What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

My Trichopticum

d-k

Active member
Moonshine Haze M4 cca 32 12/12

Moonshine Haze M4 cca 32 12/12

Déle kvetoucí a řidší sestra, ale mám ji raději, více voní, více lepí :)
picture.php
picture.php
 

d-k

Active member
Z celýho roundu mě baví asi nejvíce Chronic, s otevřenýma očima vcelku akční a společenský stav, ale jakmile se zavřou... vír myšlenek a relax, takový brain cleaning :) Taky fajne ke společným tělesným chvílím mezi partnery :D

Tady kuk do boxu s velkýma mámama
picture.php
 

d-k

Active member
Malé oživení, matkárna eskalovala do vlastní podoby ]:->

No, množírna... Což byl ale vedlejší efekt, jelikož mám rád různorodost jak v projevech, tak i ve stavech a tím pádem potřebuji více odrůd pro svou spokojenost a blaženost. Doteď dobrý, jenže mám taky rád silné a zdravé rostliny plné života a energie, tzn musí být adekvátní podmínky, které ALE s sebou nesou vedlejší efekt v bujném růstu. Je to takovej začarovanej kruh. Baví mne především selektovat a hledat, ostatní je podřadné :tiphat:




A po osekání :tiphat: Řezáno cca co 3-4 týdny.


Nicméně už je zrušena, paranoia byla větší než chtíč mít svůj ráj na zemi. Aktuálně přecházím opět zpět do Hboxu a začínám experimentovat s LED. A hlavně jsem vyházel celkem dost odrůd. Konečně! Bylo mi líto se zbavovat klasik (Euforia, Double Gum, Shiva Skunk, Chronic, Critical Mass), ale už dozrál čas jít bez ohlížení dál.
 
Last edited:

d-k

Active member
Citrique, Blackberry Cream, Healing Fields

Citrique, Blackberry Cream, Healing Fields

Počátky rozjezdu nejčerstvější selekce Citrique a Blackberry Cream, určitě tam bude od každého modelu alespoň jeden fenotyp, který si nechám. Aktuálně mám 3 od každého vyjma Healing Field, to bylo pro mne zklamání - po velmi positivní zkušenosti s Grape Puff od stejného producenta (Gage Of Green) přišla studená sprcha. Z toho důvodu HF nebude ani presentováno.





 

d-k

Active member
Citrique, Blackberry Cream

Citrique, Blackberry Cream

A poslední když už byly větší, pak zavládla paranoia (spíše ženy než-li moje ale pak jsem se přidal taky, aby ji nebylo smutno :D)


Časem doplním foto výsledných fenotypů a průběžně budu rozjíždět i nové projekty - Scott's OG (stýská se mi), Night Terror OG (Mám 12 semen navíc kdyby někdo chtěl, zhulenej jsem objednal o pakl víc #vůl), Ox Piss, Cornbread, Commerce City Kush, Cherrygasm, Cookie Kush (bonusové) a pak něco od Dogona a ode mne :D SWK x Blackberry Cream*., SSH sensi x BC*, Chocolate Rain x BC* . Lowkiller (SWKxLowryder)... asi se na nějakou dobu uzavřu a budu si hrát (v ideálním případě). Budu určitě chtít sehnat nějaké kyselé samce, snad se seznámím s Mahakalou :D Jdu ochutnat GTH#1 "Ghost OG feno".
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdarec, moc hezká a čistá práce. :respect: trochu víc než vášeň che, mám rare dankness moc rád, ten borec ví jak vybrat samce. pestil sem jeho věěci ještě dyž byl moonshine seeds. jeho hashplant1 x deep chunk je pro mě nezapomenutelná rostlina.. ox piss bude stejného druhu imo. hodně netradiční terp profil. good luck. kdybys měl chut na něco kyselého pm me brácho :D
 

d-k

Active member
Tak GTH#1 nezklamal, čtyři hodiny relaxační high a velký vír myšlenek :peacock: Po 5h spánku dobrá nálada, a pokračuji v příjemné atmosféře :D

Můj fenotyp se vyznačuje květem 63-67d 12/12 (63 stačí), nárůst +- 300%, takže krátký růst (roste po přepnutí), čili úspora jak času, tak i energií (12h perioda). Jeden z nejlepších producentů na kvantitu, účinky relaxační ale akční, skvělé na den, popř večer do společnosti (uvolňuje a energizuje). Chce to ale opatrně s množstvím :D, nejednomu se zamlžilo od té šlehy do hlavy. Nicméně žádné těžké fyzické stavy, žádná paranoia, naopak harmonizační vlvění :) Byť se táhne, jedná se o kompaktní odrůdu bohatě zalitou pryskyřicí, rosin výtěžnost cca 17% :) Další výhodou je, že se skvěle prosvítí, poněvadž má velké internody (rozestupy mezi patry) a velmi zajímavý poměr list/květ, trimování je rychlovka, jen se otrhají velké listy a s okvětními se nechá houpat. Okvětní po vysušení jdou snadno odstranit, nejvíce se mi osvědčilo vzít hřebík a "seškrabávat" je.
 

d-k

Active member
Nechal jsem se trochu pohltit :D Skvěle se tam relaxovalo, a když byla depka z počasí, bylo to tam jak na letní louce po krátkém dešti :)
 

Latest posts

Latest posts

Top