What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Muzyka - czego sluchacie, co polecacie!!!

D

dEv-9

U mnie w miescie jest pub, Blues Express i tam graja blusa non top. :smile:
 

GSK81

New member
różnej słucham muzy często jest to hh z polskiego to w sumie tylko ostr,łona i jakieś pojedyńcze z zagranicznego to onyx,gang starr, wu tang, ale również francuski jest naprawdę dobry, często też lubię posłuchać dobry hause swego czasu zasłuchiwałem się w czymś mocniejszym jak body count czy rage against the machine, a jeszcze nie mogę zapomnieć o beastie boys ...
 
D

dEv-9

Ja slucham tego co ten pan wyzej. :smile:

Mlody wiek, i melanzownicze kawalki wchodza najbardziej. :smile: Hehehe kurwa jak to dziwnie brzmi, 'melanzownicze kawalki'
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Polecam Gentleman - Journey to Jah, Burning Spear - Hail Him - świetne na chillout przy joincie :)
Peace
 

Rafix

Member
sprawdzcie "alpha blondie" fajne regge :)

cypres hill
Nas
jurassic 5
deliquent habits
wu-tang-clan

to mje ulubione, ale mozna by wymienic sporo,

PS: "Infected Mushroom-Xerox Gravity Waves GOA Trance .mp3" to jest poprostu wyjebana mp3 kazdy musi to sprawdzic na faze poprostu super!
 

MeF-U

Member
Uwazam ze do niektorych gatunkow/rodzajow muzyki trzeba dorosnac/dojrzec. Sam jeszcze pare lat temu nie przypuszczalbym ze bede sluchal tego czego obecnie slucham.
 

Rafix

Member
treba miec otwarty umysl na rozne gatunki, ja np zaleznie od nastroju lubie posluchac muzyki clubowej, regge, HH&Rap, glupiej lupanki techno czy jakies trance itd...
Jednak HH jest bliski mojemu sercu juz od dawna (jak to ladnie brzmi.. :D) tej muzyki mozna sluchac bardzo dlugo, i i tak niezrozumiec o co do konca w tym chodzi i wlasnie za to ja lubie :)
 

Mr. Smee

Member
MeF-U said:
Uwazam ze do niektorych gatunkow/rodzajow muzyki trzeba dorosnac/dojrzec. Sam jeszcze pare lat temu nie przypuszczalbym ze bede sluchal tego czego obecnie slucham.

to jest prawda absolutna. Ja tak samo czuje...
:wave:
 

Mr. Smee

Member
Rafix said:
treba miec otwarty umysl na rozne gatunki, ja np zaleznie od nastroju lubie posluchac muzyki clubowej, regge, HH&Rap, glupiej lupanki techno czy jakies trance itd...
Jednak HH jest bliski mojemu sercu juz od dawna (jak to ladnie brzmi.. :D) tej muzyki mozna sluchac bardzo dlugo, i i tak niezrozumiec o co do konca w tym chodzi i wlasnie za to ja lubie :)

Ja te muzyki coraz bardziej utozsamiam z kakofonia. Nie przenosi zadnych pozytywnych uczuc. Nie jest to muzyka z klasa, napewno nie trzeba byc wybitnym muzykiem zeby tworzyc taka muzyke. Chociaz tez lubie czasami posluchac Body Count lub Rage Against The Machine, itp...
:chin: :eek:
 

Escobar

Active member
slucham wielu rzeczy rap glownie francuski, jazz , reggae, chillout dub praktycznie kazdy rodzaj muzyki jezeli tylko jest dobry :joint:
 

~jungle

Member
witam
ja dla odmiany lubie posłuchać sobie klasycznego rocka w stylu the doors itp. Od czasu do czasu zapuszczam foreignera, manu chao, pierwszą płytę k44 albo paktofoniki. ogolnie nie za bardzo lubie nowoczesna muzyki wole starsze brzmienia. Ostatnio pożyczyłem od kumpla soundtrack z czasu apokalipsy i cały czas go słucham (ride of the valkyries wymiata).
pozdro
 

MeF-U

Member
Mnie cos ostatnio tknelo i sciagnalem 5 plyt Naglego Ataku Spawacza mysle ze zespolu nie trzeba przedstawiac bo ktoz nie zna Zethape lub slynnego Pedala Romana ;-)
Jedno trzeba im przyznac teksty maja jednorazowe mysle ze jeden z lepszych polskich zespolow ktory sie delikatnie mowiac "w tancu nie pierdoli" haha

PS. A utwor Zabic Wszystkich Heretykow rzadzi!!!
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
A ja wlasnie slucham plytki, ktora mi kolega przegral - Zion Train in dub, fajne minimalne granie. Dawno nie mialem w rekach regowej dubowej plytki, ktora by mnie tak ruszyla.

pozdr, kov
 

pok

New member
ja slucham glownie metalu, punka, reagge i bluesa... po zjaraniu najbardziej lubie sluchac dzemu i kazika :) kazik bardzo uspokaja :) przynajmniej mnie :)
 
Top