What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Muzyka - czego sluchacie, co polecacie!!!

stolarz44

Active member
Bas Tajpan - tworzył wraz z Gutkiem, Jajonaszem i Igorem Mustafarai. Był to hiphopowy zespoł pomieszany z reggaełowym bitem i tekstem. Wydali razem tylko jedną EPke (właściwie to można było to nazwać maxisingiel) "Mamto". Płyta była na bardzo dobrym poziomie, niestety dalej już nic nie wydali razem. Obecnie jego kompanami w Ushat Sound System jest Uszat i Benjahmin.


BAS TAJPAN
Mówi o sobie: " ...zdając sobie sprawę z faktu iż większości publiczności jestem znany z tak zwanego radykalnego stanowiska wobec homoseksualistów chciałem zwrócić uwagę że moim priorytetem jest mówienie o miłości, braterstwie, równości i pokoju na świecie a także pokazywanie po przez muzykę mojego stanowiska wobec otaczającej nas niesprawiedliwości. Jestem Rastamanem co znaczy że wypełnia mnie miłość do Ojca Wszystkich Istot oraz Jego dzieła. Błogosławię wszystkim dobrym ludziom. Niech miłość JAH was rozpala.

http://www.szwed.bomba.pl/index.php3?action=download
POLECAM!!!!
 

Eustachy_

Member
Ja słucham głównie hip-hopu Polskiego, nienawidzę czarnego rapu i komercjalnego. Do tego Reege, Trance i Psychodelicznych kawałków...
 

castlevania

Member
siema!! szukam jakichs instrumentalnych brzmien, jakichs zespołów ktore wykorzystują trabki, szkrzypce itp:) połączonych z bardziej wspołczesna muzyka, nie pamietam ale np. na ktoryms albumie foo fighters był taki jeden kawałek, albo na sound tracku do serialu prison brake, wiem ze ciezko zczaic o co mi chodzi ale moze cos znajdziecie:) bym był wdzieczny ! pozdroooo
 
G

Guest

castlevania said:
siema!! szukam jakichs instrumentalnych brzmien, jakichs zespołów ktore wykorzystują trabki, szkrzypce itp:) połączonych z bardziej wspołczesna muzyka, nie pamietam ale np. na ktoryms albumie foo fighters był taki jeden kawałek, albo na sound tracku do serialu prison brake, wiem ze ciezko zczaic o co mi chodzi ale moze cos znajdziecie:) bym był wdzieczny ! pozdroooo
sw_tpm.jpg

Polecam to ,nie słuchałem juz tego lata ale jak pamięcią sięgam jest świetne :D

:wave:
 

rogin

Member
moze posiada ktos muze z Batlle of the year ??
Ja polecam soundtracki z Prison Break, zreszta sam film tez polecam. Ponoc najlepszy odcinkowy film na świecie i rzeczywiscie wyjebka :]
peace
 

GRaSs

Member
Ja szczególnie polecam LIVING LEGENDS naprawde dobry rap
oprócz tego zza oceanu jeszce
Method Men i Redmen
Niemcy:
Gentleman - zajebiste piosenki pod palonko ;D
Francja:
Soundkail
Polska:
Oczywisie Paktofonika ! nr 1
-Pokahontaz albo Fokus lub Rah solo
-O.s.t.r.
-Natural dread killaz / Dreadsqad
- K44
Oprócz tego jeszce Bob Marley i Damian Marley

Z Polskiego rocka "Happysad" - mega ;D no i moze jeszcze MAria Peszek

A Ci co lubia miec siano zamiast mózgu Prodigy
 

Korlic

Member
Reggae :) Ogólnie pojęte:
Happysad(własnie na głośnikach)
NDK
Jamal
Bob Robert Nesta Marley & The Wailers
Cin-q
Bass Medium Trinity
Dreadsquad
i wiele innych, oprócz RGE słucham jeszcze HH dobrego (Kaliber 44, Hemp Gru, Molesta) No i to chyba na tyle ;] cya
 

Giet

Member
nie czesto słucham muzyki ale jak sie zjaram to brzmi tak wykurwiscie że musze czegoś słuchać ;D
Wtedy puszczam sobie jakiś fajny hh i gapie sie w wizualizacje ;D
Ja pierdole to jest zajebiste - jednocześnie słysze muze, widze wizuale i widze coś o czym opowiada utwór albo jeśli chce to wkręcają mi sie zupełnie inne filmy
Jak jestem masakrycznie ukurwiony i słucham muzy przy zamkniętych oczach to mam wręcz jakieś wizje zwłaszcza jak wdupce jeszcze jakiś psychodelik, po samym jaraniu mam nie cevy ale takie zajebiste filmy że jakbym nakręcił na ich podstawie film to myście sie zjebali ;D Takie egzystęcjalne mroczne filmy najczęściej o duchach magii i dziwnych sprawach, uwielbiam to ;D
 

BiZZY

Member
Siemka chopaki!

Nie ma to jak 2Pac i jego albumik "Pac's Life".
Kawalek "Don't Sleep" + dobre palenie to MASAKIERRRKA !!! SPRAWDZCIE TO !!!

Spodobal mi sie tez ostatnio "Czerwony Album" AbraDaba.

PS. Mozna tu wystawiac linki do torrentow?
 

rberciol

Member
no ja polece sizzla - praise ye jah. Ma coś w sobie. To tyle. Mam jeszcze dużo, ale nei wiem czy by sie spodobało. Ja szczególnie słucham reggae i amerykańskiego rapu
 
Top