What's new

Marian123 CFL GROW

Gavroche

Member
Sa fumezi din ea cu placere si la urmatorul grow atentie mai mare.
Un hps de 250w pe floare era mult mai avantajos decat CFL tau. Daca cautai prin oras gaseai instalatia pana 150 RON.
 

marian123

Member
Totul merge ca la carte , pe viitor am ca plan un grow intr-un spatiu mai mare (1.2l 1.2L 2h) cu un HPS de 600w . Momentan stau pe bara , iar totul merge super ok .

Hempfield nu te pot ajuta cu Tangerine Dream-ul pentru ca nu ma pricep deloc la descrieri si chestii de genul .

Multumiri lui Splif pentru comentariile valoroase :laughing:
 
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

@hf, cred ca am prins eu ceva din Tangerine Dream, un after taste foarte aromat, parca de citrice.

Te pusca destul de greu, dar cand o face te darama psihic, foarte misto sa stai sa citesti o carte.

Recomand sa va faceti cumparaturile inainte sa fumati, eu m-am pierdut ieri intr-un supermarket.

Ai si ceva munchies, dar se mai poate lucra la el.

La microscop se vedeau ca majoritatea tricomilor erau clear, nu am reusit sa gasesc nici macar unu amber. Dar se simnte si ceva influentii de indica.

Poate daca ar fi crescut de un grower mai profesionit la ceva lumina calumea strainu ar fi minunat.
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Eu intrebam de cum a iesit Tangerine Dream-ul lui, pentru ca l-am consumat si eu vara asta, cateva zile la rand cand am fost in Amsterdam si stiu cat de naucitor e. Eu am avut impresia ca m-a lovit marfarul si cand m-am dezmeticit putin mi-am dat seama ca tocmai ma calca un portavion nuclear. Foarte intens si te cam ia pe nepregatite. As zice ca nu e pentru situatii cand esti cu moralul la pamant ca iti poate face ceva probleme.

Din cauza unui cui de jumatate de gram am stat intepenit vreo 3 ore pe scarile din fata obeliscului din Dam Square, si asta in conditiile in care fumasem acasa zi de zi aproape o saptamana din recoltele autohtone.

Cred ca pentru mine a fost un pic cam mult (am si ramas cu ceva urmari dupa prima sedinta de fumat TD, intrucat m-au luat niste munchies de imi venea sa imi mananc mainile si mi-am potolit foamea cu un cornet de cartofi prajiti cu maioneza, insa la momentul cand i-am mancat nu mi-am dat seama ca sunt foarte fierbinti, asa ca a doua zi aveam gura varza).

Dupa experienta respectiva am vrut sa cumpar si eu cateva seminte de TD ca sa il incerc mai pe indelete, in tihna, insa stocul era epuizat asa ca am luat G13 Haze (alta minunatie).

Asta era motivul pentru care insistam pentru un smoke report (cat de cat).
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Te invarti pe teritoriul lui , iar el ca un 'dilar' care se respecta nu consuma din propria marfa ?
 
nu v-ati saturat sa fitzi carcotasi pe seama oamenilor !

o gluma o inghite toata lumea , dar deja unii o dau deja in militieni
daca voi na-ti vinde OK ! dar 80 % de aici fac si profit din iarba , ca o fac mai cu cap sau nu ! e problema fiecaruia !
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
daca tu faci un cacat, nu inseamna ca toti din jurul tau fac acelasi cacat.
cu alte cuvinte, pe aici mai sunt si oameni inteligenti.
 

Latest posts

Latest posts

Top