What's new

Moje pierwsze IndOOki :)

LesnyElf

Member
Postanowiłem zrobić swojego pierwszego Indoora wraz z kolego... boxa zrobilismy sami lampe tak samo ...zakupilismy nasiona bb x ww i grejpfruta po 2 pestki odmianki ...;d same femii.. :d Licze na waszą pomoc i porady
 

LesnyElf

Member
image-3BF8_4BBCFFBF.jpg
 
G

Guest1012

Więcej postów się nie dało ? Co to ma w ogóle być...

no nic czekamy na kov'a
 

Rolnik

Member
Lob19 Od wykiełkowania chyba, nie od wyjścia z ziemii bo rzeczywiście na 1 dzień wyglądają...
 

LesnyElf

Member
ile masz tam świetlówek, jaka moc i firma prezesie ? :)

świetlówki są bodajże 75 W< nie jestem pewien jutro sprawdze> x 4 sztuki lampa jest zrobiona na 6 świetlówek ale spalily nam się nie dlugo 100 dokrecimy wszystkie swietlóki są marki Philips :) aa te setki to OSRAM mam je ze Szwecji

aa Teraz do ROLNIKA I LOBA19 roślinki tak wyglądają przyznam wam racje Od polożenia na watę minął tydzień a nie od wykiełkowania i był daleko od światła a dopiero co je podstawiłem wyżej <jest im Cieplej> fotoperiod ustawiony na 24/0


a tak przy okazji dziś byłem przygotowałem ziemie na outa zakupiliśmy 200 litrów ziemi (10 worków 20 litrowych) Wykopaliśmy takie rowy i pomieszaliśmy z ziemia z outa która się nadawała bo białej tej to chyba nie warto dawać ?

Jak podrosną dodam jakieś nowe zdjęcia :)
Pozdrawiam :)
 

Outowiec

Member
75W jak rozumiem jako alternatywa dla żarówki (tradycyjnej), moc poboru bezpośredniego jak rozumiem 15W ? chyba że źle to odebrałem :)
 

Amnnesia

Member
A mnie ciekawi jaka wysokosc ma ten box bo na za wysoki mi nie wyglada wymiary boxa , oswietlenie itd to pierwsze info jakie powinienes zamiescic zakladajac growloga
 

LesnyElf

Member
ŻARÓWKI ENERGOOSZCZĘDNE 18W = 100W
BARWA 2700K, CIEPŁO BIAŁA
STRUMIEN SWIETLNY 1100 LM
Odnośnie żarówek a wymiary boxa wstawię jutro
 

slowflow

Member
To troszke musiałeś się wykosztować ściagając te świetlówki ze szwecji :D No ale tak czy siak powodzenia w uprawie, może pod szweckim światłem porosną monstrualne i przerażające topiska :)
PS: Używałem kiedyś tego nawozy zielony dom,tylko miałem lany do gleby i nie polecam, bardzo łatwo przenawozić rośliny, a co dopiero twoim dolistnym. Radze ci kupić biohumus. pozdro :joint:

Edit: Aha ja miałem Zielonydom do roślin zielonych, Twój jest do trawników, więc świetnie się nada do Ganji :D
 

Latest posts

Latest posts

Top