What's new

my ww grow! - 26/04/10 -

wouldubreakfree

user b4nn3d
sper :D am uitat sa precizez ca la ultima planta m-am cam grabit si am scoso cam rau din ghiveci... gen mi s-a rupt radacina si a ramas doar una mica de 2cm(precizez si ca era cea mai mica planta) si am ingropato bine... ce ziceti, se regenereaza, nu?

ps: am gasit o groapa de soparla/sarpe/cartita... ce riscuri sunt??
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
ahahah da frate pai am tot zis ca-l iau ca-l iau.. si l-am tot uitat, ba l-am uitat, ba m-am grabit si nu m-am mai intors din drum... dar la prima vizita sigur il iau cu mine, il am chiar aici :D sper sa ma duc acum peste 30 min la ele si le fac ceva poze... :tiphat:
 
E

evilkid

care era ala cu "poze poze poze" ? :)))) unde e omu acu?=))

bafta cu grow-ul bro :D
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
baaa au schimbat astia fundalu paginii :D :D
imi pare rau.. am fost la ziua cuiva... :D
si abia de maine seara ma pot gandii sa fac poze... pwwwla mea.. imi pare rau

da pana in weekend am pozele .. sa vedeti cata monstrii se fac :D :D

o sa le fac si topping....si supercrop si un mic lst..... daca nu v-am zis asta inca...

:tiphat: si scz :D

le: ms :D :D

LE2: inca 4 boabe bagseed am, zilele astea cand iau pamant o sa le bag la germi.. :D

:wave:
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
deci... planuiesc sa le fac plantelor LST, supercropping, topping.

intrebari:

1. cam cand ar trebui sa le fac supercropping?(am citit cum ca ar trebui sa le fac atunci cand au cam 30cm plantele)
2. dar LST-ul ? datorita faptului ca plantele sunt cam apropiate(3 in forma de triunghi intr-un loc, iar 2 putin distantate in alt loc) vreau sa le leg de varf si sa le fac loc pt ca atunci cand vor creste vor fi foarte stufoase si n-o sa mai patrunda lumina cum trebuie
3. dar toppingul? cam cand sa-l fac??????

va pun aceste intrebari pentru ca atunci cand merg la ele, sa nu trebuiasca sa le fac poze, sa le uploadez, si apoi sa ma duc din nou sa le fac, vreau sa merg sa le vizitez, sa le fac toate 3 odata(sau cel putin supercop cu topping deoarece cred ca lst merge putin mai tarziu)

precizez ca 4 plantute au aproape 1 luna! implinesc pe 24 acum 1 luna de zile!

scuze pt intarzierea cu pozele
:tiphat:
 
Top