What's new

My girls (outdoor) 2010 (:

OrangeSoul

New member
Здравейте фермери :))) преди два дни ми препоръчаха този форум.(препорачителя да се обади че му забравих ника, стига да се сети..: :p 3асети са в началото на Април поливам на 3 дни, използвам Био Бизз :))

това са моите красавици, в момента са в 2/3 седмица от цъфтежа, с изключение на Скънк хейзовете...:

Skunk N1 feminized ( seeedsman)

album.php







MAmaa mia fem feminized (seedsman) ^^








Church feminized (GSH) 3m ^^



Lemon Skunk feminized (GSH)




Great white shark feminized (gsh)





Sknuk haze regular (seeds man) bonus








Ще се радвам да изразите мнение... :)



album.php
 

Dr_Tre

Member
Изглежда добре!:good:Скънка май ще напълни доста буркани.:)
Гледам, че повече фем. си взел - имаш ли някакви проблеми с тях?Хермита, мъжки?
 

OrangeSoul

New member
Еми, скунка е леко опрашен другите почти не са. Относно феминизираните да едната мама миа излезе мъж апък уш е феминизирана :( беше 2м мъжкарче
 

focktor

Member
Топирал ли си?Ако не си,щяха да са доста по-добре.Иначе като цяло е добра работа.
БТВ с какво на Биобиз ги поливаш?
 

OrangeSoul

New member
Да някой от растенията са топирани, но не всички... Използвам Био гроу, блоом, фиш микс и хевен ;) За първи път гледам Аутдоор и са толкова големи според вас какво количесто да очаквам ?
 

focktor

Member
Количеството ли е най-важно? :) Едва ли някой може да каже с точност...
 

OrangeSoul

New member
Не разбира се :)... ако ме интресуваше количеството нямаше да ползвам органика, а щях да взема нещо за XXL buds.. Просто гледам за първи път и ми е интересно... Но, времето ще покаже най-добре :skiiing:
 
P

piankata

:tiphat:Същите великанки ги имам на терасата.Откинаха ми се ръцете да ги местя от тераса на тераса :dance013:/кво да се праи/Терасата е нацтъфтяла чак у съседите надничат :laughing:
 

_Ina_

Active member
Veteran
Супер са Според мен можеш да очакваш стабилни количества. Само внимаваи особено с тези на терасата дето казваш. Успех до края Не ми работят удивителните на клавиатурата хаха
 

OrangeSoul

New member
:tiphat:Същите великанки ги имам на терасата.Откинаха ми се ръцете да ги местя от тераса на тераса :dance013:/кво да се праи/Терасата е нацтъфтяла чак у съседите надничат :laughing:

Би ли ни показал малко снимки, винаги ми е било интересно отглеждането на тераса...
 
P

piankata

С удоволствие,но към 15-ти да се върне племенницата от село,че ми е отнесла фотоапарата.Аз уш на шега боднах няколко семки а то глей кво стана..Два пъти им режа върховете и са като на първата ти снимка станали.За другата година ще е нейде по горите тилилейски
 

focktor

Member
Еееее...те за тва са толко високи.Плачат за светлина , остъклен балкон...!Слабички са,а и нещо по листата има май...
 
@piankata
дай на растенията повече светлина, затова са така източени като въжета. Не очаквай да напълнят главите ако ги държиш на светлинна диета

@Orange Soul
колега, намери начин да премериш рН в почвата, някои растения не изглеждат добре
 
P

piankata

Никъв шанс нямат да им дръпна пердето :laughing:..Бавничко ама наливат..Колкото толкова :tiphat:
 

focktor

Member
Офффф... като говорим за тераси ето какво може да стане.
picture.php


Крайния резултат:

picture.php
 
P

piankata

:dance013: foctor--Мнооо добре.Дори отлично...Има разлика от тераси до тераси...Не е като блок до блок и пак блок/по- висок/
 

Latest posts

Latest posts

Top