What's new

my ww grow! - 26/04/10 -

uite.. asta e plantuta de 9 zile.. nu ii stiu strainu.. dar oricum creste frumos..
O cresc intr-un box care sta afara pe terasa.. + k ii mai deschis usa la box sa intre lumina de afara..
4
pune o poza cu planta ta ce-a mai dezvoltata sa le comparam..
si eventual dak imi permiti sa updatez si eu cu poze si tot, tot la tine pe thread ca sa vedem care creste mai rpd.. ce zici?
 
am buburuze.. :x + k o spal zilnic.. si ma uit si la ea dak are cva pe ea.. in fine.. sper sa nu intre nimic.. acum ma duc sa ii prind un ciorap cva la ventilatie..
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
plantutele mele sunt oarecum subdezvoltate, pentru ca eu le-am tinut pana acum doar vreo 8 ore la soare pe zi, pentru ca ba ma trezeam prea tarziu, ba nu eram pe acasa.. dar acum le-am mutat in alt loc, unde le las si peste noapte, deci, vor avea maxim.

@Jah, nu prea-mi convine ideea de a face un thread 2in1 pentru ca o sa se mega spameze cu offtopic, nu mai bine faci un thread separat in care sa postam amandoi pozele?
cel mai bine. nu-mi vreau threadu plin de off :D

le: plus ca nush cat de stralucita e ideea, de acum n-o sa mai pot updata asa de des threadul cu poze, ca na, nu le mai am la mine. dar daca tu vrei.. :bump:
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
samanta abia germinata in pamant, usor usor isi scoate capatzana
 

Attachments

  • PIC_1883.jpg
    PIC_1883.jpg
    108.8 KB · Views: 19
  • PIC_1884.jpg
    PIC_1884.jpg
    93.2 KB · Views: 17

wouldubreakfree

user b4nn3d
si acum celelalte, una pentru fiecare, cresc usor usor pe zi ce trece :p
 

Attachments

  • PIC_1885.jpg
    PIC_1885.jpg
    68.6 KB · Views: 16
  • PIC_1886.jpg
    PIC_1886.jpg
    79.7 KB · Views: 18
  • PIC_1887.jpg
    PIC_1887.jpg
    91.4 KB · Views: 20
  • PIC_1888.jpg
    PIC_1888.jpg
    89.4 KB · Views: 18
park ziceai k le-ai mutat de la tine din gradina.. :)) acum tot acolo sunt?:D

frumoase.. a mea zici k are nos in cur.. apropo nu o mai tin nici eu in box.. am scoso ieri.. are soare direct de la rasarit pana la apus.. o mut de la un geam la altul :D
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
le-am luat inapoi acasa pt 30 min. tre sa le leg scobitori de tulpinitza, ca e vant grav, sa le mai fac niste gauri de drenaj, sa le mai bag niste perlit si dupa le las definitiv out :D
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
deja in una am gasit un mic gandacel.. dar n-am avut ce face, a intrat in pamant :|
si sub cutia de lapte(mi-e ca n-am spalato indeajuns de bine) am gasit o musculita...
 

Latest posts

Latest posts

Top