What's new

Mix Comorra (private growlog)

57fun

Member
Coraz bliżej końca:] już niedługo 2 panny, które są w fazie kwitnienia od 1 lutego pójda pod nóż, między innymi z powodu przenawożenia lub innego cholerstwa (pewnie moje błędy).
61 dzień 12/12
picture.php

View image in gallery

picture.php

View image in gallery
Tutaj siostry w całej okazałości i moja ulubienica w środku 54 dzień 12/12
picture.php

View image in gallery

picture.php

View image in gallery
 

57fun

Member
Cła szafka

i jeszcze raz ulubienica z bliska

Z racji iż zima wróciła i mogłem sobie zrobić większą ilość lodu, wykorzystałem więc okres świąteczny i pobawiłem się troszeczkę mikserem

Wczoraj pobawiłem się troszeczkę pH metrem:
do 5l wody pH 7,2 (kranówka odstana 24h) dodałem 5ml K300 i pH podskoczyło do pH 8.0-8.1.
Dodałem następnie Fostaru 5ml i uzyskałem pH roztworu na poziomie pH 6.4-6.6 i taką wodą podlewam dziewczyny w ziemi. Z tego powodu czasami mogłem używać zbyt kwaśnej pożywki i dlatego z dwiema mam problemy, ale mam nadzieję, że to już koniec problemów z nawozami. Jutro podrzucę zdjęcia hydro i 4 siostry :]
 

57fun

Member
Panna w Hydro padła, nic lecimy dalej 2 już siedzą i mam nadzieję, że uda mi się je ukorzenić, chociaż jeden z nich planuje chyba kwitnąć bez korzeni.

Klony pobrane od matki, które siedzą w kabinach już chyba 2 tydzień.

Matka dorobiła się małej konstrukcji ze starej siatki co była w mini szafce.


No i standardowo szafeczka, której coraz bliżej końca dzień 74 i 67 dzień 12/12 Starsze Panny były problemowe. Młode do dziś nie wykazują żadnych braków czy nadwyżek.
 

57fun

Member
No i finito :] było troszkę problemów z pH, nawozami i innymi duperelami, które następnym razem będę miał na uwadze i starał się będę ich unikać. 2 rośliny, które miały 84 dni 12/12 były strasznie wrażliwe i musiałem je już ściąć ponieważ w jednej topki same schły. Siostry zaczęły się hermić i też poszły pod nóż ponieważ nie rosły już kwiatostany żeńskie tylko banany. No nic teraz jest miejsce w box-ie na parapetówki i zrobi się miejsce na parapecie na outy.
 

57fun

Member
oczywiście poszły pod nóż :( troszkę mi ich szkoda, jak wszystkie panie, które przy mnie rosły :]. Na dniach napiszę ile g mi wyszło.
 

Latest posts

Latest posts

Top