What's new

monstrisor de aurora indica

zeeland

Member
am tot citit despre fenomenul asta dar, personal, nu l-am intalnit. pana acum. imi vine deja sa rad cand ma gandesc ce cola o sa faca creanga asta.

 

urbanHaze

Active member
hehe. sunt si io curios. de-abia astept :D


ce pot sa-ti spun e ca aurora, chiar daca e indica, culeasa devreme poate sa fie cerebrala intr-un fel foarte fain. deci cu aurora am vazut, weekendul asta, oameni care inainte se mandreau ca nu simt nimic, intelegand in sfarsit adevaruri universale, descoperind constelatii noi sau punand intrebari stupide de genul ca de ce omenirea nu foloseste iarba pentru evolutia intelectuala a speciei sau fete intristandu-se ca lumea e impartita in lumi diferite a celor care fumeaza si a celor care nu si plangeau de mila celor din lumea celor care nu fumeaza :D
 

vasile

Well-known member
Veteran
Cred ca dupa ce o usuci si n-ai ce face cu creanga aia o poti folosi ca baston sa te sprijini in ea...
 

zeeland

Member
urbanHaze said:
ce pot sa-ti spun e ca aurora, chiar daca e indica, culeasa devreme poate sa fie cerebrala intr-un fel foarte fain. deci cu aurora am vazut, weekendul asta, oameni care inainte se mandreau ca nu simt nimic, intelegand in sfarsit adevaruri universale,

n-am apucat sa vb mai pe indelete de cand ai probat da is tare curios de cum or evoluat evenimentele :)


andreei said:
ce pamant folosesti si cati litri la planta?

salut andreei! ii pamant, cum sa zic, natural :)) pamant de gradina care este imbogatit anual cu mranita din compost, productie personala.


exploziv_gbb said:
banuiesc ca tulpina e goala pe interior nu?

salut explo! ii goala si aplatizata. o sa urmarim cu interes evolutia. problema este ca, din cate am citit pe ici-colo, freaks-urile astea au tendinta de a deveni hermafroditi. io sper din tot sufletul ca nu se va intampla in acest caz. mai ales ca este vb de o singura creanga din vre-o 7
 
E

evilkid

foarte jmeker:D asa am patit eu la o femela revegetata :D de la 1 nod au iesit 6 crengi :D

sunt curios cum or sa fie la toamna:D:D:D:
 

vasile

Well-known member
Veteran
Cred ca daca o sa ii arunci la unu in cap cu un bud de la planta asta sigur ii spargi capu :D
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
tipul ala de planta seamana cu crossul asta al meu de facea buzi asa:
13932happy_three_buds_original1600.jpg

tot tulpina groasa, dar goala pe interior.. si frunze mari.
 
Top