proces kiełkowania za pare dni?
 

LDV

Active member
nie zamawiajcie nic (nasiona miał on chyba też) z salvia.com.pl (czy jakos tak). na hyperrealu wiele ludzi mowi ze dostaja wezwania na przesluchania w sprawie tego sklepu.

nie wiem czy jest to prawda na 100% ale lepiej dmuchać na zimne
 

loko17

Member
Z jednej strony absolutnie nie a z drugiej jak już wybierać mniejsze zło to lepiej z lufą i bananem na gębie niż z flaszką w ręce i kosą pod pachą!
 

Bedouin

Active member
Veteran
kazuya tez mnie to drazni ale wsumie sam zapalilem pierwszy raz w wieku 14 lat, a moje apogeum codziennego jarania to wiek 15-17, pozniej juz mi sie znudzilo codzienne jaranie i teraz od czasu do czasu. :D mija z wiekiem hehehe

EDIT: To ja chyba w tym tygodniu wszystko scinam...
 
Top