What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Muzica profunda si "ierbalistica" :)

G

green_land

Cu siguranta nu o sa vrei sa te intorci. Cine ar vrea? Esti pe o insula, e cald, e frumos, ai oceanu langa tine ( care are o culoare al dracului de tare ) + ganja all day long ! De muncit nu trebuie sa muncesti, iti cresti singur rosiile, castravetii, ceapa, gainile :D si IARBA! :smokeit:

Relax total :canabis:
 
B

bilu

Ooooooo.. bilule, arata gustos mugurelu!

Ce compliatie e aia frate?


O bucata buna de Hip hop ,cred ca il gasesti si pe youtube daca nu l-ai luat.
Vi-l recomand sa il ascultati dar neaparat sa ardeti ceva inainte ,in timp si dupa:rasta:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Hai sa mergem in Jamaica. Acolo obtii usor iarba.
Cum?
Intai cobori din avion si prima persoana cu care vorbesti iti va oferi iarba :D (de obicei dupa ce iesi din aeroport)
 

sznake

jarhead
..Intai cobori din avion si prima persoana cu care vorbesti iti va oferi iarba :D (de obicei dupa ce iesi din aeroport)

Deci sa inteleg ca politistul cu cainele care miroase bagajele pasagerilor ma va insoti pana la capatul aeroportului, si imediat ce iesim din aeroport, isi va da jos sapca de poliztai din care va lasa sa curga niste dreaduri pana la genunchi, zicandu-mi: "Mi kiddin mon, mi no babylon soldier, mi Rasta! Dis is mi dog, Doobie, he love di ganja even more than I'n'I! Would you like some?" :D :D :D
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
nu cred ca te vor trata asa la intrare in tara. ar fi o chestie "Romanian drugdealer smuggles cannabis to Jamaica"....
ma refeream la taximetrist
 

dubite

Member
Cu siguranta nu o sa vrei sa te intorci. Cine ar vrea? Esti pe o insula, e cald, e frumos, ai oceanu langa tine ( care are o culoare al dracului de tare ) + ganja all day long ! De muncit nu trebuie sa muncesti, iti cresti singur rosiile, castravetii, ceapa, gainile :D si IARBA! :smokeit:

Relax total :canabis:


asta daca nu te impusca cineva....
 
Top