What's new

MASTERKUSH : POWER PLANT (DP)

kazuya20

Active member
Witam polską ekipe zaczynam swój pierwszy indoor
Odmianki to masterkush i powerplant z DPF



Box startowy to stara lodówka a w srodku 3 x 20 wat świetlówki Philipsa
Wentylacja 1 x wiatrak komputerowy 80mm

Roślinki w tym boxie będą ok 4 dni potem zostaną przeniesione do boxa docelowego .






1 Proces kiełkowania przebiegł bez żadnych problemów już po 18 h od wrzucenia sionek do wody pokazały się kiełki od razu poszły w kokos po 2 dniach zobaczyłem maleństwa na powierzchni .
Tryb oświetlenia 24/0

1 DZIEń WEG


POWER PLANT







MASTERKUSH








 
Last edited:
G

Guest

Super! Zycze wszelkiego powodzenia i doprowadzenia uprawy do KONCA!!!:D
ps: pusta lodowka w funkcji growboxa mmmmm moge teraz tylko pomazyc o takiej przestrzeni...pozatym widze tez ciekawego freebisa :woohoo:
:wave:
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Hej, powodzenia z uprawa, oswietlenie moim zdaniem wystarczajace nawet na miecha wega :>, trzymaj tylko roslinki kilka cm od swietlowek i bedzie super, nie beda sie wyciagac.

Pozdr i'll be watching updates
 
G

Guest

Ooo.. widze ze wrszcie poszedles za moja rada i zalozyles threda - baaa....rdzo dobrze! :D

POWODZENIA! :headbange
 

kazuya20

Active member
dzięki chłopacy nowe foty jutro roślinki pujdą do boxa 120x120x200

DZIEń 2

masterkush



razem


 
Last edited:

kazuya20

Active member
planty powiedziały mi dziś ze nie mogą się doczekać już hps 600 wat




najpierw jednak roślinki będą oświetlane hps 150 wat + 5 świetlówek philips 20 wat . Nie będe przecież wrzucał ich odrazu pod 600 wat bo to strata kasy za prąd a hps 150 wat i 5 świetłówek im wystarczy na pierwsze 2 tyg :rasta:
 

dRiNkm4Nia

Member
ladnie =) ladnie

... ja swoje tez trzymam pod 5 philipsami 20W kilka cm. od szczytow i daja rade nie widze zeby jakos bardzo sie wyciagaly ;] nie pozostaje nic innego jak zycic Ci GL ! [;

pozdro (=
 

GReen dreAM

Well-known member
Veteran
Witam ja wlasnie posadzilem Power kusha i California Hash plant ,<oba female seeds>, do vegu uzywam rurek, flo na 200W Envirolite... zobaczymy jak dziewczynki bedaie sprawowac.
 

fastnick1oo

Member
Lodówka?! Omg, genialny pomysł!
No... a poza tym, to chętnie poczytam/zobaczę jak Ci się uprawiało te odmiany. : )
 

kazuya20

Active member
cześć ziomy :joint:
zbudowałem sobie boxa dużo czasu mi to zajęło ale efekt końcowy jest fajny









trochę nawozów nie zaszkodzi




te do hydro to nie potrzebne mi są więc małą zamiana wchodzi w gre
 
Last edited:

kazuya20

Active member
cześć shaman trip no nie ma to jak mieszkać w uk pozdro chociaż psiarnia wyrozumiała

DZIEN 4




POZDRO
 
Last edited:

kazuya20

Active member
potrzebuje pomocy jak widać na zdjęciu jeden z masterkush ma przebarwienie na górnym piętrze liści . roślinki śa teraz w litrowych donicach + kokos . dostały małą dawkę rhizotonic i nić więcej . nawozić zaczne chyba jutro w małych dawkach pozdro
DZIEN 5
 
Last edited:

1337grower

Active member
no to pewnie przez ten rhizotonic,,,nie nawoz je niczym ,one niczego narazie nie potrzebuja SA ZA MALE JESZCZE ,daj im podrosnąć w miare wzrostu apetyt rośnie:D narazie maja wszystko czego potrzebuja
 

Latest posts

Latest posts

Top