What's new

Muzyka - czego sluchacie, co polecacie!!!

.:SM:.

New member
The RZA - Fatal piosenka ta pochodzi z soundtracku Blade'a III, wedlug mnie to rap na najwyzszym poziomie
pzdr
 

stolarz44

Active member
TO ja polece Kapela ze wsi Warszawa

Nastąpiło "Wykorzenienie"!!!
Najnowszy album KzWW to ekscytująca podroż w czasie i przestrzeni. Poszukiwanie źródeł i tożsamości oraz kreacja nowych znaczeń w ramach globalnej cywilizacji.
Przez mazowieckie bezdroża, Puszczę Kozienicką, Dolinę Biebrzy do wyjętych spod prawa blokowisk stolicy.
Muzyczna koalicja współczesnych romantyków i duchowych rebeliantów. Porozumienie ponad podziałami, stylami, uprzedzeniami.
Rzeczpospolita Ludowej Awangardy.
Chóry dzikich kobiet z Północy obok ostatnich Mohikanów mistrza harmonisty Mariana Pełki. Janina i Kazimierz Zdrzalikowie - klasycy białogłosowych pieśni i polnych oberków w epokowym mariażu z Feelixem (Kaliber 44) oraz Mario "Dub&Bass" Activatorem pod admiralicją nieustraszonej KzWW.
Czas na korzenny trans!

http://rapidshare.com/files/13613373/Kzww_-_Wykorzenienei_by_taran_.rar.html
 
G

gelowas

Ostatnio spodobalo mi sie reggae, nie znalem wczesniej nic poza bobem marleyem, ale polskie reggae jest kozak. Polecam Junior Stress i Natty B , a takze kawalki, gdzie graja jako featuring. :D
 

Zathir

Member
sofronov no Burning Spear klasyk, jeden z wielkich ;d Niestety nie byłem na jego koncercie w Polsce ale na pocieszenie dostałem od mojej dziewczyny nagranie z gdyni na kasecie:D
A masz moze jakas całą płytke Manipulators która mógł bys gdzies hostnać?
czas na Easy Sativa z Big budem na dobranioc :p
 

sofronov

Member
siema ... mam tylko 2 epki jakieś manipulatorsów ... jest ich troche nagran na soulseek ...pozdro ..... a tak! regge dobrą nutą jest ...... wkońcu powstawało w oparach ganji :)
 
Last edited:
Top