What's new

Mikro Grow AK47 400W

Clockmaker

Member
deth: v to pevně doufám,protože jak se tak dívám do bedny je mi trochu smutno.
Ta vlevo dole začala dělat tohle,následuje jí další(hned vedle).
2 dny jsem nebyl doma takže nějaké údaje
Včera EC 0,85, přitopíno na 1,08
Včera PH6,2, srovnáno na 5,8
Poškozený listy se trochu kroutí,lámou.
Poškození listů se od včerejška zhoršilo o 1OO procent.Snad je to hnojkama
Jde to od špičky listů,mrkněte na foto







 

Clockmaker

Member
trochu OT.
ukázka že problém s listy není přehnojením
posílám pro ukázku, jak vypadá spálení on hnojiv.
History: Matka byla už moc velká,provedl jsem radikání kůru a o polovinu je zkrátil
EC zůstalo půdovní 1.32-jedna nejvíc rozsekaná matka,která přišlo o nejvíc zelený plochy.Část zbývajících listů se pěkně spálila,za 5dní vše ok a mamina k nepoznání.
Na fotce je spálenej list po 5ti dnech.Koukám že list AK je trochu menší než Hašplent.Když se Hašplent nechá pořádně rozrůst, vytvoří mamutí temně zelený listy


 
Last edited:

Clockmaker

Member
Malinkej update
3-12/12

začíná být vidět že 8 ks bylo moc.Příště osadím max 6ti

12923PC230050-med.JPG


12923PC230049-med.JPG


12923PC220045-med.JPG
 

Clockmaker

Member
6-12/12

další updejt
začíná to trochu přerůstat.začínají vykukovat první černý chlupy,bude to gorila:)

newhousegreen:kdybych je zasázel obráceně.menší na kraj větší uprostřed, už by letěli.


zpestření 60-12/12:
AK,hašplent,DD

DD uprosřed,vpředu vzadu AK na levý straně hašplent



detail AK:


detail DD


detail hašplent(byl původně v hydru,tam zkomíral,na poslední chvíli stěsně před přepnutím se šoupnul do soilu,mají tak 50cm,moc se na ně těšim:) )





 

ZeeGun

Member
Čau Clocku, fakt paráda "micro" grow...

Prosimtě akorát balim DD a akorát ho taky jedu, tak se chci zeptat jestli máš ty palice taky takový nafouklí ale měký, řídký..??
Jinak je to dobrý pálo..
 

Clockmaker

Member
zeegun: toho DD máš ode mě? Nech jí dýl na květu

Včera se mi vrátil měřič spotřeby.Zapojim před bednu a málem padnu na prdel.
V noci kdy běží jen vzduch. kompresor,ofuk úsporka 60W a malej PC větráček žere 62W
Přes den, kdy běží 4kilo a šnek+věcí to co běží v noci, je spotřeba někde pod 800W !!Tak co nejrychleji pro kondík(ten chybí) a přát si ať je to tím,jinak se budu muset kouknout po jiným předřadníku.
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Clockmaker said:
zeegun: toho DD máš ode mě? Nech jí dýl na květu

Včera se mi vrátil měřič spotřeby.Zapojim před bednu a málem padnu na prdel.
V noci kdy běží jen vzduch. kompresor,ofuk úsporka 60W a malej PC větráček žere 62W
Přes den, kdy běží 4kilo a šnek+věcí to co běží v noci, je spotřeba někde pod 800W !!Tak co nejrychleji pro kondík(ten chybí) a přát si ať je to tím,jinak se budu muset kouknout po jiným předřadníku.

Zdar....
tak to je docela zajimavy,ja mam taky doma meric energie a kdyz mi vse bezi, tj. 4 kilo + odtah + ofuk a 2 kilo usporka + odtah + ofuk, tak je zere kolem 0,72 kW/h a kdyzjeste pripojim zvlhcovacku na plny vykon ( 360 ml/h ) tak jsem na cca 0,78 kW/h a to ma klasickej predradnik na to 4 kilo.

Jinac kytky vypadaj dobre, ale mohl by jsi je nafotit za normalniho svetla nech je videt jich plnu krasu ?
a tesim se na report tich Ak 47 a jejich silu, chut obsypanost.

P.S. Preju hodne zdaru v novym roce, nech vyjde vse na co sahnes jak jsi prejes, a hlavne cuchna dobru genetiku.
:joint:
 

Clockmaker

Member
radvancan said:
Zdar....
tak to je docela zajimavy,ja mam taky doma meric energie a kdyz mi vse bezi, tj. 4 kilo + odtah + ofuk a 2 kilo usporka + odtah + ofuk, tak je zere kolem 0,72 kW/h a kdyzjeste pripojim zvlhcovacku na plny vykon ( 360 ml/h ) tak jsem na cca 0,78 kW/h a to ma klasickej predradnik na to 4 kilo.

Jinac kytky vypadaj dobre, ale mohl by jsi je nafotit za normalniho svetla nech je videt jich plnu krasu ?
a tesim se na report tich Ak 47 a jejich silu, chut obsypanost.

P.S. Preju hodne zdaru v novym roce, nech vyjde vse na co sahnes jak jsi prejes, a hlavne cuchna dobru genetiku.
:joint:

Se snad na tu skříň napojili cikáni, nebo co.
Šnek si vezme 70W,zregulovanej a žere víc jak UFO 680 na plnej kotlík.
Na lampu samotnou připadne asi 650W,brr.Du pro kondík a uvidíme

Taky na ně koukám a nejde z nich skoro nic poznat.Zkusim se k nim ještě dostat před kosem a vyblejsknout je
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Clockmaker said:
Se snad na tu skříň napojili cikáni, nebo co.
Šnek si vezme 70W,zregulovanej a žere víc jak UFO 680 na plnej kotlík.
Na lampu samotnou připadne asi 650W,brr.Du pro kondík a uvidíme

Taky na ně koukám a nejde z nich skoro nic poznat.Zkusim se k nim ještě dostat před kosem a vyblejsknout je

Tak jsem jsi to vcera jeste pro jistotu overil a bylo to tak jak jsem psal spotreba pri spustenom 4 kile z odtahem a ofukem + 2 kilo z odtahem a ofukem bralo presne 0,711 kW/h.
Ja mam ted jiny problem a to ze mam strasne moc vysoku vlkost v mistnosti i kdyz neni uz tyden nebezela zvlcovacka. A najvic me na tom stve ze se mi dela na stene plisen, nejde mi to hlavy, predtim to nedelalo. Mlada je z toho zufala a ja musim najit reseni nebo mlada je proti tomu aby zila v plisnivem byte. Doufamze to neni boxem, ale zlou izolaci medzi panelmi a vysokym rozdilem teploty v izbe (22-26) a venkovni ktera je ted kolem ( -8 -1 ) a tim padem by voda kondenzovala na oknech v skrini a tim se pak vlhkost siri po cely mistnosti, jsem z toho zufalej.............
 

ZeeGun

Member
Ne to DD neni tvoje, dýl jako třeba 80days pro sichr:D?

Ke spotřebě, 800w je fakt hafec na 400w box, mě vyšlo jedno kolo pod talířem skoro na desítku...

Zajímala by mě spotřeba těch lumatex předřadníků, za ty prachy by měly něco ušetřit..
 

Clockmaker

Member
Zeegun: na etiketě bylo 58 až 63 tušim,ale v reálu od data přepnutí tak max 70dní,jestli ti z toho nic nevyjede sou špatný geny.

Ohledně spotřeby sem přitáhnul svůj starej předřadník od filipese,zejtra ho prubnu a uvidíme kde byl zakopanej pes

posílám slíbený foto před kosou,stihnul sem jen zbytky,akčka už byly dole.
fotky sou mizerný, foceno mobilem s bleskem

hašplent (výška cca 70,palice cca 50,medium hlína s kokosem)




senzy skank-na něm jde vidět že mu byla na konci už kosa,pěkně podzimně zbarvený listí (výska cca 80,palice menší a mnoho,na fotce je jedna slečna,medium hlína s kokosem)

 
Last edited:

Clockmaker

Member
předřadník sem vyměnil a spotřeba klesla z 790ti W na 580W.
zkusil sem do toho původního připojit kondík a spotřeba klesla na cca 595W
200W rozdíl a to jen díky kondíku!
za celou sklizen(14dní růst a 65dní květ) s kondíkem tak ušetřim něco přes 200kWh.A to se vyplatí :bandit:
 
Last edited:

rkcz

Member
:woohoo: Ten hashplant to je teda pekna magorina :laughing: :jump: A ten sensi skunk :canabis:
Koukal jsi uz na el. preradniky? http://www.gib-lighting.de/nxe.php Je to fakt sila, vyplati se to jak uspora el., rychle to nazhavi vybojku + nekolisa spektrum, je to sice za vetsi peniz, ale myslim si ze casem se to vrati. Jinak to AK4 co mam od tebe je teda fakt peckovy, jeste mi nedokvetlo, ale dela moc krasne obsypany tvrdy palicky s peknou strukturou. Patri ti muj obdiv :bow:
 

Clockmaker

Member
12-12/12

12-12/12

Updejt
zatím nic moc.EC 1,4 , PH 5,9-6,2
vrcholky světlý vysušený, světlo je 25-30cm,už to nesmí růst,jinak jim začnu zase svítit úsporkou:)
hašplenty sem vyhodil ze bedny,nebylo místo
listy ještě trochu zlobí,ale už na to prdim,zbylých 50dní nějak doklepu





rkcz: díky. čtyřka matka mi začala kvíst,na chvíli sem jí odstavil a budu doufat,že se umoudří. hašpletny se od minule pěkně nafoukly a vyplnily,vypadaly opravdu pěkně.ještě si počkám na výsledek zkouření.

Předřadníky sem už viděl,zatím ale neuvažuju kvůli jejich ceně.Jestli ušetřim 100W na předřadníku. 12hx0,1kWx86dní(započteno 14růstu+65dní květu)=104kWh x 1,5kč/kWh->156kč za jedno kolo.Rozdíl mezi předřadníky 3500,-kč
 
Last edited:

Clockmaker

Member
radvancan said:
Ja mam ted jiny problem a to ze mam strasne moc vysoku vlkost v mistnosti i kdyz neni uz tyden nebezela zvlcovacka. A najvic me na tom stve ze se mi dela na stene plisen, nejde mi to hlavy, predtim to nedelalo. Mlada je z toho zufala a ja musim najit reseni nebo mlada je proti tomu aby zila v plisnivem byte. Doufamze to neni boxem, ale zlou izolaci medzi panelmi a vysokym rozdilem teploty v izbe (22-26) a venkovni ktera je ted kolem ( -8 -1 ) a tim padem by voda kondenzovala na oknech v skrini a tim se pak vlhkost siri po cely mistnosti, jsem z toho zufalej.............

zpětně sem si přečet tvůj problém.samozřejmě že je to bednou,bednou a zimou,v étě to bude o nečem jiným-můžeš otevřít okna:)
Moc dobře to znám,zima,dřevěný okna,5ti membránovej nebler.Příští léto musely okna pryč,prochcaný,prohnilý.
Počkej si až se oteplí pak to bude ok.
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
radvancan said:
Ja mam ted jiny problem a to ze mam strasne moc vysoku vlkost v mistnosti i kdyz neni uz tyden nebezela zvlcovacka.

Víc větrat?...Odkud když venkovní vzduch je moc studivý:)...jo,tak to bych taky čekal na teplejší měsíce,a nebo to zkusil hrozně rozhánět otočnejma větrákama(samozřejmě po dřivějšim pokusu,kterej sem neprováděl :spank: .
no ještě zbejvá izolace:D-těžká práce :laughing:
 

berrea

Member
celou místnost natřít takovou tou nepropustnou sračkou, jako se natíraj zdi ve školách apod... my jí máme v místnosti, kde bydlí králík :)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Clockmaker said:
zpětně sem si přečet tvůj problém.samozřejmě že je to bednou,bednou a zimou,v étě to bude o nečem jiným-můžeš otevřít okna:)
Moc dobře to znám,zima,dřevěný okna,5ti membránovej nebler.Příští léto musely okna pryč,prochcaný,prohnilý.
Počkej si až se oteplí pak to bude ok.

No asi to bude tim. Okna jsou sice plastova, ale i tak stoji z prd. No ono to zacalo kdyz jela 10 zvlcovacka na plny pecky ( aspon to poradne narostlo ) a ted ne ane se ji zbavit. Vlhkost v izbe jsem dnes meril a byla cca 36 % coz neni moc. taky uz cekam az se otepli a budu moci vetrat nonstop. ted vetram podle teploty v boxu. Celodenni vetrani zaim nepripada v uvahu, bo by jsem z kytkama doma umrzli i my s pritelkyni.

newhousegreen said:
Víc větrat?...Odkud když venkovní vzduch je moc studivý:)...jo,tak to bych taky čekal na teplejší měsíce,a nebo to zkusil hrozně rozhánět otočnejma větrákama(samozřejmě po dřivějšim pokusu,kterej sem neprováděl :spank: .
no ještě zbejvá izolace:D-těžká práce :laughing:

Vetram i tak hodne. Kdyz jsem doma i temer cely den. Stou izolaci uz me to taky napadlo, ale pockam jsi jeste 3 mesice a pak neco vymyslim. Zatim se stim budu pasovat jak to pujde. Jeste jsem premyslel na odvlhcovaci, to by mohlo tak pomoci, mno uvidime. Musim se poobzuerat po co najlepsi moznosti jak sni bojovat. Nastesti je to zatim par flacku, ale plisen se vy rychle rozsirit, takze to hlidam ak to jde.
 
Last edited:
Top