What's new

My first grow - Orange bud [indoor]

Lep pozdrav!

Kot kaže bo to moj prvi uspešen indoor grow. Prosil bi za par nasvetov in komentarje.
Imam rahle probleme z velikostijo boxa, sledi prevelika temperatura v boxu, sicer je nisem meril. Noter je 70W HPS in dodatno se imam 18W varcno, kot je to tudi razvidno iz slik.
Zanima me kako bi se znebil temp. ker trenutno nimam ventilatorjev noter. Razmisljal sem o cool tube-o 150w, ker verjetno bi bilo 400 prevec.

picture.php

picture.php

picture.php
Delam z LST tehniko, no vsaj poskušam :), pa poskusil bom še čimvečkrat vršičkat

picture.php



PS: se opravičujem za slabo kvaliteto slik
picture.php
 

lasko

Member
Na tvojem mestu bi prvo zmontiral vente, in pol razmisljal o mocnejsi luci. Se ti bo poznalo na temperaturi in zdravju roz
 

shotalick

Member
se strinjam z laskotom. drgač pa k boš ventilacijo poštimov..ne bi smel problem bit s 150w hps. se motim?

lp
 
Hvala za nasvete. Imam se eno vprašanje; ker bi se rad izognil vonju in obenem napravil nekaj začasnega (beri: min. denarja) cool tube, ki bi ga hladil z enim? ventilatorjem in vse speljal skozi cev, da se ne bi mešal zrak z notranjim v box-u, ali je to izvedljivo, priporočljivo?
Upam, da sem bil dovolj jasen :).
 

shotalick

Member
seveda se da..pač..omisliš si cooltube, namonterej vent na luknjo kjer maš za OUT zrak..namonteraš vent..ga prerosto povečeš s cevjo za napo do cooltube.. in to je to. Na spodnjem delu boxa nardiš pa lukno..oz..če je že nimaš..da podtlak delaš. za vonj morš pa uporabt filter an.
 

lasko

Member
Greenflash zracenje rabis ce hoces zdrave roze, drugace bos imel cel kup problemov. Verjemi sem sprobal pred 20 leti :D
 

tripa

Member
si jih že dobil kolko sem vido. Za 70w ne kupuj cooltubea samo filter pa venti namontiraj pa si zmagal

to je to

cfl<hps definitivno, nvm zakaj bi deval cfl če ti lepo uspeva z hpsko
 
P

pohandrek

ventilacijo ze moras imet ce ne vsaj en vent kupi ga dobis za male pare manj kot deset evrov, pa nekaj scaraj skupaj zrak mora krozit vsaj malo ! kurc pa cfl saj zivi samo raste nikamor za rast mogoce, pa se to jaz rajsi dam hps kar pa adijo , ce se mi da menjat nasravfam mh pa tudi ne vedno cav:D
 
Top