What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Νέο μέλος; Πές ένα γειά !

b3n

Member
γεια σας ! ειμαι καιρο στο φορουμ αλλα δε συμμετειχα ενεργα, απλα διαβαζα. σε λιγο καιρο κ φωτογραφιες και εντυπωσεις
 

theia

Member
re guys filarakos m prospa8ei na ftia3ei koiko kai dn mporei dn tou stelnoun to mail gia tin epibebeosi
 

Papastroumf

Member
Νεο μέλος

Νεο μέλος

Για σας παιδιά,είμαι καινουργιο μελος και ευχομαι να παμε καλά και φιλικά και απο δοσιές ;)
 

smarioman

New member
Γεια και χαρά σας παλικάρια το IC!. Μετά από πολλά χρόνια αποχής, είπα να ξαναγράψω. Χαιρετώ όλους τους παλίοφιλους και τους νεότερους.
 

Set

New member
Χαίρεται παιδιά, είμαι νεος στο φόρουμ και στο σπορ και νομίζω οτι βρήκα το κατάλληλο μέρος :biggrin:
 

IndiCarbed

New member
Καλημέρα παιδιά καλώς σας βρήκα! άντε και σύντομα η αποποινικοποίηση!
 

IndiCarbed

New member
Καλώς σας βρήκα! Να ρωτήσω...κάτι είχα ακούσει για μια εκδήλωση σαν το legalize it του Μαΐου τώρα τον Σεπτέμβρη στην Θεσσαλονίκη αν δεν κάνω λάθος...ισχύει ή μπα;
 

elenax33

New member
Καλησπερα κι απο εμενα! Χαιρομαι πολυ που σας βρηκα γιατι πρωτη φορα θα επιχειρησω να κανω κατι δικο μου και ειμαι αρκετα μπερδεμενη. Εχω στρωθει στο διαβασμα και ελπιζω να τα καταφερω :)
 

weedolada

Member
Καλωσήρθες και καλή αρχή elenax33!
Δεν είναι τίποτα,το μόνο που χρειάζεσαι είναι φως νερό χώμα..όλο και άλλο κάποιο άλλο φυτό θα έχεις μεγαλώσει οπότε έτσι είναι και αυτό,περίπου..
 
Top