What's new

Nasze niepokoje...

T

thcfanatic

tomato jak co ja mam kontakt z h9triciem usunol kato gdy zobaczyl post o bogusiku i usunal
 
T

thcfanatic

wlasnie zauwazylem tez mialem tak zrobil ale z tego co wiem to forum jest na holenderskich serwerach wiec chyba wystarczy zablokowac kato bogusika i nie bedzie przypalu martwi mnie ze bogus ma moj i h9trica adres
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Co sie dzieje..., nich ktos cos napisze na pm' a jesli ma jakies wiesci o bogusiku, plantatorze i toptopie. Dzieki :violin:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
A do mnie jakbym mogł prosic co sie dzieje z ziomem Shamanem, bo dygawka mnie dopada..
 

Flo

Member
mnie również niepokoi sprawa b2 i paru innych osób. eeeehh.......


Dozór policyjny zastosował sąd w Wołominie wobec 19-letniego Roberta B. W swoim mieszkaniu zatrzymany przez funkcjonariuszy z Zielonki mężczyzna prowadził uprawę konopi indyjskich, wytwarzał z wyhodowanych roślin środki odurzające oraz zaopatrywał w nie inne osoby.

Informacje przekazywane Policji są coraz częściej bardzo cennym źródłem. Jedna z takich informacji trafiła do funkcjonariuszy z Zielonki, a dotyczyła produkcji i posiadania narkotyków. Policjanci postanowili dobrze przygotować się akcji przeciwko narkotykowemu dilerowi. Podjęli obserwacje posesji, gdzie miała trwać produkcja narkotyków. Gdy mieli pewność, że w domu znajduje się podejrzewany mężczyzna, postanowili rozpocząć działania.

I tym razem policjanci trafili w przysłowiową „dziesiątkę”. W pomieszczeniach mieszkalnych zajmowanych przez 19-letniego Roberta B. najpierw znaleźli reklamówkę z marihuaną o łącznej wadze około 370 gram i wartości czarnorynkowej około 11 tys. złotych, torebkę z zawartością haszyszu o łącznej wadze 0,49 grama; suszone grzyby halucynogenne o wadze około 4,3 grama, 4 sztuki tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną. Ponadto na parapecie okiennym w plastykowych pojemnikach sadzonki i rośliny konopi indyjskich, oraz w jednym z pokoi dwie szafy przystosowane do hodowli roślin, w których znajdowały się lampy sodowe i specjalne nagrzewnice oraz nasiona do sadzenia środków odurzających. Mężczyzna posiadał również przyrządy służące do wytwarzania narkotyków.

Robert B. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz policjanci ustalają, gdzie narkotykowy ogrodnik zaopatrywał się w nasiona i sadzonki, oraz komu sprzedawał gotowe wyroby z własnej uprawy. Sąd już zadecydował o poddaniu 19-latka pod dozór policyjny.
 
Last edited:

Cinnamon

Member
Panowie i panie skopiować link a nie klikać w niego bezpośrednio... ic dodaje do logów swój adres niestety :-/... Szkoda człowieka :/ chujowe jest to prawo na maksa... mówią o ochronie przed narkotykami a największy z nich (alkohol) jest rozprowadzany przez państwo... jebana mafia rządzących... oby nie dojebali mu dillerki
 

hodowca

Active member
Veteran
Policjanci skądś dostali ten cynk ... ciekawe od kogo ?! To trzeba ustalic! , a nie skąd pochodziły nasionka...., oby tylko Bogus trzymał język za zębami bo będzie lipa
 
A

ares420

Dilerka a produkcja to jednen h** przecież... Bo, coś z tego na pewno dostanie (chyba, że sypnie od kogo miał te 370g...) U mnie w mieście była podobna akcja - zatrzymali typa i znaleźli przy nim X ziółka on sprzedał od kogo miał tamten wyżej też sprzedał i taki sznurek poszedł -od płotki, po grubą rybę. I typek, którego powinęli na początku, dostał zawiasy tylko dzięki temu, że posprzedawał...
Podejrzewam, że tak samo będzie z bogusikiem jak nic nie powie to na sanki jedzie pewnie, a jak posprzedaje to jest szansa, że tu niedługo wróci...
 
T

thcfanatic

lipa ze masakra naszczescie kato jest zablokowane ale jesli palki mialy dostep do jego komputera to bankowo icmag bedzie obserwowany co za zycie masakra
 

Cinnamon

Member
@Kanibal to nie jest jeden hoy... za dillerke dostajesz zależnie od ilości nawet 10 lat, a za uprawę jest maks 3 z tego co się orientuję...

@hodowca może być tak, że powinnieli jakieś dziecko i powiedział ten a ten, a dalszą część bajki już niestety znasz ;/

@thcfanatic forum jest od dawna przez pieski obserwowane... o czym nawet już kilka osób wspominało...

sanki ma już na bank byle się nie rozpruł i nie było świadków na niego i nie będzie najgorzej.
 

Escobar

Active member
Jakie sanki? przeciez dostal dozor policyjny. Bogusik siedzi juz sobie spokojnie w domu. Dziecko szczescia z niego jest, ja myslalem, ze on juz na Rakowieckiej urzęduje.
 
T

thcfanatic

niech ktos mi prosze powie jak to jest w koncu policja moze jakosc dojsc do pm-ow bo tam jest moj adres :((((((((
 

Latest posts

Latest posts

Top