What's new

Mikro Grow AK47 400W

Clockmaker

Member
35-12/12

35-12/12

po tejdnu mám trochu náladu,tak tu máme další rychlej update

PH-6,2
EC-1,8

hnojky: AB, bloom stim., enzymy

vobral sem největší a spodní listy.Už mám zmáklou i techniku:)
lampa byla pribita na strop bedny, jaro za okny,teplota v bytě 21,nebylo zbytí.





 

simor

Member
Veteran
Zdarec kolego

vidím,žes ty vršky některý kapánek přismáhl sluníčkem,tak jako já své POGy,aktual seknutý :D (zase při flushi nádherně sfialověly)

Pěkný AKáčka,snad budou i tak dobrý.
...a ukaž nám tu HP chobotnici

ať dojedou spoko
 

Clockmaker

Member
následek připeknutí bylo zvednutí celý lampy až na doraz.Připečený listy byly,no tak 5-10cm od CT.Žádnej med. Každopádně palice valí i se spálenýma listama pěkně.
HP nafotim,zatím vypadá tuctově,pořádně vyplňovat se začně až tak za 14dní :devil: :vyblil:
 

kekel

Member
Já ti dám tuctově.. Takhle o nich mluvit,styd se! A s tema 14dny, jen abys nebyl prijemne prekvapen.

koukám, zoomuju a ostřím... Pěkně orošený.. Pochvala jako obvykle.
 

Clockmaker

Member
46-12/12

46-12/12

máme tu nějakej apdejt
vypada to konečně trochu k světu,začíná mi mísně smrdět byt a teplotu už radši ani neměřim, bych se musel opupínkovat.
No vlastně neměřim už ani PH, EC
poslední hodnota EC 2,1 a PH 6,4 z víkendu
Je jasný že HP budou v bedně o pár dní dýl,což je trochu dylema.Budou muset těch pár dní navíc vydržet s čistou vodou,uvidíme.

foto: celek,detaily na řepy+můj prstík:)








 

Clockmaker

Member
54-12/12

54-12/12

tak se nám to pomalu blíží do finále.
zejtra tedy 55.den hodim flushing a pak už jen budu čučet jak pěkně holky kynou.
Vezmu je nakonec na dvakrát.61-62.den vršky AK a o týden později HP a spodky AK.
Na fotkách to v bedně vypadá nějak chudě,už se pod tíhou ohýbaj,tak je občas propletu mezi sebou-nahňácaný na sobě.HP někde uprostřed nedá se fotit zatím samostatně

jako bonus přidávám foto maminkárny,kde se smaží jedno pheno AK-namnožený.Uvidíe co to udělá s geny.Po otestování si nechám jen jednu nejsilnější.Vpředu pak nová selekce Power Plantů,kde už pomalu sekám testovací kloníky.







 

newhousegreen

-.-
Veteran
Na to nakynutí jsem zvědavej...viděl jsem to minule,takže tentokrát se 100% zdravejma kytkama to bude určitě ještě větší nářez:)
 

Clockmaker

Member
Power plant session

Power plant session

Teď z trochu jinýho soudku,už se mi v maminkárně smaží nové matičky tohoto modelu.Nasekal jsem pár testovacích kloníků,a hle dnes po přesně 5ti dnech(120ti hodinách) sem našel v pod úsporkou tohle
5 ze 6ti vypadají stejně.Moc tomu nerozumim a opět potvrzuju teorii,čím blbější sedlák tím větší mrkev:yeahthats

picture.php
 

Clockmaker

Member
60-12/12

60-12/12

Teploty tomu moc nepřidaly a já je musel částečně zkosit už dneska(o dva dny dřív než sem měl v plánu).Z jedný palice sem si mohl(a taky udělal) uloupnout vrcholek a rovnou zhulit.Bez seklých topů zůstali HPčka a SSko(roh bedny jí moc nepřidal).

EDIT: suchýho celkem 260+30 co už prošlo komínem

Nějaký foto:

-2 šisky z jednoho AK.Bál jsem se, že dva vrsky budou vypadat hůř než jeden top.Ani bych neřek.


-co se posekalo (+ zatím největší 3 topy,škoda že jich není alespoň 2x tolik)




-co se ještě griluje



SS


HP (je bílej jak sníh-ten to má ještě tak na 10dní )



 

papaja

Active member
Veteran
Teď z trochu jinýho soudku,už se mi v maminkárně smaží nové matičky tohoto modelu.Nasekal jsem pár testovacích kloníků,a hle dnes po přesně 5ti dnech(120ti hodinách) sem našel v pod úsporkou tohle
5 ze 6ti vypadají stejně.Moc tomu nerozumim a opět potvrzuju teorii,čím blbější sedlák tím větší mrkev:yeahthats

picture.php

tak 5 dní to je hukot...:nanana: použil jsi nějaký kořeňák?
 
G

Guest 6345

můžeš se trochu rozepsat? myslím tím ty změny zajímá mě to..

taky by mě to ddocela zajímalo :)

kdo ví jestli ten setup není v tom, že po 4 dnech začne přilepovat šnůrky místo kořenů :D :D :respect::respect:
 

Clockmaker

Member
můžeš se trochu rozepsat? myslím tím ty změny zajímá mě to..

původně sem chtěl nasadit ty šňůrky a trochu taky zamachrovat:D ale nakonec se to zmáklo jinak.
Někde tady v threadu mám vyfocenou miminkárnu.Ta mi zůstala,a v ní teď kořenim.

Původní verze miminkárny obsahovala: SPS 808(bežela nonstop na minimum) ,odtahový ventilátor 80x80(běžel tak na 15procent),pasivní přítah,na dne topnej kabel(v zimě na 100procent) a perlit.

Aktuální verze: na dne perlit-porad ho zvlhcuju.SPS šla pryč,ventilator sem uplne vypnulTeplota v miminkarne se zvedla na 28st a 90+ vlhkost.Hodim foto třebas večír.

je jasný, že tomu dost taky pomohly venkovní teploty,proto v zimě pojede topení na plný kule,bez odtahu, abych se dostal alespon na tech 26stupnu,a tak dále..:)

EDIT: přidávám foto nějakejch mimin.z malý kostky do větší kořeny prolezly za jeden den.Mám podezření, že tyhle hurá akce dělají jen dvě phena.Matky jsou trochu zdivočelý:)

picture.php


picture.php
 

plha

Member
Kůl, proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Máš vyplý i ten cirkulační ventilátorek, co je na fotce v minimatkárně?
 
M

Miris

čaj
taky sem slyšel názor že záležína podmínkách v matkárně - když mamka neni v mlze ale trochu v suchu (60% třeba) tak řízky taky o něco rychleji koření...jinak celkem dobrej a logickej nápad s těma new podmínkama .) akorát pozor na ten vzduch mě kořenííc řízky při vyšší teplotěm vlhkosti a málo vzduchu celkem trpěly
 

Clockmaker

Member
Kůl, proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Máš vyplý i ten cirkulační ventilátorek, co je na fotce v minimatkárně?

Plha přesně.Hlavně aby se listy moc navzájem nedotýkaly, ani o stěnu miminkárny,protože jediný riziko "aktivně" nevětranýho prostoru je plíseň.

Miris: nemyslim si že by vlhkost matek ovlivnila kořenění řezů,špíš bych věřil genetickým dispozicím
 
Top