What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

micro grow/vege box

al3ck

Member
ja prau zadovoljen sm da so tko lepe...prau majo lepo tmno zeleno barvo...raastejo ko zmešane...upajmo da bo šlo tudi tko naprej ne...kdaj pa boš ti kak update hitu gor...kake slikce od tamalih?:D
 

weedster

Active member
evo al3ck update :D

noter v boxu so:
- orange bud
- ice cream
- erocket x danish passion
- b3n7 erdpurt x royal dane


picture.php


picture.php


te pa bodo šle outdoor nekje v začetku junija :D. So pa stare 10 dni

peace :joint:
 

weedster

Active member
zlatorog niam pojma a prostornino, če bom kdaj mero box sporočim

@krull ty bro, but i putted plants outdoor couple of weeks ago. maybe in far future will come update.

peace
 

Krull

Soul Feeder
Veteran
How much do you vegged indoor and what light cycle weedster?
I'm gonna build a vege box too for the next outdoor season ^^
Good luck with your grow!

Peace

=K
 

weedster

Active member
i vegged 1. round month and half but they were topped many times to fit in, round 2. and 3. i vegged for couple of weeks just to tough 'em up for outdoor. good luck with your box :yes:

peace
 

Peksman

Member
A to maš midi tower??? Kako maš pa napajanje za ventilatorje uštimano? Maš kr od računalniškega napajalca? Kje si pa žarnice kupu?
 

weedster

Active member
neje vem kej je kišta ... samo ja se mi zdi. Žarnice pa dobiš ki hočeš, jaz sem jih kupu v cannabisu v mb-ju so pa ziher vsepovsod v trgovinah. Ventilatorje pa mam prikloplene na polnilec od fona pa lepo piha :D
 

weedster

Active member
neki mali updajt da nebo topic čist zamrl ... trenutno so na vege v boxu klončki v vodi (oz. vodi z vrbo žalujko) po metodi ki sem jo opiso na konoplji.org z vrbo žalujko:

picture.php

View image in gallery

da vidim če bo ta metoda učinkovita, drugače bom kar ostal na tistih stvareh, ki jih prodajajo v trgovinah (clonex itd :p)

peace
 

lasko

Member
Weedster dela vrba, dela klonex, dela znoj
samo po mojih probah naredi tudi brez nič, sploh ganja ki sploh ni problematična
V zadnjih dveh letih imam 95% uspešnost pri 1000+ klonih :D pa nism dosti kompliciral sem jih delal s tistim kar sm mel u danem trenutku na razpolago od zemlje, šotnih, kokosa, perlita, s hormoni in brez ni bistvene razlike samo kak dan gor al dol

drugače pa lepo da kdo sploh kaj proba drugačnega
kar tako naprej
 
Top