What's new

moj pierwszy in :)

G

Guest









moj pierwszy in 3 roslyny 1 fotka ice queen 2 santa maria (brzydal) 3 fruit bowl 4 jescze raz ice queen :D rosliny w pierwsym tygodniu
 
Last edited:
G

Guest

rosliny rosna w ziemi uniwersalnej z dodatkiem biohamusa, tak pisalo na opakowaniu, ph okolo 6,5 kilka garsci kokosu, i perlitu czuja sie w tym dobrze rosna jak glupie...
box 37x67x120 troche maly jak na trzy rosliny i 6 lampek to zamalo ale z czasem kupie wiecej, kompakty 20W philipsa narazie jest dobrze kupie wiecej :D
myslalem ze z kompaktami niebedize problemu z temperatura, jednak one tez troche grzeja box stoi troszke uchylony wiatrak jest na przywiazany do stelarza na ktorym sa lampki i zasysa powietrze z boxa i wypycha przez szpare, działa to sie ciesze, problem z wilgotnoscia rozwiazalem wieszajac tam zwilzone reczniki, robie to 2 razy dziennie jest dobrze, wedlug mnie dziala...
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
bardzo fajnie madixx

no mercy seeds widze masz. ja mam desert queen odnich ale jeszcze nieprobowalem.
napewno cos dobrego, jak narazie wyglonda ze dajesz sobie rade ,powodzenia,

peace
 
G

Guest

Bardzo ladne roslinki :) Bardzo ladnie rosna. Widac ze masz dobra reke do roslin :) Co to jest za odmiana na 4 zdjeciu w drugim poscie? Fruit bowl? Bardzo mi sie podoba.
Pozdro
 
G

Guest

dziki hc :) tak to niby z no mercy, niechcem nic reklamowac ale nasiona mialem z polskeigo sklepu taki darmowy test :)
napisze cos wiecej jak zapale to :)
wdb na 4 zdjeciu to fruit bowl, nieznalazlem na zadnej stronie ile ma indicy ile sativy ale ma indicowe grube liscie :)
od wczoraj wszytkie rosliny sa trenowane ladnie sie rozkrzaczja bede robil zdjecia co tydzien wiec niedlugo nowa porcja :)
dzieki :D
 
G

Guest

:)













1 santa maria
2 ice queen
3 ice queen jeszcze raz ;]
4 fruit bowl
5 fruit bowl
6 boxik

rosliny 3 tygodnie wega, wlasnie niedawno przelaczylem oswietlenie na 12/12,
trenuje je lst bo mam niskeigo boxa 120 cm, ladnie sie rozkczaczyly fotki nic niepokazaly konkretnego, nastepne jesli zalatwie aparat za tydzien postaram sie zrobic konkretniejsze :)
 
Last edited:
G

Guest

to darmowy test polskiego sklepu, koles ma normalne oryginalne opakowania, santa maria niby jest z no mercy
 
G

Guest

Pieknie Madixx. Tak dalej juz sie nie moge doczekac az zaczniesz pokazywac tluste baty.
Fajnie Ci to wszsytko idzie. Kurcze ale mam teraz ochote odplaic mojego boxa. God Budy az sie prosza zeby je z outa dac do boxa. Panowie a co myslicie zeby te HH wysadzic z outa i dac do boxa. Nie sa wyskokie przy dobrym nagieciu zmieszcza sie spokojnie. W boxie to juz by chyba dojrzaly w cholere.

Pozdro Pes :yes:
 
G

Guest

No raczej tlustych batow niebedzie bo juz rosliny sciete i w garku dawnao ugotowane na makumbe, pech to pech 3 samce wyrosly fajnie byly rozkrzaczone






 
Top