What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

my selectation / má selekce

berrea

Member
na ERSB sem slyšel hodně nadávat, takže je možný, že se to nezlepší... ale hdf zato vypadá perfektně, to jako jo
 
G

Guest 6345

Good,jen nechápu proč to máš v selekčním threadu,sem myslel že ty HDF už jsou vyselektovany jinou osobou:D

Jinak vzkaz mi přišel,pak dej vedet;)

jj HDF už jsou vyselktěný, stejně jako SSH, mě se jen nějak nechtělo začínat novej trýd tak jsem to naházel sem :)

do toho tam jedu selekce GWS x Chronic a Masterkushe, ale zatím není moc co fotit :)

do toho se mi rozjíždí selekce:
Nortenlight x Kill Bill .. prej už jsou only female , stačí jen vybrat tu best off
Apollo 11
Pandora box

na ERSB sem slyšel hodně nadávat, takže je možný, že se to nezlepší... ale hdf zato vypadá perfektně, to jako jo


Právě že je to hodně rozporu plná rotlinka, jedni na ní nadávaj, ale někde jsem četl i řádky chvály, tak uvidíme co z něj vyleze, mám tam jen 4 kousky což zas není tak strašné
SSH se teprve klube a je tak v půlce květu, takže do konce hodnocení daleko
HDF - mi dělá radost už tak od 20dne na květu, radost pohledět, nejdřív nádherně rostla a větvila se i bez záštipu, po záštipu ani nemluvím :) (i když uznávám že shiva skun, je brutálnější adela :yoinks: )

Cau, mas to pekny ;) Jeste se zeptam na tvuj 1. prispevek, semena Vertexu ti nevyslo ani jedno ?? :bashhead:

Vertex = vortex by subcool seeds
vylezlo všech 10semínek, musím uznat že tahle genetika mi hodně připoměla Fouplay od Grat3fulh3ad (head seeds) .. ostatně oboje jsou 4cestné prcliny C99
FourPlay: [C99xApollo11](f) x [NYCDxG13](m)
Vortex: A-13 X Space Queen (Genius X P75 X Romulan X Cindy99)

a fakt pěkné rostlinky včetně stavu a chuti, bohužel jsme neměl foták na nějakou hlubší dokumentaci (což mě dost sere)
objevilo se tam tak 3phena z 6ti samic, takže to nybylo každej pes jiná ves
bohužel verké horko (jak lonskou zimu tak léto) pomohlo k hojnému výskitu svilušek a bylo boj lehčí vzdát než vortexe trápit v nelidských podmínkách.. takže konečně odpověď:
klíčivost byla luxusní, taktéž rotliny, jen můj lamatizmus (čti. přirozený sklon dělat "lama" činy .. lol = lama on line ) způsobil skon tohoto strainu. Avšak zapůsobil na mě natolik že plánuji další objednávečku genetik od subcoola
 
Last edited:

ZeeGun

Member
Čau Imungo, dlouho jsem nenakouk do tvýho threadu a nestačim čumět jak to přerostlo na výtečnej grow..

Co si myslíš o a-wingu??
 
G

Guest 6345

zee: cosobně bych si awinga nikdy nekoupil :) tenhle mám zapůjčený než se jeden náš společný známý vrátí z dovolené :)

ale existují stínídla "vlaštovka" která jsou ideální náhradou za A-wing....
můj osobní názor je tan že to "vlaštovky" bych šel.. stojí jen cca kolem tisícovky a a-wing mi příde na pohodu (nemyslím si že to jsou vyhozené peníze)..

šišky jsou pěkně stejné po celé ploše, tudíš se vůbec nemusíš obávat toho že kytky na krajích jsou nějak mín osvícené nebo něco, ba naopak mi někdy příde že ty na kraji jsou o maličko větší.

takže v totu chvíli je můj názor takový že awinga ne, ale "vlaštovku" ano
upřímně sem nikdy nezkoušel stínitka tipu Hobby, atd.. (prostě stínítko = kus ohnutého plechu) to už jsem si radši vyrobil nějaké svoje stínítko, např,. ze starého PC case :)

mno jinak to HDF mě překvapuje čím dál víc, čekoval jsme room koncem v pátek a hdf se již tváří že by mohlo jít dolů, takže doba květu je mezi 50-55 dny :) takže pohoda lahoda, zas 10 dní ušetřených :) (takže pokud jede člověk sog, dostane i s růstem na 60dní max.)
 

ZeeGun

Member
Jj ty náhrašky od stucco jsou super, sám mám tři a o wingu už do boudoucna neuvažuju..
 
Last edited:
G

Guest 6345

gooo IMU gooo

gooo IMU gooo

:woohoo::woohoo::woohoo:
už se to blíží,
zjistil sem takhle ráno když jsem vstal, že HDF je supa spurter a už cca 55den je zralý na sklizeň, což mi mírně nabouralo plány ohledně flushingu atd, ale kosit se bude určitě :)

takže nějaký pohled na celek :)

picture.php
 
G

Guest 6345

HDF - jojo bude se kosit :)

HDF - jojo bude se kosit :)

Heavy Duty Fruity
- blíží sem den kosení a závěrů :)
- docela rychlík, rozhodně dozrává rychleji než jsem myslel (cca 55 dní) což mi mírně nabouralo flushing, ale všecko bude :)
- určitě bych dopúoručil každému kdo by to chtěl zkusit, skvěle se větví takže vhodná jak na SCROG tak na SOg, jen na sogu se musí trošku krotit


CELEK:
picture.php

picture.php


BUDS:
picture.php

picture.php
 
G

Guest 6345

SSH

SSH

SSH - Super Silver Haze
- asi už každý ví odkud vítr vane... pořáíd sem si říkal že to 60ti denní pheno bude nejpíš na víc dní, ale když jsem na ni včera kouknul 60dní bude asi vážně stačit (ale já už kouřil i 45deního herera :D)

SROVNÁNÍ S HDF:
picture.php



BUDS:

počítám že co do výnosu to bude spíš chutovka

picture.php

picture.php
 
G

Guest 6345

ERSP

ERSP

Ed Roshental Super Bud
někdo ho má rád, někdo na něj nadává jak může, a já? já nevím, ale asik bych ho nikomu nedoporučoval, mořžná jen potřebuje něco co mu nedávám, ale uznejte sami vypadá fakt divně, době květu je cca 55dní

picture.php


picture.php
 

ZeeGun

Member
Čau imu pěkné nakynuté:)

"(ale já už kouřil i 45deního herera )" hehe koukam že preferuješ high smoke..
Já radši stoned protože ušetřim..:D

Jsem zvědav na HDF v mém podání, ale je jasné že budou chudší..:///

Ohledně SSH nemyslíš že ta 90-110 days bloom bude trochu jinde..???:D

Super bud: já mam skušenost že když pěstuješ několik modelů nejni to pro všechny z nich ideal, pokud každému nedávkuješ hnojky samostatně..

třeba White satin co jsem jel několikrát byla strašně náchylná na přehnojení..
Díky čemuž jednou výnos neúnosnej:D Ale další round přesně takhle nekompaktní hlavy..
 
G

Guest 6345

zee:
hehe ten herer nebyl můj, takže sem ho jen testoval :)

SSH je 60dení pheno od aeromana a detháka, takže ho stejně asi nechám 65 :) pořád se mi nechce věřit že něco co má Haze v názvu by bylo tak rychle dole :)

Ad ERSB a White satin...
na stránkách mandaly sám mike píše že v hlíně nehnojí víc než EC 0,8 !!!! což je o cca 1,2 EC mín než hnojím já všechno :), takže mě ani nepřekvapuje že je náchylůná na přehnojení :)
takže je třeba možné že edík má radši vyžší nebo nižší EC, ale co už, dojeduho, sklidím zhulím a bude to :)
jinak odhahd je správnej,. většinou namíchám jeden roztok a zaliju vše stejným roztokem, pouze malý kytičky zalívám čistou vodou a flushing dělám čistou vodou, takže cca od 1týdne na květu do 6-7týdne tam pálím plné EC :)
 

sensi23

Active member
Veteran
ja bych se toho rosenthala nebal myslim ze az uschne by z nej mohl byt prima modylek jsem na to i docela zvedavej protoze pocukrovanej docela i je a rekl bych ze sisky budou super tvrdy..a taktez mohla byt vyselektovana nespravna mamka
 
G

Guest 6345

Super Silver Haze

Super Silver Haze

Fakt docela pěknoučká kytička, která díky mrazům v dokvětu docela zfijalověla

setup pořád stejný nic se nemnění

jinak jde o řez ze spainu který se ke mě dostal přes radvu :respect:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:yeahthats :dance::woohoo: muhehe na to čím sem to fotil dost povedené foto :)
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
muhehe a pockej na tu jemnou chuticku a zdrcujici ucinek :muahaha:
je to puvodem seminko od pampalinyho jestli si pamatujete na ten jeho ssh grow
nevyklicili mu semena a dalsi varku posilal primo shantibaba :muahaha:
jinak moc se ti povedla sice mensi sisky ale za to osypany vsadil bych se ze pekne smrdej a lepej :D
pekna prace a zatim se mej
 
G

Guest 6345

muhehe a pockej na tu jemnou chuticku a zdrcujici ucinek :muahaha:
je to puvodem seminko od pampalinyho jestli si pamatujete na ten jeho ssh grow
nevyklicili mu semena a dalsi varku posilal primo shantibaba :muahaha:
jinak moc se ti povedla sice mensi sisky ale za to osypany vsadil bych se ze pekne smrdej a lepej :D
pekna prace a zatim se mej

muhaha :muahaha:

tak že to má až takový pohnutý životopis jsem ani netušil :)

na pěsty mistra pampaliniho si pamatuju moc dobře, taky sem si díky tomu stáhnul ten seriálek do počíku :)

jinak SSH musím uznat že voní nádherně už tak od 30dne na květu..
ad výnos.. u něčeho co má haze v názvu, počítám, že výnos bude nižší za cenu neskutečného požitku v následujících dnech po usušení :)
samotná sklizen mě čeká dneska nebo zítra, ted SSH odpočívá ve tmě :joint:
 
G

Guest 6345

Tak po dlouhé době, zase nějaký update... spíš jde o to že nebyl foták, a s novým se ještě trošku peru tak omluvte kvalitu fotek, do příště se polepším :drum: :spank:

S kolegou Radvim sme selektili Master kushe od White Lebelu.. teda spíš radvi selektil já sem kvetl

foto celku
picture.php


a detaily mých oblíbených phen

MK 6
picture.php


MK 3
picture.php

picture.php
 
G

Guest 6345

Shiva Skunk

Shiva Skunk

a tady moje malá chlouba květovny

Shiva Skunk cca 40dní na květu


celek

picture.php


picture.php



šišule

picture.php



picture.php


picture.php


a na porovnání největší a nejmenší kytízz in da room :)

picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
You must spread some Reputation around before giving it to imugnio again.
Ahoj ahoj :wave:
hmmmmm..ty Master Kushe vypadaj libove....me se pozdava #5 ak jsem dobre videl na obrazku cislo...vypada ze ma nejkopaktnejsi palici ale i ty co jsi vybral jsou nadherni.....
Obe maji neco do sebe, ta svetlejsi ma zajimavu strukturu a ta druha zase barvu...
Jsem zvedav jak to bude chutnat a jak to bude vynosove....
I ta mamka Shiva Skunk vypada moc povedene...soudim podle toho co jsem videl na posled....:yes:
Moc se omlovam ze sme se tenhzle tyden nepotkali, ale pristi tyden urcite zajdu ktobe pozret jak se dari a donesi i fotaky :wave:
Moc pekny Imu :yes:
 

Latest posts

Latest posts

Top