What's new

Nasze niepokoje...

B

BioPart

No to ładnie, Gdzies czytałem fajny artykuł, w którym mądrze pisali o tym, ze jak Cię złapią i będą oskarżali o posiadanie, to nie należy czekać na rozprawę jeżeli będzie taka zakładana, dla własnego dobra przyznaj sie do winy, a wtedy otrzymasz najmnejszy wymiar kary, a kara i tak Cię nie ominie, a pozatym obejdziesz się bez kosztów sądowych..

@adrianmenyo potwierdza wyżej, ze są wysokie. Pozdro..

Czytałem to chyba na wolne konopie, albo hypciu, albo gdzieś..
 

-Bruce-

Active member
chodzi o to ze ja sie przyznalem i tylko mialem dostac pisemko z orzeczeniem sadowym ze przychyla sie do propozycji prokuratury, a tu zamias pisemka o zakonczeniu sprawy wysylaja mnie na jakies badanie qrwamac:confused: co za syf....
 
E

Ergonomic

pewnie chcą sprawdzić czy jesteś uzależniony.... jakby co to palisz "od święta", uważasz, żeby nie palić zbyt często i żeby nie służyło to oderwaniu się od problemów- po prostu chcesz uprzyjemnić sobie wieczór w nagrodę za pracowity np. miesiąc xD. rób tak,żeby nie dać im powodu by sądzili, że możesz być uzależniony
 

-Bruce-

Active member
wielkie dzięki......:) i mam nadzieje ze pan psycholog nie narobi mi swoja opinia gnoju.... po wszystkim zdam relacje co i jak..... pozdro
 

-Bruce-

Active member
oczywiście... idiotyczny.... jak to zwykle bywa..... impreza masowa.... palarnia.... pies.... niedopałek skręta.... 0,37 g suszu roślinnego z bibułką i filtrem dla wyrównania wagi OCZYWIŚCIE....
 
A

adrianmenyo

eee bruce to inna baja bo ja na prawde handlowalem hehe, i mnie zwineli na goracym uczynku, pisalem o adwokacie za whuj kasy bo on wyciagnal mnie ze wszystkiego, i dostalem jak za posiadanie ;)

a ja mam dola bo jak wchodze w skrzynke pm to mi wywala biala strone z napisem error :D / / Juz dziala hyhy

hyhy widze ze ciagle robia tuning przy ICku, a tak poza tematem to ja od siebie z autka IC'ek wyjebalem i wsadzilem duzo wiekszy fmIC'ek ;D pozdro tunerzy! :D
 

gucio

Member
Moje największe zmartwienie to brak nasion. Nie mam jeszcze nic i coraz bardziej mnie to martwi. Miałem zbierać pestki już od zimy i do tej pory nie mam żadnego i coraz gożej stoję finansowo, na f1 raczej nie mam co liczyć w tym roku jeśli wogóle moge na cokolwiek liczyć :/
 

bandzior

Member
Gucio ja tak samo nie mam jeszcze żadnych pestek chociaż liczę że dostanę zaległą premie w pracy i wtedy kupie pestki jeszcze mamy czas chociaż sezon już coraz bliżej
 
E

Ergonomic

dawaj korepetycje- ja nieźle na tym wychodzę..... Ale że trzeba rzeźbić w gównie to już inna para kaloszy...

Mission Impossible: przygotować do matury z angielskiego dziewczynę, która nigdy go nie miała.... przynajmniej zarobię sobie na jej desperacji

Poza tym... niedługo zwroty nadpłaconego podatku :D:D:D
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
moim niepokojem ostatnio jest pogoda która ciągle uniemożliwia mi prace polowe :mad:
Bylo juz cieplo i miło, zdążył śnieg stopnieć i dzisiaj znowu u mnie napadalo prawie po jaja...masakra no.
 

.LukAs.

Member
Gucio, mam dokładnie taki sam problem :( Jestem zły jeszcze z innego powodu: 5 na 6 krzaczków okazało się męskimi, a jeden, najbardziej karłowaty nie określił się do dziś i na tym bym zakończył ten indoor :( kolejny zakończony niepowodzeniem.. No ale cóż, trzeba żyć dalej..
 

Outowiec

Member
mam ziarno między innymi ... Nirvana, Durban Poison z ciekawości otworzyłem i oczętom moim ukazały się dwa woreczki strunowe w każdym woreczku było po 10 nasion więc 20 nasion w jednej paczce :woohoo:. Mankamentem jest to że sam nie wiem czy coś z tego będzie, ziarno jest naprawde rekordowo malutkie ale bardzo ciemne wręcz wpadający w czarny ale z drugiej strony pamiętam ziarna z FS i 100% kiełkowalności zobaczymy. Miłe Panie i Panowie w sobote witamy wiosne:woohoo:.
Dodam też że kiedyś z nirvany swiss miss miałem 14 małych ziaren w jednym opakowaniu i ani jedno nie puściło kła.
 
E

Ergonomic

No... jak na razie wszystko wskazuje na to, że dzień wagarowicza w tym roku spędzimy na sankach.... ja p******le
 
B

BioPart

Moim niepokojem jest to, że tyle fajnych strain-ów widzę na fotach u nas w sekcji, a strain-guide obrasta pająkami.

A drugim niepokojem jest to, że moje kwiatki jeszcze nie urosły do opisu :-|, ale jestem spokojny jak widzę, jak rosną.

I jeszcze niepokoi mnie to, że doszła mi całkiem poważna funkcja, mogąca niszczyć mi czas wolny po pracy, bo wymusza dyspozycyjność telefoniczną, a nawet osobistą. A gdy jestem na relaksie to nie bardzo to widzę..

Jakoś będzie trzeba to pogodzić, szkoda, że nie jestem jasnowidzem to bym wiedział kiedy co i jak he he, ale takie życie.. Damy radę..

Pozdrawiam, jutro fotuję dziewczynki, po to tu jestem w końcu.

BioPart
 
E

Ergonomic

Panowie- co się dzieje z tymi ludźmi?!
Wychodzimy sobie ze znajomymi z pubu po kilku godzinach bilarda, śmiejemy się, bawimy, aż tu nagle wychodzi dwóch typków i po prostu szukają guza. Gdyby nie było z nami naszych kobiet byłaby rzeźnia- jeden z nas porządnie nabity 2-metrowy kafarek, dwóch szczuplejszych ale z pewnymi osiągnięciami w sztukach walki do tego z naostrzoną saperką w autku- skończyłoby się na tym, że kolesie skonczyliby z piszczelą górna i piszczelą dolną... z żuchwą lewą, prawą i pośrodkową... Kumpel zdążył oberwać i ma rozcięty łuk brwiowy za co odpłacił się lufą pod żebra posyłając niższą ciotę na glebę. Ale pierwsze to chronić kobiety... uspokoiliśmy sytuację i już wycofuję, żeby wyjechać na ulicę z parkingu... Ci znowu podbiegają- jeden buta w drzwi, drugi buta w lusterko... już wyłączyłem silnik, sięgam po łopatkę kumpel z tyłu też otwiera drzwi ale nasze dziewuchy uparły się, żeby już się w to nie wdawać... To pojechałem... odwieźliśmy dziewczyny, żeby ich nie ciągać... i buta na komendę (no kurwa sory ale nie stać mnie na wymianę drzwi i lusterka- bo jakichś dwóch półmózgów nie miało w dzieciństwie miłości...)... Wiadomo, zeznania, głupie pytania śledczych mające na celu sprawdzenie czy mówimy prawdę i tak dalej... W międzyczasie okazało się, że nasza znajoma zna jednego z tych gości a stąd prosto na naszą-klasę (czasem widać to gówno się przydaje) a zaraz wiadomo kim jest drugi...

Wiem już gdzie te mendy mieszkają, co studiują, z kim się trzymają- jeden nawet studiuje u mnie na roku- będzie łatwiej.... Teraz albo polecę na komendę i podam dane tych frajerów albo znajdę ich i połamię nogi i ręce maczetą... Chociaż to i tak nie zwróci mi jakiegoś 1,5 tysia za naprawę ani utraconych zniżek AC ale da mi satysfakcję.... Dowiedziałem się z drugiej strony, że goście już nie raz mieli sprawy za pobicie itd. Nie wiem czy lepsze będzie zjebanie im życia pozwalając im pierdzieć w pasiaki czy obić im mordy ale chyba wybiorę zjebanie im życia.... Sory raz jeszcze, piszę w afekcie i jestem wkurwiony nieziemsko, piwko mnie powoli ostudza....

Jeżeli jakimś dziwnym trafem jeden z tych głąbów to czyta to niech lepiej popatrzy co ma w portfelu albo na koncie, jeśli trzeba niech weźmie kredyt i zapierdala do mnie radośnie z 1,5 tysia w kieszeni i niech ma nadzieję, żebym nie pochlapał sobie nim dywanu... Jeden mieszka niedaleko mnie- nie będzie problemu ze znalezieniem go...
 

Outowiec

Member
"jebać policje huj im w dupe po kolana (najczęściej jak skręcą już za zakręt albo jak ich nie ma)" ... wrazie czego to się spoufalamy z nimi i jeszcze dane sprawców w zębach nosimy, nie popierałem nigdy i nie będe pisania hwdp itd. co nie oznacza że sprzyjam policji. Kolejną sprawą jest to że kase sobie można samemu odebrać z nawiązką bez udziału w/w "kurew".

http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?r=krimi&c=A090304_182952_krimi_jw

tak na marginesie.
 
E

Ergonomic

zawsze byłem zdania, że policja powinna ścigać ludzi, którzy wyrządzają krzywdę innym bez żadnych powodów zamiast ścigania wyluzowanych palaczy nie szkodzących nikomu... Kolesie po prostu przegięli a ja zrobię wszystko aby spierdolić im życie. Dziękuję za uwagę.... Jestem ciekaw jak by wyglądał ten zapchlony świat gdyby czasem jakiś normalny śledczy nie wziął się za takich oszołomów na jakich trafiłem...Chodziliby tacy- bili, niszczyli, gwałcili, zabijali i nikt by im nic nie zrobił bo większość by się bała... A tak tacy debile mogą zasmakować posuwania w dupsko przez współwięźniów- i prawidłowo...

Średniowieczne reguły były dużo prostsze... bez broni się nie ruszało... Jeżeli ktoś Cię napadł a mogłeś go pokonać- to delikwent konał z toporem w plecach.

Co do odebrania z nawiązką: Ci goście są studentami- są za biedni. A ja niestety jestem materialistą. Co nie znaczy, że jak ich spotkam to nie przeoram im mord...
 

PioK

Member
w takim panstwie zyjemy... fabryki i zaklady sa zamykane, zadnej produkcji nie mamy, pracy brak, a policja nastawila sie na karanie mandatami normalnych ludzi... i nie dziwie sie ze szerzy sie patologia, zlodziejstwo, menelstwo... ten okret tonie ! !

Ergonomic, ciezko bedzie Ci odzyskac hajs ;/... ale powodzenia
 

Latest posts

Latest posts

Top