What's new

Nasze niepokoje...

Dronabinol

Member
tomato podobno ma do nas przyjść jakiś huragan Wiktor ;/ wiatr nawet do 90km/h + możliwy grad, oby tylko omijało to nas growerów i nasze spoty szerokim łukiem.

ehh z całej mojej niewielkiej armii łajt raszjan i lemon skunk coś się ociągają, ls rzeczywiście mógł przejść stres bo przez moją nieuwagę stracił trochę korzenia, przy przewracaniu kubeczka połowa ziemi została mi w palcach połowa w kubeczku, poza brakiem wzrostu a przynajmniej powolnym wzrostem nic się nie dzieje tzn. chyba da rade, a bynajmniej powinien, dla mam nadzieje zmniejszenia napięcia dostał jak i wr tak i ls woda + super vit, stymulator powinien chyba pomóc przyśpieszyć sprawę, poczekamy i zobaczymy co się będzie działo eh Pozdrówa ekipa!:)
 

Apage

Member
Palikot gwiazdą Marszu Wolnych Konopii, super kurwa! Trzeba robić wszystko by na następnym maszerował Kaczyński lub Tusk, plankton w Postaci JKM czy Palikota jest strzałem w nasze kolano.
 

BReal

Active member
Niepokoją mnie 3 pestki automatów które już od 4 dni nie chcą zacząć kiełkować. Jak długo można czekać? :/
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
ja z pechami od esbena mialem tez taki problem, po precrushu 8/8 dalo rade ;) w sumie zawsze mialem ostrozne podejscie do precrushingu...

EDIT: moj niepokoj: musze szukac wlasnego mieszkania... ;p starsi mnie wyrzucaja bo jak twierdza sadzenie jest zle... no nic.. kawalerke jakas ogarnalem czas sie dogadac z baba i wyniesc z 'kurwidolka'. Finansowo bedzie cienko... + nadchodzaca sesja... ale damy rade!
 

Kikeritz

Member
Wczoraj byłem na moich spotach... I jedną roślinę ktoś wykopał... Najwyraźniej, bo postanowiłem się nie przyglądać za długo, ale nie widziałem ani rośliny, ani uciętej łodygi wystającej z ziemi. Chamstwo i złodziejstwo... :(
Pozdrawiam Was :tiphat:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Kikeitz było pogrzebać w ziemi albo poszukać w okolicy spota może to jakieś zwierze, miałem tak w 2008 2 sztuki rudealis skunka były w ten sposób załatwione. Wsadziłem od nowa podlałem urosły na ponad 2m potwory :D
 

Holan

Member
Dokładnie. Często czytam, że komuś ktoś przyszedł i pourywał listki, albo wykopał roślinę, podeptał. Poza szczególnymi przypadkami, kiedy naprawdę mamy do czynienia z człowiekiem -nudzącym się ,bo kto normalny takie rzeczy robi; zazwyczaj to po prostu najzwyczajniej w świecie zwierzyna.
Czasem zwierzaki (najróżniejsze - sarny, dziki, zające, ślimaki, krety ryjówki...i wszystko co tam w lesie gania) potrafią tak dziwnie nam na spocie namieszać, że też się często kiedyś zastanawiałem czy to aby nie człowiek.
Szczególnie na początku moich ogrodniczych przygód wiele stresów się przez to najadłem, czasem nawet zmieniałem miejscówkę , choć teraz po latach, nauczony doświadczeniem śmieję się z tego bo wiem że to były zwierzęta. Choć czasem tak potrafiły nietypowo zamieszać, że aż dziw.
A czasem jeśli wrypie już nam się człowiek to często gęsto jest to nasza wina w stu procentach, gdyż zostawiamy przypałowe ślady, tudzież wybraliśmy chujowego spota.
Pozdr.
 

Blancik

Member
U mnie na jednym ze spotow zniknelo w niewyjasnionych okolicznosciach ponad 30 roslin:( Jebane lesne cpuny! Pewnie slimaki albo sarny;/ Oby nie chcialy dobrac sie do reszty...
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Siema dzisiaj byłem na spocie i koniec outa sarny pozarly wszystko macie może patent na kwasna glebe ?
To co zostało na spocie jest żółte ... a chce tam wysadzić 30 af

Pozdro
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Ok a jak to dawkowac ile dać na 5 litrów wody ?
I ile go dać do gleby siatkę. Zaraz kupię dodam że zostało mi dużo dolkow z gleba po plantach które wyrwaly
 
A

ares420

Dolomit bardzo słabo rozpuszcza się w wodzie, prawdopodobnie zrobi Ci się zawiesina...
Duża łyżka stołowa na 5l wystarczy. Według mnie najlepiej podsypać dolomitem pod krzaki ok 2 garści naokoło jednej rośliny i z deszczówką będzie się powoli wchłaniał. Ja tak zawsze robię jak są problemy z Magnezem lub pH i po obfitej ulewie powinny zacząć odżywać ;))

pzdr
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Za tydzień będe znowu wysadzał :) ale tą razą glebe przygotuje a tym czasem męcze kaca giganta po plantowego aż się nawaliłem dzisiaj z tego powodu

Pzdr
 

Kikeritz

Member
Dzięki, ale wolę nie ryzykować. Może za miesiąc "przypadkiem" tam zajrzę :) Jak przeżyła atak, to odrośnie, jeżeli nie, to i tak już nic nie poradzę. A i tak ma pewien zapas azotu w glebie.
Pozdrawiam Was :)
 
Top