What's new

Nasze niepokoje...

B

brembo

nie ma scenariusza jesli nie dasz soba manipulowac..
ide sciezka CHRYSTUSA..
nie boje sie ICH..
nie sa w stanie mi nic zrobic..

pozdrawiam
milego dnia


apropo postow wyzej i fake hash.. mialem okazje rowniez tego smieciowego specyfiku sprobowac.. na mnie dzialal usypiajaca bez wiekszej bomby[nigdy wiecej nie dotkne] ale to co dzialo sie z moimi znajomymi przerazilo mnie!! kumpel po spaleniu wiadra
z tego shitu po 10min od zapalenia zaczal zachowywac sie jak uposledzony i jakby z porazeniem mozgowym.. nie szlo sie z nim kontaktowac, mial napady agresji chcial sie bic.. zachowywal sie jak dziecko cofniete w rozwoju.. po okolo 25min zaczal dochodzic do siebie... pozniej znajomy zaserwowal to gowno [nie mam pojecia dlaczego] kumpeli.. no i tutaj sprawa byla o wiele powazniejsza.. dziewczyna zaczela schodzic na naszych oczach, krzyczej wywijac sie jakby znow porazenie centralnego ukladu nerwowego.. dochodzila do siebie przez okolo 1,5 godziny.. najprosciej poznac ten hasz po tym ze po podpaleniu brylki zaczyna sie topic jak jakis plastik... uwazajcie na to gowno...
 
Last edited by a moderator:

purple_john

Active member
U mnie też to jest. Ostatnio kumpel przyniósł i zachwalał. Jak to zobaczyłem to od razu skojarzyłem o co chodzi ale spróbowałem. Nigdy więcej. Pomęczyło nas strasznie i pospaliśmy ostatecznie.
 

Wyrolowany

Active member
Ja pierd@#ę, widzę że to już jest wszędzie, nawet ostatnio taki znajomy opryszek proponował mi "zajebisty hasz po 15 zeta, tylko że krótka bania", od razu wyśmiałem go dupą.

NIElegalizacja szkodzi i to bardzo, potem sie dziwić że opinia o MJ jest jaka jest, jak ludzie sie nie kontrolują i zachowują jak po porażeniu mózgowym. A może to taka technika i chcą żeby debile kupujący ziółko niewiadomego pochodzenia sami się wykończyli?
 
C

Chucky

Żeczywiście jest taki haszysz , nie wiem czy go jeszcze przed podgrzaniem nie przełamaliście , ja to zrobiłem i wsrodku okazało się że są jakieś opiłki metalu ? jakieś takie kolorowe , drobinki tak jak przecinamy fleksem metal i zostają drobiny , w sumie ch... wie co to było. dobry mam nawyk by sprawdzać jakość produktu , nim wyciągne grosz z portfela.
Nakrecił mnie fakt że hasz. Dawno nie widziałem , kiedyś chodziły dobre ahh aż przypomina mi się zapach lekko nadpalonego tytoniu i grzanej kostki. :)
 

smierdziel

Member
Niestety ten kraj Nam nie sprzyja...tutaj się równa z błotem ludzi, którzy chcą żyć alternatywnie. Muszę pożegnać się z moim ukochanym hobby i pasją życiową.
Obyście Wy wszyscy mieli więcej szczęścia i rozumu. Z fartem chłopcy i dziewczęta :)
 

tredowaty

Member
Niepokoi mnie co się wyrabia na forum. Tyle czasu nie było z niczym problemu, a tu nagle przychodzi ktoś, zostaje adminem, organizuje konkursy a potem nie ma czasu by je prowadzić(ale na bycie adminem czas ma).... decyduje co jest dla nas niebezpieczne choć nigdy z niczym nie było problemu, usuwa niewygodne dla siebie posty i tematy. Wydawało mi się jeszcze do niedawna że, idea była zupełnie inna, widać tak jak wszędzie zawsze znajdzie się ktoś kto będzie decydował za nas co jest dobre a co złe... Kryzys jest wszędzie...
Peace
 

Amnnesia

Member
Sorki Tredowaty ale ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat po pierwsze osoba o ktorej mowa nie jest adminem , regulamin jest znany od dawna i w mojej ocenie jesli ktos zaklada tu konto to akceptuje regulamin i nikogo nie powinno to dziwic ze w koncu ktos sie wnerwil i robi z tym pożadek patrzac na posty w stylu mialem tylko nasiona z karmy dla papug pomocy - bo mi osobiscie rece opadaja , jesli natomiast chodzi o konkursy to osoba o ktorej piszesz jest pomyslodawca konkursu oraz fundatorem nagrod ( co nie znaczy ze niema innej pracy ) nad caloscia pracowalo wiele ludzi i nadal sa osoby ktore sie tym zajmuja, widzisz cos zlego w tym ze ktos daje nam mozliwosci zasilenia ogrogow w swietne geny nie koniecznie w POTM gdzie szanse sa raczej marne ? Temat sie nie rozwija bo nikt nie nominuje wnerwia mnie ze wszyscy chcieli by miec kozak pestki ale jak ktos podaje im to na tacy szukaja zawsze jakiegos ale... Ale to tylko moje zdanie

Pozdrawiam
 

1337grower

Active member
PAMIETAJCIE poczatki sa najlepsze zawsze i wszędzie ,w zwiazku , pierwsze chwile z MJ , pierwsze chwile z ICMAG . MAGIA prawda ,czuć sie jednym z niewielu ktorzy wiedza o tym sekretnym miejscu ;) i rzeczywiscie przez pewien czas nie byla potrzeba zadnego moderowania ani rzadzenia ,UNDERGROUND Panowie UNDERGROUND tylko dzisiaj prawdziwego podziemia juz nie ma , zawsze wpełzna jakies karaluchy :D DLATEGO pozostaje tylko IZOLACJA, nie ma co komu ufać .
SZATAN sponiewierał dusze słabych . DIABEŁ = PIENIADZE . Najwiekszy profit przynosi ssanie jego jaj :D
http://www.youtube.com/watch?v=Lv2qLOiioPc nie znasz angielskiego nie otwieraj ;)
ps.tak wiem, co on pisze . pozdrawiam
 

tredowaty

Member
Ciężko się czyta to co napisałaś. No dobra nie jest adminem, co nie zmienia faktu. Poza tym "prawo/regulamin jest po to by je łamać" hehe a twój przykład jaki przytoczyłaś jest genialny....wszyscy się przejęli osobą z jednym postem od wczoraj na forum(śmierdzi mi tu jakąś prowokacją).
 

Amnnesia

Member
Każdy ma prawo do własnego zdania tredowaty i ja szanuję twoje zdanie pomimo tego że się z nim nie zgadzam, oczywiście zasady są po to by je łamać co większość z nas robi w ten czy inny sposób, ja jednak jestem zdania że skoro tu jestem powinnam szanować zasady ludzi dzięki którym mogę tu być. Z jednej strony zasady są po to by je łamać co nie znaczy że zamiast do kibelka polece siusiu do pokoju na dywan :D:);)
 

hodowca

Active member
Veteran
Tredowaty ,ale masz nikłe pojęcie o tym co sie tu wyrabia . Przychodzi i zostaje adminem hehehe dobre kurwa.Niewiem w czym widzisz jakies problemy ziomuś. Dla Twojej informacji Asia pracuje tu od 2005 i widze ze ty myslisz virtualem a nie realem ...
 

tredowaty

Member
Dobre virtualem ;D(a mi się zawsze wydawało że mózgiem) ja to widzę tak a nie inaczej. Jest to tylko moje skromne zdanie, nie mam zamiaru się kłócić. Róbcie sobie co chcecie.
 

Hera

Member
Tak samo lipa jak dla mnie :D , niepodoba mi sie co tutaj sie wyrabia. ziel zielona za bardzo ma zadufane ego i mysl ia jestem adminem to moge wszystko pozatym te konkursy strasznie wyzylowane jakies zasady jak z kosmosu Pff :p shitem smierdzi z daleka, moim zdaniem tylko zasyfacie forum pierdolami :) .

Ps ziomki poziomki w krzakach szukajcie :D a z virtualem to ten pan ma chyba stycznosc albo cos mu nie styka bo stula glupoty jak popadnie :D
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Panie Moderatorze z zabardzo zadufanym ego :D Otworzyl bys Pan therd Polish Macro bo foty uploadowane a drzwi zamkniete :D
Czy chcesz moze dostac odemnie negatywa ? hehee
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
A wy co ? rosol byl przesolony ? z kad tyle negatywow ?

konkurs powstaje bo Asia zaproponowala a wiekszosc byla za tym , czyli na wasze zyczenie po niekad , kazdy pomysl zwiazany z tym jak ma wygladac regulamin mozna zglosic , ale po co myslec , jak mozna ciepac na slepo puste slowa , a ten sposob sie dobrze przeszkadza temu ktory cos robi ...

Panie masakratorze , na zyczenie userow ktorzy nie wiedzieli gdzie ladowac fotki na konkurs pokoj zostal zamkniety , ale juz powinno byc dobrze :D

tredowaty pamietam ze Asia pracowala z DG nad naszym polskim regulaminem , powinnismy sie cieszyc ze ludzie powracaja do nas :D a jakie byly by reakcje wasze jak by HotCargo powrocil i ponownie by moderowal forum ? zakladam z gory ze wiekszosc by sie radowala , bo lepszy moderator ktory rozdaje nasiona niz taki co kasuje posty lamiace regulamin, ale to jest moje gdybanie i fziu-bziu

nie rozumiem dlaczego ludzie doszukuja sie w konkursie jakis podstepow i teorii spiskowych , z biegiem czasu wszystko sie okaze ...

15-05-2011 o godzinie 9:39 ostatni post i nagle po 2 latach jak filip z konopi ...

ziel zielona za bardzo ma zadufane ego i mysl ia jestem adminem to moge wszystko

2 lata pani rozwarzla w ciszy te modre slowa ?

po 1 nie jestem ADMINEM ! a co za tym idzie no nie moge wszystkiego ;)

po 2 jak masz ochote mi oczy otworzyc to ja z mila checia wyslycham ale na PW w 4 oczy .

konkursy strasznie wyzylowane jakies zasady jak z kosmosu Pff :p shitem smierdzi z daleka,

zglaszaj swoje rozwiazania i pomysly do konkursu , bo widze ze glowe pelna pomyslow masz ...

moim zdaniem tylko zasyfacie forum pierdolami :) .

... a na koniec ze to My zasyfiamy ...

ZZ

picture.php


edite : ironCELL a co to za dildo ?
 
Last edited:

hodowca

Active member
Veteran
weźcie banujcie takich kałmuków jak ten hera bo chyba żal mu dupe zabardzo sciska hehehe.w dodatku zero ambicji i wkladu w budowanie tego forum ,tylko destrukcyjne działanie mające na celu? no co?!
niewiedziec czemu i tak niezrozumieją jaki przyświeca nam cel...

ps. pierwszy raz w zyciu dostałem negatywną karme i to od tego nieobecnego 2lata łehehehehehe no nie rozłożyłem sie na łopatki ze smiechu :)

pozdro ekipa!
 
Top