What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Moje skromné letní snažení

Mightyka

Active member
Veteran
Tady mix různejch Designer OG phen. Vše nafotim pořádně až budu kosit.


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php

Na předchozí stránce ještě něco málo je.
 

spachal

Well-known member
Veteran
Ten Thang se takhle pekne vybarvil i pri vyssi teplote? Grepovy kush, pekne tmavy, olala!! :]
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jj ten to má v genech. Neni to špatný, ale v porovnání s Designery je to nic :D . Jsem ale rád, že tam je, že vše nebude OG.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Poslední společné foto z 63. dne. Vedra si vybrala svou dan, v podkroví se v pokoji šplhaly teploty k 27C a vrcholky jsou tim pádem trochu přismahlý. Věděl jsem, že to přepínám pozdě, ale tyhle vedra jsem fakt nečekal...


picture.php



64. den kosa Sweet Thang. Vůně kyselo/trpko/sladká
picture.php



picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to jo, vedro je letos napřed. tady si nedovedu představit indoor momentálně, snad jen s klimatizací celé místnosti. ale ty ledky by neměly pálit jako soda ne? hezká cherry pie x dosidos.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Hodně napřed, já žiju ve špatně zateplenym podkroví a je to docela peklo už ted. Ledky by neměly pálit jak soda, to asi ani nepálej. Nicméně rodzíl neni nějak výraznej. Taky jsem si myslel, že to bude o hodně chladnější, ale spíš bych řekl, že to nepálí až tak, protože je ten zdroj světla rozdělen do 4 bodů, ale jinak to topí taky slušně. Ted jsme to měl cca 30 cm od vrcholů na 150W a výsledek je vidět na fotce...
Ta Cherry pie x Dosidos neni špatná, stavba palic Cookies, ale ta vůně, to neni ono. Cookies oproti tomu maj něco navíc.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no ale do skleníku to je bestie ti řeknu.. je obrovská, obrovské listy, všechno takové dinosauří LOL těším se na cross gsc x designer ten terpenicky nejnasranější :D jen tak dál.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jj i ten čerstvě přepnutej klon měl obří listí.

Krosy s Designer samci budou ultra nasraný :D a to hlavně z důvodu, že konečně přežilo něco málo z Cali. Mám 3 clone only, z čehož jeden z nich jsem musel slíbit, že nedám z ruky (a hodlám to dodržet, at už z pohledu morálního, tak vychcanýho, abych si neodstřihnul zdroj). Jsou to Face off OG (cdub cut - prej lepší než to co má Docta), Pure Kush (ghost1, pkg, SoCal) a Sour Dubb, kterej zatim ještě nehodil kořeny, ale doufám, že brzy vyjedou. Ten je unikátní v tom, že je přeléčenej a nemá duds, což prej 95% Sour Dubb má.

No a jelikož Pure Kush nemůžu sdílet, tak jsem koupil ty Designery (už dlouho jsem ho řešil) a hodlám pro vás udělat Pure Kush "bx".
 

Mightyka

Active member
Veteran
Pure Kush a Face Off OG tři tejdny od zaoceánské cesty.

picture.php



A ted pár fotek z kosy. Začneme 3 Designery, který jsou furt dobrý, ale nemám na ně místo, do dalšího kola pujdou ty lepší 3.
Pheno ?

picture.php



picture.php



Pheno (musim se kouknout)

picture.php



picture.php
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
a tys tu pure kush už kouřil? třeba některá z těch designer bude lepší :D tu jinouu face off neznám, to je selektované ze stejných semen jako doctova face off? nebo to je s1 bo pheno bx?
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je k tomu něco od člověka z Farmeru, kterej si řiká nightmarecreature:

Caleb is AKA CDUB. I recieved the Faceoff OG two years ago. CDUB released it in 2010. He told me two years ago that he got it directly from snoop Doggs grower. Who that is, I don't know. I texted him 3 weeks ago and CDUB told me the same thing.

CDUB's best friend lives in the mountains near Big Bear and he was living with him for a few months before moving to San Diego.CDUBS friend also has the same Faceoff OG cut. That is we're my cut came from. The guy I got my cut from no longer sells the Faceoff anymore.

ThaDocta popped the Faceoff in 2006. CDUB released it in 2010. I'm still not sure if its the same Faceoff or two different cuts with the same name. I believe it's the same cut that accidentally got leaked.



Kdo ví co to je, klasika :D . Pokud bych měl typnout já, tak si mylsim, že je to přejmenovanej jeden z původních OG.

Jinak PK jsme nekouřil a klidně je i možný, že Designer bude lepší. Záleží proč si toho Amíci tak ceněj, ale typnul bych, že to bude až nechutně silný, což je vlastnost, kterou já nevyhledávám. Přeci jen si rád dám třeba víc brk a ne, že mi po půlce jointa začne tlouct srdce jak kterén a jdu do mdlob. No uvidíme.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
kchhhhhh tak aby to nebylo jak to fire og cos měl :D pure kush bude určo hodně silnej, nejdřív soaring narcotic a pak body relaxing, eventually napping :D
 

Mightyka

Active member
Veteran
Nebál bych se toho, že ten Face Off OG bude špatnej. Ten Fire OG kros jsem měl od nějakýho frantíka co to selektoval. Tohle je prověřenej OG. Člověk co mi to dával hromadí jen ty nej geny. Třeba o Gorile se vyjedřuje asi tak 100x hůř než já :D .
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak držím palce aby to bylo good. dyž už to přežilo tu cestu... hlavně konečně můžeš porovnat ty "og" ze semene, s něčím opravdu legit. a to je k nezaplacení... jen tak dál.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady jsou ty 3 lepší phena.
Pheno 12 je trochu odlišný od všech ostatních, má v pozadí OG vůně i něco navíc, možná ten maršmeloun... Uvidíme až uschne.

picture.php



picture.php



picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Pošlu ti ji s Dieslem pokud to bude k říznutí a pokud chceš.
Jinak výsledná váha je 170g. Žádnej zázrak, ale na to, že to jelo na 180w a 150w to neni uplně zlý.
 

Latest posts

Latest posts

Top