What's new

Nasze niepokoje...

GrowBoy

Active member
Ej kov dlaczego niemam wogole galeri? :| usunelo wszystkie zdj??
ehh... tesknie za starym IC :( ten to o dupe rozbic <sory>
 
M

Mr.TopTop

Hej, właśnie sprawdzałem w my old gallery nie ma w niej ani jednego zdjęcia, wogóle nie ma mojej galerii, jestem zawiedziony zmianami tym bardziej że sporo czasu już to trwa - zdjęć nie mogę ładować brak takiej opcji, pozdro :(((
 

GrowBoy

Active member
top top mam to samo
a gdy klikam na old galery to wyskakuje cos takiego :
Gallery temporarily down for maintainence, See sticky in Websites Support forum.
Top lacze sie w tym z toba :( heh
pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
TT dobij do 75 postow gdzies na obcojezycznych forach i zobaczymy co sie stanie wtedy.
 
O

OrganicShowmen

Czesc, jesli powyzsze nie pomaga to: ladujcie w okresie kryzysu fotki tutaj : imageshack.us,
dajac linki URL [forumowe :D:yes:]

ja dla przykladu mam stara galerie i w niej pelno zdjec, ale nie podoba mi sie jej layout [no nic dziala chociaz] widze, ze niektorzy mocno poszkodowani po tych zmianach. troche ten ic mag ma mdlacy ten kolor dlugo sie na to patrzec nie da. na bobmbie jednak juz jest lepiej to zrozumiec. wysylajcie fotki przez imageshack na razie potem powinno juz byc ok z tym, napewno staraja sie zeby zrobic dobrze. podejrzewam ze nie jest to latwa sprawa wylapac wszystkie bledy w oprogramowaniu tej strony.

pozdro
 
M

Mr.TopTop

@Finger właśnie tak mam zamiar zrobić i zobaczę co się wtedy stanie, hehehe :))) :yoinks:
 
No i niestety......... Amnesia to raczej mężczyzna..... :mad: Ja mam zawsze pecha :wallbash: Zostaną 2 planciochy..... Na pocieszenie mam to ,że zrobię z niej makumbe a alaskan 1 pokazał już jakże piękne żeńskie włoski... :woohoo:
 
Last edited:
V

vod

Stary, wyluzuj się. Normalna rzecz. Żaden pech. A tego żółtego w rogu boksa to chyba nie liczysz jako drugiego planciocha, co? Nie wiem w ogóle po co to zombie tam trzymasz.
Poza tym męskie rośliny też są wartościowe. Zamiast robić od razu makumbę może lepiej zapyl część tej drugiej i następnym razem nie będziesz się musiał stresować, czy jedna z dwóch nagle nie okaże się chłopakiem, tylko posadzisz sobie 20 i z nich wybierzesz 4, 5, 6 czy ile ich tam ci się mieści najładniejszych dziewczyn.

E: jak chcesz brać klony, to teraz. jak zacznie na dobre kwitnąć, będziesz miał problem je ukorzenić. a z revegiem radzę poczekać jeszcze trochę :smoke:
interesujący eksperyment taki reveg, przydatny jak chcesz jeszcze raz to samo uprawiać, a nie wziąłeś klonów. ale ani czasu ani pieniędzy w ten sposób nie zaoszczędzisz. reveg trwa ze 2 miesiące.
 
Last edited:
Vod też dobry pomysł,ale myslałem żeby lepiej wziąc klony z tej ładnej matki a na dodaek zrobić jej rewega :) wezme z 5 roslin wpakuje i beda femi.Co o tym myslisz ??


Reveg 2 miesiace mowisz.. a uprawa 3 ,wiec 1 miesiac do przodu :) coś wymyśle dobrego
 
Last edited:
O

OrganicShowmen

ja mysle, ze jak nie umiesz zadbac o rosline z nasiona to z klonow Ci nic nie wyrosnie, bo to jeszcze trudniejsze jest niz z nasion :pointlaug. co ci jeszcze powiem ze to nie zaden pech ze masz menola i nastepnym razem jak masz zamiar rzucac takie bluzgi to kup sobie nasiona feminizowane i oszczedz sobie pisania tych postow :D:yes:

:dueling:
 
C

ChaosX

ja wczoraj scialem swoje planty i spaliłem w piecu. niestety musialem zakonczyc in bo jeden ze współdomowników zle sie czuje przebywyając w domu podczas uprawy. mimo, że dostalem pozwolenie na uprawę, to rezygnuje sam, zeby nie pogarszać stanu psychicznego pewnej osoby
 

greengirl

Active member
Witam.
Post adresowany NIE DO WSZYSTKICH.


Czytam to forum, czytam... i powoli krew mnie zalewa. Wiem, że powinienem odczekać i ochłonąć, ale mam już tego dość. Czy WY, SZANOWNI UŻYTKOWNICY TEGO PORTALU NAPRAWDĘ NIE POTRAFICIE PISAĆ CHOCIAŻ "POPRAWNIE" W SWOIM OJCZYSTYM JĘZYKU? Czy to naprawdę jest takie trudne? Co drugi wyraz to błąd, kwiatki typu "młodzierz, powturzy" niestety nie należą do rzadkości. Mając szerokie horyzonty śledzę nie tylko to forum i nigdzie, naprawdę nigdzie nie ma tak żenującego poziomu kultury języka jak tutaj. WSTYD. Później się ludzie dziwią, że grupę palaczy marihuany standardowo określa się mianem przygłupów i debili o wypranych przez trawkę mózgach - czyż ci, którzy tak mówią nie mają racji? Jakie wystawiamy sobie świadectwo?
Rozumiem ludzi, którzy mieszkają na obczyźnie, rozumiem ludzi, którzy niejako "z natury" mają problem z ortografią lub klawiatura nie pozwala na wpisywanie polskich znaków, ale nigdy nie zrozumiem człowieka, który z własnej woli wali byka za bykiem. Jak nie umiem to instaluję firefoxa i po sprawie.

pozdro i zróbcie to DLA NAS

green
 
No też to zauważyłem ,ale w większości u ludzi,którzy mieszkają na obczyźnie ,wiec nie można się czepiać.. Tak więc install firefox i po sprawie :joint: Fajka pokoju na do widzenia ,pozdrawiam.
 

Hera

Member
Mnie niepokoi zakup wentylatora kanalowego ktorego umiescilem na dole i martwi mnie to ze wogole nie chlodzi. Po otwarciu drzwi bucha z dolu zajebiscie cieple powietrze, nie wiem dlaczego? moze powinienem zrobic dziure w scianie wtedy powietrze z otoczenia bedzie "chlodzic"?
 

cardiel

Member
no i stalo sie :badday:

wczoraj oprocz BZP (co jest jak najbardziej sluszne) zdelegalizowali salvie, kratom, kava kave i inne roslinki.....

ustawa wchodzi w zycie za 2 tyg

szkoda, ze tak niewielu osoba przeszkadza to, ze zyjemy w ciemnogrodzie :jerkit:

zasmucony Cardiel :joint:
 
Top