What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lithuanian growers

420LT

New member
Draugai! Ar verta sunerimti, kad jau kuri laika (apie savaite) neveikia Legalus.net forumas?? Gal kas zino kas atsitiko?
 

zalias

Active member
Labai ir man nepatinka kad aktivumasmusu toks silpnas davai visi draugiskai paskiriam bent viena diena sitam forumui per savaite ir ateinam cia pabendrauti.Cia galima sakiti zalioji mekka kur susirenka zmones is viso pasaulio kuo mes prastesni? Ar palaikote mane???:dance013:
 

Sokan

Member
mmmm, tai joo:) as cia kasdien sedziu, netgi per daug laiko praleidziu, galiu pasakyt:))

tai va, kas geresnio?;d
 

Sokan

Member
dar plius, man reikia, labai reikia kuo greiciau surinkti 50 postu, tai galim cia ka nors padiskutuot ar dar ka :)
 

zalias

Active member
uhh, reikia su vienu zmogum susisiekti :))
Kaip tu, greenai, laikaisi? kaip darzas?
Aciu gerai viskas procese,o jai nepaslaptis kas per zmogus ir kuo tu jeskai nes galiu pagelbet jei ka zinau ar girdejau,tai nukreipsiu reikalinga linkme. :))))
:wave:
 

zalias

Active member
Sutinku, butu zimiai maloniau:),o jai dar liaudes riktusi nors retkarciais va tai butu!!!!:)
 

whodair

Active member
Veteran
you've got family in new york...

you've got family in new york...

my pops came from Vilna...keep it green cuzzos !!

picture.php


picture.php
 

Sokan

Member
Del veliavos, tai gal ir butu visai fainiai, bet kad neaisku pas ka kreiptis. Greenai, tai davai kokia diskusija uzvesk;))
 
Top