What's new

Nadsene zacatky indoor amatera

Nadsene zacatky indoor amatera

  • temer denne / almost daily

    Votes: 12 57.1%
  • prilezitostne / once in a while

    Votes: 5 23.8%
  • vubec / never

    Votes: 4 19.0%

  • Total voters
    21

sensi23

Active member
Veteran
no nemusí to bý špatné s tím nepalese, je to stejné nepalese jako používá ace. já jen abys nežil v iluzi, že jde o autentické AG.. hezká riri, zrovna ted jedu riri cross. at to roste.
Ten tvůj blue diesel cross byla zatim nejlepší diesel chuťovka,co jsem kdy okusil..i ten stav mi chutnal víc než u klasického dieselu..ta blueberka to zjemnila a víc vypohodovala a zároveň bych řekl, že je i víc konstruktivní..misto dřevěných nohou a totální zmaštěnosti má i člověk chuť něco udělat.A ta zemitost do té skunkové sladkosti..prostě mňam :smoky: Škoda,že se mi minulý round tak zprcal.. teď jich mám pět v roundu pod 600 na bio tabs a fakt se těším..:tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Ten tvůj blue diesel cross byla zatim nejlepší diesel chuťovka,co jsem kdy okusil..i ten stav mi chutnal víc než u klasického dieselu..ta blueberka to zjemnila a víc vypohodovala a zároveň bych řekl, že je i víc konstruktivní..misto dřevěných nohou a totální zmaštěnosti má i člověk chuť něco udělat.A ta zemitost do té skunkové sladkosti..prostě mňam :smoky: Škoda,že se mi minulý round tak zprcal.. teď jich mám pět v roundu pod 600 na bio tabs a fakt se těším..:tiphat:

zdar :D tak to jsem rád, o tom to je, myslím, o té radosti z growu.. čéče nevím jak ty, ale já čím jsem starší tím víc vyhledávám aktvíní a euforické vzorky, takže narkotické kushe mě nechávají chladným.. příště můžeš zkusit třeba lemon diesel, to má stejné samce jako blue diesel. barva mladých listů přechází od zelené do zářivě žluté, jakoby barva napovídala něco o citrónovosti.. jo a nezapomeň to vyblejsknout příště. at to roste.
 

Dslzf

Active member
Tak uz mi pomalu klicej semena :))) prvni ale pokvetu asi tu Liberty Haze ... doufam ze to bude tak silny jak pisou
 

Dslzf

Active member
maly update :) liberty haze uz prokorenila vetsi kvetinace tak doufam ze se ten rust brzy nastartuje zatim to ani nejak nekrmim zlast jen troska calmagu a kys dusicna nic vic ... redkvicky jedou jak krava asi sem to s poctem prehnal ale :D

 

Dslzf

Active member
Po nejake dobe se hlasim :) Vecer nahohdim fotos az budou mit holky den. Uz mi korenej v kelimkach prvni rezy abych se podival jesli jedna z tech 3 Liberty haze za neco bude stat a pocitam ze streda uz pujdou do velkeho boxiku :)) jinak redkvicky dopadly ne uplne dobre. Priste je nesmim takle najebat k sobe pre proste nemely kam rust chudery ... urodilo se asi 20 ks jedlych :) zbytek jak nite .. ale ty jedle teda byly super a prekvapive palily jako prase melo to fakt grady :)
 

Dslzf

Active member
Ahoj tak se ozvyvam po delsi dobe :) no Barneys semena byla zklamani v podstate vse vic ci min hermilo takze od nich uz ani nic dalsi brat nebudu ... paradoxne co sem dostal 1 semeno fem Critical od RQS tak asi z tehle varky bylo to nejlepsi coz bylo pro me zklamani. Critical si v matkarne drzim a zitra dorazi GTH od Rare Darkness takze nakonec budu mit vlastni rezy tehle pro me pecky :))
 

Dslzf

Active member
Poradte nekdo :)) zacal sem si delat vlastni klony v kokosovych tabletach ale porad nemuzu vycapat to uvodni EC ... jak pusti koreny dam do maleho 0,1 kelimku s dirou dole do kokosu a liju EC 0,9 vstup voda je 0,56 a vidim ze to je nejake svetle ... jake davate na rozjezd v kokosu EC u takovych prcku ? diky
 

sensi23

Active member
Veteran
Poradte nekdo :)) zacal sem si delat vlastni klony v kokosovych tabletach ale porad nemuzu vycapat to uvodni EC ... jak pusti koreny dam do maleho 0,1 kelimku s dirou dole do kokosu a liju EC 0,9 vstup voda je 0,56 a vidim ze to je nejake svetle ... jake davate na rozjezd v kokosu EC u takovych prcku ? diky
Ja uz teda leta nemeril ale rekl bych ze 1.2-1.4 by ses vubec nemusel bat..ale ja je davam do hliny s kokosem..napustenne startrexem takze uz takovehle starosti nepamatuju
 

Dslzf

Active member
Ja uz teda leta nemeril ale rekl bych ze 1.2-1.4 by ses vubec nemusel bat..ale ja je davam do hliny s kokosem..napustenne startrexem takze uz takovehle starosti nepamatuju

Ahoj díky ten mix to m? zajímá - jaký pom?r ? Chovas se k tomu jako k hline pak ? Dik
 

psalm69

Active member
tablety

tablety

zdarec jestli muzu doporucit tak tyto tablety uz to jedu druhy rok a nemuzu si je vynachvalit ,kamosi co je zkusili jsou taky spokojeni maji v sobe aji NPK mycirhizu a ticodermu , jedna tableta do kvetinace a vystarane na zacatek
 

Dslzf

Active member
Diky moc kuci zkusim tedy :) a jeste dotaz do plena - jak se divate na hermení kytek ? JA kuprikladu ted u toho criticalu mel na 2 kyti po 1 bananku nekde v palici horni ... je fakt ze tohle kolo to bylo pro kyti mega stres ani nebudu podrobne licit ale proste sem vzal levnej kokos neproplachl ho a kyti trpeli od zacatku do konce porad necim - muze opravdu se objevit bananek vlivem stresu ? nebo nema cenu takovou matku vubec drzet ? vim ze tady kazdy z vas odjel hodne modelu proto se ptam diky
 

spachal

Well-known member
Veteran
Dle meho muze banany vyhodit asi temer jakakoliv kytka, pokud je dostatecne stresovana. Ale je fakt, ze nektere se proste nepovedou a hermi i v idelanich podminkach, s temi se rozloucit.
Takze sledovat pri nejakem "normalnim" kole a rozhodnout se podle toho (pokud za to ta genetika opravdu stoji, jinak neresit a vybrat neco jineho). Pokud ta seminka vadi. Coz take nemusi, proste se vyhodi :]
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Diky moc kuci zkusim tedy :) a jeste dotaz do plena - jak se divate na hermení kytek ? JA kuprikladu ted u toho criticalu mel na 2 kyti po 1 bananku nekde v palici horni ... je fakt ze tohle kolo to bylo pro kyti mega stres ani nebudu podrobne licit ale proste sem vzal levnej kokos neproplachl ho a kyti trpeli od zacatku do konce porad necim - muze opravdu se objevit bananek vlivem stresu ? nebo nema cenu takovou matku vubec drzet ? vim ze tady kazdy z vas odjel hodne modelu proto se ptam diky


bych rekl, ze jeden nebo par bananu nekdy ke konci kvetu muze fakt udelat skoro vsechno, to by pro me nebyl duvod k vyrazeni... problem jsou spis ty veci co kolem 25. dne vyhodej nekolik kouli ve spodni casti kytky a jinak jsou uplne v klidu, prijde mi ze se to vyskytuje cim dal vic a nutno rict ze to delaly i nejaky elite clony :D
 

Mightyka

Active member
Veteran
bych rekl, ze jeden nebo par bananu nekdy ke konci kvetu muze fakt udelat skoro vsechno, to by pro me nebyl duvod k vyrazeni... problem jsou spis ty veci co kolem 25. dne vyhodej nekolik kouli ve spodni casti kytky a jinak jsou uplne v klidu, prijde mi ze se to vyskytuje cim dal vic a nutno rict ze to delaly i nejaky elite clony :D
Ty banány na konci kvetu bejvaj vetšinou následkem "prepálení" od svetla, tzn. stresovej faktor.
Nicméne naprostej souhlas s rákosem, problém je když se koule ukážou mezi 2.-4. tejdnem. Zrovna dnes jsem zlikvidoval dvouleté snažení na bx linii Pure Kushe. Samce jsem vybíral z Designer OG (dva pakly uplne cistý, žádnej hermác ani v jednom pohlaví), následn? jsem odjel cca 40 phen Pure Kush x Designer OG a zase vše cistý. Mel jsem 3 separovaný linie PK bx. Ted kvetu cca 20 samic a ze 3 linií a všechny phena vyhodily koule zacatkem kvetu... Takže zacínáme znova :D .
 

Latest posts

Latest posts

Top