What's new

Moby Dick / Cheese, Outdoor Grow

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
N-are cum sa fie nimeni sigur de ce se intampla, depinde mult de ce spori se afla pe iarba ta deja si de umiditatea la care ii vei tine. Dar zici ca ai soba. Soba aia nu stie sa faca 20 grade? Si apoi ai avantajul ca mirosul iese pe cos din cauza tirajui, impreuna cu fumul si nu se mai simte asa usor.\
cu un ventilator, un termometru si soba aia faci cea mai smechera camera de uscare. daca mai tii cont si de umiditate va fi la fel de buna ca una profesionala.
 
Last edited:

fenomeno_djo

Active member
A fost un grow frumos pentru mine cu multe aventuri. S-a fumat tot, da.
Si bine-ati venit pe ceea ce a fost candva threadul unui crescator de iarba.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu-i ca si cum ai putea gasi iarba care sa te mai satisfaca pe piata dupa ce ai testat homegrown.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Never say never. Daca mă nimerea pe mine dilăr, primea chiar organică :D

L.E. For those interested: Nu's bă dilăr!
 

Cruzito

Member
man nu stiu...nu prea m-am gandit in felul asta :D azi patii ceva, imi gasii pana pe 2 roti, karma ar trebuii sa-l futa pe ala acuma, nu ? sper sa fie asa sa pupe un stalp sa sara din ea
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Omu, e legea a treia a lu' Niuton, actiune si reactiune, se schimba doar metrica si universu' (spatiul in care se aplica). Bine, legea nu-i a lui, el a formulat-o mai de curand pentru papagalii iesiti din evu' mediu (oare...), ca ea era cunoscuta din cele mai vechi timpuri.

Fara ea, ai putea sa dai cu capu' in zid si zidu' sa nu dea si el in tine. Sigur, se poate transcende, actionand intr-o maniera speciala, dar nu e valabil xu usurinta pentru muritoru' de rand. Ca noi.

Asa cum a zis Iisus: cine ridica sabia, de sabie va pieri, cine seamana vant, culege furtuna (posibil ca de aici s-a inspirat Newton...). Ca Tupac, ca citii nitzel de curiozitate. Uneori se petrece imediat, alteori peste N ani, alteori peste N vieti, rezultanta unui complex de actiuni, suprapusa peste ritmurile temporale, putand fi neasteptata.

Uita-te la politicienii nostri, daca imi permiti mai mult sau mai putin o gluma... :muahaha:
 
Top