What's new

maj...autdór

M

Miris

čaute :wave:
tak si tu taky založim galerku. genetiku sem si pořídil většinou z f1 seeds primárně se snažím najít kompromisy v dozrávání a celkové kvality, vitality a odolnosti na ven nejen pro českého growera. jen ty nejlepší si nechám do budoucna samozřejmě. mám raději sativový věci a je to na výběru znát...protože hlavně sativy jsou náročnější pěstovat tady v našem podnebí. a to mám ještě štěstí, že sem víc na jihu : )

už je vysazeno venku pár kousků ...

flek A

tři tejdny starý fotky ze sázení, zatim deset kousků - jámy byly moc velký nakonec, tak po dvou kouscích vedle sebe
picture.php


setup tohodle políčka je cca 60-80l na kytku (s vyjímkou early sativy purple maroc 40l/kytku)
do jam normální zahradnickej substrát s čtvrtinou kompostu plus:
- conavit základní bio hnojivo
- plantabsorb na snížení potřeby zálivky a přežití sucha
- symbivit mykorhizní houby s komplexnějším účinkem (narozdíl od trichodermy vydrží rozdíly teplot)
- kostní moučka na fosfor (polovina dop.množství), trocha plagron vinasse kvůli draslíku a trocha, fakt trocha rohoviny jako dusík navíc plus ještě trocha vápna na ph a vápník

tohle všechno má za následky, že většinu času je nechám o dešťovce (krom prvního měsíce než se chytnou to se musí zalejvat hodně samozřejmě) a v druhý polovině květu jednou zaleju výluhem z guana , jinak v pozdním květu poslední 3,4 týdny určitě nehnojit imo

picture.php


až mě přestane bavit tohle, tak nějaký krossy do budoucna...

mamka je Purple maroc

sperma má od:

chemdog ibl - outdoor chemdog project :) thank you very much :dance013:

nepalese jam

Purps f2


abych nezapomněl, uvidíme co různý phena různejch těhle genetik předvedou vevnitř : )
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Čus!
Co vlastně ten pyl z toho Chemdoga, byl teda ještě funkční?

Já ted budu dávat kvést Chemdogy a jelikož ten samec byl fakt super, tak bych udělal i nějaký F2, jen se ptám proto abych nemusel řezat i ze samců co mám ted a mohl je vyoknit, i když možná si jednoho nechám...:D
 
M

Miris

čau
no to se uvidí ještě, to dávám opýlit do tejdne . já myslim že nebude problém, určitě se semínka najdou ,) jo a pyl purpsu si taky tedka chytnu, snad se sameček revegne, je dobrej ...
 
M

Miris

flek C
vysázeno před měsícem, 27.4., nejmíň slunečnej ale i tak dobrý,,,kytky jsou ze semínek, pohlaví neznámé
mělo by tam bejt 9x apollo11 / killing kush a pak nějaký už taky nevim co ;)
setup - ú§vodní hlína 1 : 1 zahr.substrát, s conavitem, a plantabsorb
picture.php


picture.php


picture.php
 
M

Miris

flek A
4týdny po zasázení
dvě kytky nechám dokvíst, avšak už vim, že tyhle phena nebudu udržovat pokud mě vyloženě nepřekvapí (hep2 & timewarpy všechny) - jednak se dodneška nepřeply na růst ještě pořádně a prostě suck

jinak ostatní už se rozjíždějí, myslim že už nebudou potřebovat péči v zalívání a hnojení , akorát v květu ale rozhodně nějaký to ohýbání a vyvazování přivazování bude nutnost , jednak na víc palic bude svítit a bude menší stres s plísní, proti který mám nasbíranou přesličku (prevence i na palice v říjnu klidně)
 
M

Miris

flek A aktualizace 17.6

flek A aktualizace 17.6

bohužel se na většině kytkách vyskytl pravděpodobně deficit vápníku z důvodu nevyváženosti poměru různejch prvků (asi je tam moc draslíku) ...ale žádná tragédie, kytky jedou i tak parádně
picture.php


timewarp mrcha se konečně přepíná
picture.php


hazed erdpurt 2 ta menší , asi vyhodim na mlíko :moon: ta větší je 8mh_1
picture.php



no a ty lepší záběry :ying:
vlevo purps_4 & vpravo hazed erdpurt 1 (jediný obstojný phenotip ze 4)
picture.php


purple marocs
picture.php


vlevo nevim , vpravo santa maria zatim best keřík :dance013:
picture.php


8miles high_1
picture.php


vlevo white russian , vpravo timewarp_1
picture.php



picture.php


:wave:
 
M

Miris

tak já ti pár větví nechám než to seknu ,)

nedalo mi to, a navštívil sem prokypřit další políčka ... pole B , C a D


apollo 11 / killing kush bush na poli C v lese a křoví :devil: conavit rulezz
picture.php


picture.php


luxusní občerstvení po cestě k céčku :)
picture.php



pole D
- taky ze semínek který sem mučil asi dva a půl měsíce jen v kelímku :
8x 8Miles High f1,
4x Kristalica f1,
3x chcocolate rain / herijuana (mrzí mě , že na tuhle dobrůtku od sensiho sem si neudělal čas a podmínky)
picture.php
 
M

Miris

apdejt pole A 4.7. ze dne nezávislosti


ze všech sem otrhal spodky a dávám je kvasit jako hnojku, taky zavíječ kukřičnej udělal pár děr a přemýšlím že omotám ty načnutý stonky páskou aby to neplesnivělo

purple marics, dvojka žloutne a asi začíná kvést :) má super internody na sativu, lepší než jednička a přemýšlím že ji revegnu na příští rok , uvidím v palicích : )
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


a takhle to vypadá v kontextu krajiny
picture.php
 
M

Miris

50
sedum dní bez hnoojek (dvakrát enzymy a už jen voda), plánovanej tejden před kosou většiny , 8mh a tnr 65+ zůstávaj taky o vodě


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
M

Miris

tak už je to dobrý
sic sou tam nějaký svině , postříkal sem je tabákem, jinak guerilla
picture.php
 
Top