What's new

Nasze niepokoje...

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
To może zmień nick na Inowiec :D
Dzisiaj była na balkonie egzekucja 14 siewek które zbyt wcześni znalały się na dworze. Nic nie urosły od 2 tyg. i poszły do śmieci
W ich miejsce nowe pestki się moczą.
Będzie dobrze...
pozdrawiam
 

Rafix

Member
To może zmień nick na Inowiec :D
Dzisiaj była na balkonie egzekucja 14 siewek które zbyt wcześni znalały się na dworze. Nic nie urosły od 2 tyg. i poszły do śmieci
W ich miejsce nowe pestki się moczą.
Będzie dobrze...
pozdrawiam



Mam podobna sytuacje, jakieś 2 tygodnie wysadziłem na dwór 3 rośliny. Temperatura w nocy spadała w okolice zera, jakoś do tej pory przetrwały (maja osłonkę z butelki)ale całkowicie staneły w miejscu , uważasz ze nie maja już szans, nawet gdy zrobi się cieplej?
 

LocoMaroco

Member
Outowiec-my tu wszyscy w celach medycznych sadzimy :canabis:
Lęki...psychozy...tak będzie dopóki system będzie NAS traktował jak przestępców...kurwa mać...
Niech się zajmą problemem alkoholowym bo ten to generuje masę nieszczęść-morderstwa,przemoc,rozbite rodziny,tragedie na drogach....ja osobiście nie słyszałem jeszcze o tym żeby ktoś zbuchany zrobił komuś krzywdę...
Po prostu mamy pozytywne i pokojowe nastawienie do świata w przeciwieństwie do opitych agresywnych smarków którym po kilku piwkach włącza sie agresor :crazy:
A kierowcy jakby sobie spalili po buchu to tez by lepiej było na drogach :D

PEACE
 
B

BioPart

Zgadzam się z Loco, driving jest lepszy, no chyba ze buchy nas poskladaly do podlogi to wtedy wiemy, ze sie nie jedzie, prawda..

A mnie nie pokoi to, ze dwa na trzy planty zhermiły mi się. Smutno. Dajcie radę, zostawiac, czy wywalić, aż tak słabe palenie bedzie, czy tylko trochę (u mnie herm po raz pierwszy!)

Takie życie, pozdro.

picture.php
 

cardiel

Member
hej BioPart

ladne planciki, szkoda, ze sie zhermily... Ale nie ma sensu tego wyrzucac, zawsze bedzie z tego jakies palenie :smile: Jezeli roslina sie sama zapyli to troche moc spadnie, bo czesc energii pojdzie na produkcje sionek...

a duzo pojawilo sie tych bananow? Bo jak nie wiele i chce Ci sie bawic, to mozesz je poobrywac. Aha i dobrze byloby jezeli masz mozliwosc oddzielic hermy od zdrowej roslinki coby tez nie zapylilo jej

zreszta zmienilem zdanie... wyrzuc te hermy- najlepiej do mnie :D :D :D

pozdr :joint:
 

Bedouin

Active member
Veteran
Co musze wam powiedziec... moj shaman ostatni sie zhermil i co moge powiedziec? procz wybierania nasionek nic na mocy nie stracil.... wogole to mialem wrazenie ze mocniejsze bylo, poniewaz dwa lata temu sadzilem shamana i byl slabszy... takze hermy nawet daja rade :D
 

tredowaty

Member
i CH.. ostatni z bangi haze poszedł się jeb.. :mad:
przez jakieś śmierdzące zwierze nie pomogły nie włosy psa ni moje ..

tak wygląda dołek ..
picture.php

a tak to co znalazłem przysypane ziemia w nim samym ..
picture.php


niedaleko są kolejne siewki mam nadzieje z ich nie znajdzie ...... bo wnyki pójdą w ruch ;]
 

GrowBoy

Active member
Stawiam na dzika... sarna by zjadła... zajączek też...
A tego skurczybyka raczej nie wystraszysz żadnymi włosami ani moczem...
Oby ci się nie dobrał do innych...
powodzenia
 

tomato

Member
Veteran
ha, jasne ze to byl dzik ! zadne inne zwierze nie ryje, a ten szuka smokowitych korzeni. pozatym jak masz miejsce wszedzie porosniete gesta trawa, i przekopales pare dolkow, ktore ewidentnie sie wyrozniaja, to nie ma bata zeby on tam nie zajrzal swoim wscibskim ryjem..
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Niestety dołączam do grona obawiających sie zwierzyny:mad:
Podbijam dzisiaj na miejscowe a tam worek w ktorym były dwa opakowania obornika rozjebany, 2 wory ziemi ponadgryzane (jeden powaznie rozgrzebany) wszedzie slady raciczek. Masakra. Poszło 1.5L r-ru sarny stop. Plecy mi odpadają hehe ale satysfakcja koi ból...kolejne 14 worków ziemi na spocie. To juz w sumie 24.
Pzdr :abduct:
 
B

BioPart

Jedno z najgorszych i najsmutniejszych uczuć jakie zalewna nasz umysł w chwili dojścia na spot a tam nie ma juz naszych plantów. Sam byłem w tych sytuacjach i dlatego outdoor mozna zaliczyc do extremalnych sportów naprawdę.
Samo przedzieranie się przez nieprzyjazne haszcze i obrywanie od komarów jest niczym w porównywaniu z nasłuchiwaniem w marszu, czy w tym buszu który mam dookoła siebie nie wyskoczy mi coś wściekłego.

Ale i tak strata po dojściu na spota jest najgorsza.

picture.php
 
E

Ergonomic

POLISH STRAIN GUIDE strona 9, wypowiedź farmerliona....

Serdecznie wk.... mnie mentalność Amerykańców, którzy sądzą, że zjedli wszelkie rozumy, że cała reszta to banda idiotów.... Kraj, w którym ludzie wierzą właśnie w taki szit jak przedstawiony w PSG, połowa dzieciaków nie zdaje sobie sprawy, że mleko pochodzi od krowy, ludzie pozywają Boga do sądu bo nie spełnił ich modlitw, ludzie myślą, że Europa to kraj, a znakomita część dziewczyn na imprezach potrafi zrobić wszystko co się im każe bez żadnego namawiania.... Czy oni tam wszyscy na łatwiznę idą? Czy to po prostu taki nieprzystosowany do życia naród? Rzuć takiego Amerykańca w jakąś dzicz to zdechnie z głodu i pragnienia bo żadnego fastfooda nie znajdzie....

Komu Ci nasi politycy się podlizują?! Może Ci ichni politycy na prawdę sądzą, że ludzie z Europy to ziemniaki palą i dlatego nie chcą vis znieść?! Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że US to niestety kraj... przepraszam za wyrażenie... poronionych debili.....
To pisałem ja, jarząbek....
 

Giet

Member
niepokoi mnie fakt że temat o wędkarstwie wymiera... na początku ciągle masa postów a teraz nic. Jak nie macie fotek ryb to popiszmy o przynętach, sprzęcie jakieś pytania itp
 

Timbuktu

Member
No to ładnie wczoraj dorzuciłem do pieca...

Porządki bo sobota wolna, kupa śmieci wyniesiona....

Dzisiaj szukam swoich sionek by nacieszyć oko........

Nie ma!! Zniknęły!!! Przez głupotę i nieuwagę straciłem 2 paki femków, bublegumera i pure ak....

Poszedłem zerknąć do kontenera.... wywieziony.....

Nic tylko się pochlastać.....:wallbash::wallbash::wallbash:
 

SLN

Member
Matko przenajświętsza... Timbutku - dojebałeś bracie... dojebałeś...
20 ich było, czy więcej...? Serce się kroi przy czytaniu takich rzeczy...
Solidaryzuję się z Tobą w bólu.
A na "Monsieur Dzika" to tylko ANTI-BISSAN - bo ta wredna świnia nic sobie nie robi z włosów, sierści a krew to jeszcze je przywabia, że niby może jakaś padlinka się trafi... a świnki lubią wszystko... i korzonki, i jagódki a i zdechlakiem nie pogardzą :D.
 

Butelka

Member
Panowie podczas treningu mojej g13 złamałem łodygę.
czy jeżeli złożyłem ją tak że połamane końce stykają się łodyga się zrośnie?
jest szansa że maleństwo nie jest spisane na straty..?
 
Top