What's new

מתכונים לאוכל

DB420

Member
אז יש לי אצבע שלא ממש בא לי לעשן ואני מעדיף להפוך אותה לעוגה או משהו בסגנון.
יש רעיונות או מתכונים מומלצים? לא יצא לי לאפות אף פעם ככה שעדיף לא משהו מסובך מידי.

תודה מראש!:tiphat:

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
קודם כל אתה צריך להכין חמאה.
בשביל זה אתה לוקח סיר קטן, בגודל פינג'ן בערך, ושם בתוך סיר גדול יותר מלא מים. זה מה שנקרא סיר כפול.
המים בסיר הגדול מחממים את הסיר הקטן באופן אחיד שמונע שריפה בתחתית הסיר.

כשהמים מבעבעים קלות על אש בינונית - נמוכה בסיר הקטן אתה שם בלוק 200 גרם של חמאה ומחכה שהוא ימס לגמרי.
שהכל נוזלי אתה מעביר את הנוזל לכוס זכוכית ומנסה להפטר מכל מה שלבן. אחרי זה אתה מחזיר את הנוזל השקוף לסיר הקטן ומנסה שוב להפטר מכל מה שלבן.
עכשיו יש לך ג'יי, סמנה (בלשון התימנים) או חמאה מזוקקת. קרא לזה איך שנוח לך. אפשר להכין עם זה אחלה ג'חנון.

שהחמאה מזוקקת ונוזלית אתה מוסיף את החשיש (או גזם מנצנץ, או פופקורן או מה שאתה רוצה) אחרי שגרסת אותו (ולא חיממת אותו!!!). אתה מוסיף כמה שנמס בחמאה בלי להשאיר גושים. לאט לאט.
את החמאה הזו אתה מבשל במשך 3-4 שעות עם הגרגרי חשיש על אש נמוכה.
אחרי 3-4 שעות (בחורף 4 שעות) אתה מסנן את הקנבאטר דרך מסננת קטנה פשוטה לכוס זכוכית (או כלי פיירקס קטן).

עכשיו יש לך קנאבטר שזה הבסיס כמעט לכל מתכון. אפשר לאכסן את הקנאבטר במקרר בקופסא אטומה למשך שבועיים בערך, אפילו 3 שבועות לפעמים. לחילופין אפשר לאטום טוב טוב את החמאה בשקית ניילון עבה ולשים במקפיא לכמה שנים.

הינה מתכון מעולה לבראוניז תפוז ושקדים קסומים.

אם יש לך שאלות לגבי המתכון תגיד, עשיתי אותו לא מעט פעמים כבר.

Dr happy

Member
יוגורט חשיש

יוגורט יופלה עם חשיש
מתכון לכמות של איש 1
הזמן הדרוש למתכון הוא כ- 2 דקות. מתוכן כ- 1 דקות זמן בישול.

אופן ההכנה
1 לקחת כף ולמזוג לתוכה שמן זית
2 לחמם על נר עם 3 גרם חשיש
3 אחרי שהומס לערבב עם יופלה
4 לאכול ולחכות כ-2 -3 שעות

יורס
האפפי

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
תלוי באיכות.
משהו כמו 4-5 גרם אמור להיות מתאים לחשיש ברמה גבוהה.

הכלל אצבע הוא כמה שנמס. יש לך מספיק זמן עד שזה יסיים כדי לבדוק כמה נמס.

Latest posts

Latest posts