What's new

nansovo zahradka

nans

Member
a jeste nejvetsi chili

picture.php


picture.php


i na nem sem mel svilusky :dueling::wallbash:
 

simor

Member
Veteran
zdravím Tě

nízká watáž,vertikál - moc pěkná práce kolego.
Šištičky jak jahůdky,nostalgicky vzpomínám na své začátky...

tož nechám se překvapit s nynějším pěstem.
 

nans

Member
takze dneska sklizim dalsi slecny, na kvetu necham pouze kali mist, jeste takovych 14 dnu. tohle kolo dostali slecny docela na prdel od svilusek :( sem rad ze sem jel vpodstate rychle zrajici odrudy, protoze jeste tyden navic a byla by to jedna velka pavucina ...:wallbash:
tohle bude na nejakou dobu muj posledni hlinity in-grow. vzhledem k tomu ze zacinam byt liny a zalivat 16 kytek na kvetu + 2-10 na rustu je casove narocne, chci zkusit kokosovy drip.
to co je vlevo na prvni fotce je uz zasazene v kokosu, bohuzel mi nevysli finance na EC a hnojky, takze to doklepu s rucnim zalivanim. nahradnice za pravou stranu uz prokorenujou kokos pod zarivkou. kdyz pujde vse podle planu v nedeli by uz mohl bys system spusteny ..uvidime jak to dopadne

takze dost reci, tady mate fotky

jak to vypadalo v boxu
picture.php


picture.php


picture.php


z leva: shiva skunk, hdf, hdf, hdf, nl x kb , hdf, shiva skunk
picture.php


a bez listu
picture.php
 

nans

Member
Po delsi dobe nejaky update ...
Minula varka uz je davno zhulena, nejlepe hodnitim hdf, palky sice trosku vzdusnejsi, ale chut a stav pohodicka
shiva skunk ma betonovy paldy vyraznou vuni, ale je to strasny gaucak
kali mist sem mel sice jen jednu kytku, ale docela me prekvapila chuti. voni jako mrkev v borovicovem haji :chin:
nl x kb me moc (skoro vubec ) neoslovil, vune po benzinu, vynos prumerny, chut nic moc a stav klasika ..
Dneska sem dokosil to co je na minulych fotkach v levo. Sice sem rikal neco o dripu, ale z duvodu lenosti atd. sem ho sice sestrojil, ale nerozjel :nono::no: az bude chut tak to dokoncim. Momentalne jedu uz druhe kolo v rucne zalivanem kokosu hnojenem Cannou A+B, zadny dalsi vodicky. Osazenstvo bylo 3 kusy HDF, 2 Kali mist a 2 kusy White russian.

fotka ze startu leve strany (4 x HDF, 4 x Kali Mist)
picture.php


HDF, na te v pravo jde pekne videt heatburn
picture.php


WR - paradne tvrdy palky, nezaprou v sobe (jak me poucil jeden chytry pan) AK47 ..
picture.php
 

nans

Member
A tady jedna zajimavost z brigadky. Pokud vi nekdo podrobnosti at sem klidne napise. Jde mi hlavne o to co to je, k cemu se to pouziva, co to je za zastrcku atd.

picture.php


picture.php


picture.php
 

nans

Member
prave vubec nevim, nasli sme se ve "skladu", je tam +-6 trubic. docela me zarazilo to kruhove rozmisteni, proto sem to fotil ..

edit: tak sem po konzultaci zjistil ze to je specialka na vertikal :listen2::smoker:
 

nans

Member
Dneska sem uspesne sklidil HDF, v bedne zustavaji 4 kusy KM, vidim to na 14dnu+. Na druhe strane se vyhrivaji power planty z dutch passion od pana ktery ovlada cas :yes: a par dalsich ( tajnych) odrud :nanana::crazy:. Tady nejake foto po otrimovani HDF. Celek nekdy casem ..

picture.php


picture.php
 

nans

Member
a tady nejake chili, nazvy berte s rezervou, pomichal sem je, usuzuju z toho co sem vygoglil+fotky s popisem nekolika odrud od majitele semen

habanero (Trinidad Congo)
picture.php


chinese chili pot
picture.php


early jalapeño
picture.php


early jalapeño pepper
picture.php


tabasco
picture.php


tabasco peppers
picture.php


still noname (may be Bih Jolokia)
picture.php


still noname pepper (may be Bih Jolokia)
picture.php
 

nans

Member
Setup zustava stale stejny, jen pro informaci tu uvedu par zakladnich udaju, at to nemusite hledat

Osvetleni: 2*70w v boxu na kvet, 2*18w v matkarne, odtah sunon 200m3, ofuky sunon 100m3

System: Kokosový mikrokapilarni drip (omezeni prutoku), cerpadlo Hailea HX 2500, spinaci hodiny nastaveny na 4 minuty, zatim sepnuti rano a vecer

Hnojiva: první zalivka BioBizz Roots, Canna Coco A+B

Osazenstvo: 7 x afghanSkunk x Heriuana, 1 x Super Silver Haze

Matky: 1 x Casey Jones (velke diky Peri :respect:), 1 x Super Silver Haze (taktez Sensi :respect:)

EC drzim zatim 1.2, Ph +- 5.8-6, vypadaji docela zdrave a rostou jako z vody :bandit: takze sem zatim spokojeny, uvidime jak to dopadne v mem podani ..

Budicek .. jinak 4 12/12, rust 7 18/6
picture.php


picture.php


Tady je foto at si muzete aspon trosku predstavit realizaci systemu, podlaha je nopova folie, nastrizena v rozich, mechanicky spojena sesivackou, utesnena silikonem. Odpad je otoceny nop, Do nej vlozena 16mm hadice, prilepena hlinikovou paskou. Pritah/ofuk je klasicka odpadni trubka, L-kama prisroubovana k nopu a utesnena silikonem.
picture.php
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Nansacku

Krasne sisticky a uzasne feferonecky
picture.php

Tvoj set je velkou inspiraciov,pre vsetkych ktory nariekaju..
Ze nemaju miesto,moznosti a musia kupovat.....
picture.php

Na zaver iba postreh..Uz som to pisal inde..
Je lepsie aby boli rockwoolove kocky zasadene pod zem..
Zaruci ti to lepsi start klonov..Vecsi a rozvynutejsi korenovy system..
A vo finale rastlinka nemusi bojovat o zivot,lebo jej nehrozi..
Ze ju vaha kvetenstva vytrhne celu von..Kamaratovi stradali rastlinky
iba preto,ze cela rastlina bola zavysla od par korienkov..Ktore vysli zo
spodu kocky a tak sa prejavil deficit a chuderky davali vsetku silu do toho..
Len aby vobec dokazali stat...

Opatruj sa dable..dakujeme za podelenie sa a krasny den..
:ying:P:ying:
 

nans

Member
Tvoj set je velkou inspiraciov,pre vsetkych ktory nariekaju..
Ze nemaju miesto,moznosti a musia kupovat.....
picture.php
Byl bych moc rad kdyby to tak bylo. Toto dobou existuje jedna kopie mojeho systemu (o ktere vim) a tu ma doma kamos, ktery taky kupoval :) takze aspon tak
Je lepsie aby boli rockwoolove kocky zasadene pod zem..
Zaruci ti to lepsi start klonov..Vecsi a rozvynutejsi korenovy system..
A vo finale rastlinka nemusi bojovat o zivot,lebo jej nehrozi..
Ze ju vaha kvetenstva vytrhne celu von..Kamaratovi stradali rastlinky
iba preto,ze cela rastlina bola zavysla od par korienkov..Ktore vysli zo
spodu kocky a tak sa prejavil deficit a chuderky davali vsetku silu do toho..
Len aby vobec dokazali stat...
Diky za radu, do ted sem sadil pouze spodni +-2/3 kostky, uz rozumim tomu proc se nektere mensi klony nerozjely do plne krasy.
Diky a mej se:smoker:
 

nans

Member
Trosku nam to tu stagnuje, toz prispeju svoji troskou do mlyna

Vlevo Casey Jones (39 12/12) v pravo 1x SSH,7x AfghanSkunk/Heriuana #6,7 (49 12/12)
trochu me trapi plisen na povrchu kokosu, snazil sem se ji znicit pomoci peroxidu, ale vraci se mrcha :mad: radu privitam :laughing:
picture.php


Casey Jones - strasne se vytahl, proto sem ho musel celkem radikalne polamat, uz ted se prohyba pod tihou palic, budu ho muset trochu privazat ke stropu
picture.php


Vlevo White Russian z pod 70w vs AfghanSkunk/Heriuana #6 z pod 140w -> jeden klon CJ to nezvladl pri prokoreneni, tudiz jednen AS/H#6 putoval doprosted mezi lampy, a je fakt 2x-3x vetsi nez zbyle AS/H#6. Zbyle 3 AS/H#6 jsou tragicke, tohle pheno se pod nizkou wataz proste nehodi ..S #7 sem spokojeny
picture.php


to stejne jen spodni paldy
picture.php


rusak se zapikem
picture.php


AfghanSkunk/Heriuana #6
picture.php


a pokus o makro, taky AS/H#6
picture.php
 

berrea

Member
ty obrazky nevidim jenom ja nebo je to objektivni error?

ale jinak papriky vypadaj chutně a ty malý ale naducaný paličky zrovna tak... aspoň mimo ten poslední post :)
 

nans

Member
tak to nevim kde je problem :( mi se zobrazujou normalne ..

edit: hm tak jinak, je tu nekdo kdo je vidi?
kdyz sem se odhlasil tak mi je to zobrazovalo normalne, ale to muze byt tim ze uz je mam stazene v pc z predchozi relace
 

nans

Member
tak fotky jsou pry konecne videt, nevim co to bylo ..
abych navazal tam kde sem prestal ...

takze CJ po nejakem case ..
picture.php


picture.php


no a konec kvetu +-75 den
picture.php


picture.php


Vynos brutalni - 7 kytek ktere byly pod tou jednou lampu, dali dohromady 65 g. Neveril sem vlastnim ocim kdyz sem to vazil.
V rustove a kvetove casti sem jeste nevidel tak vitalni rostlinu, CJ timhle nakopal zadek vsemu co mi proslo rukama. To stejne se da rict i o vuni a chuti. Trosku me zklamal stavem, cekal sem od nej spolecenstejsi high. No ale i tak je to top model..

a tady dokvetle SSH
picture.php


Potom co dokvetl Casey i A6/A7 sem osadil pulku 8 ssh. Bohuzel se mi na nich dost rozjeli svilusky, takze sem musel klony na zacatku dost brutalne otrhat od listu, diky cemuz dost zakrnely ..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


A druhou stranu sem osadil 1 Pollen chuck, 1 NLA, 1 A6, 1 A7. Byli vic nez 14 dnu na rustu pod zarivkou, takze ten prostor vyplnili docela slusne.
picture.php


A6
picture.php


PC vynika hlavne hustotou trichomu. tak osypanou odrudu sem jeste nevidel. Jako kurakovi mi moc nevyhovuje, i kdyz vune i chut sou vyborne.
picture.php


picture.php


NLA - celou dobu vypadal jako koste, rikal sem si ze to neni nevhodnejsi volba, ale na konci sem jen koukal co se z nej vyklubalo. Z techto 4 rostlin mel nejvyssi vynos. Navic ma uplne dokonale high. Velice spolecenske. Vyborna odruda !
picture.php


picture.php


momentalne kvetu chroncle od hodinare a Molokai frost a Cali.O.Ae77 x Deep Chunk od radvy, ty mam bohuzel od kazdeho jen kus. Ale o tom az jindy, teda spis az to dokvete.
preju pekny den vsem :thank you::lurk:
 

berrea

Member
některý z těch věcí mam od radviho ve skleníku taky :) (A6, SSH, Molokai Kush, Pollen Chuck)
zajímalo by mě, který pheno anesthesie tobě příde lepší
 

Latest posts

Latest posts

Top