What's new

LED vs Cooltube θερμοκρασιες

tjo

life gardener
Veteran
καλά ντε μην βαράτε! Μακάρι όταν απαγορευτούν τα λαμπογυάλια να έχουν βγάλει λεντ ακόμα πιο προσεγμένα....

:abduct:και πιο φτηνά..
 

ganja3

Member
το εάν είναι προσεγμένα η όχι , αυτό πάλι πώς το βγάζεις χωρίς να τα έχεις δει ?
τα δικά μου όλα προσεγμένα ήταν πάντως , και όταν μου έπεσε ένα πάνελ και έσπασα ένα λέντ μου το αντικατέστησαν χωρίς να μου χρεώσουν τίποτα .
εάν δεν το πιάσεις στα χέρια σου να νοιώσεις τα 2 κιλά βάρος , εάν δεν το ανάψεις να στραβωθείς δεν ξέρεις τι εστί πάνελ .
απλά κάνει τα άλλα , να δείχνουν παιχνιδάκια .
 
Last edited by a moderator:

panas1

Member
εάν δεν το ανάψεις να στραβωθείς δεν ξέρεις τι εστί πάνελ .

κανονικά.. :yoinks:

άναψα μόλις πήρα τα δικα μου σε ενα φίλο να τα δει κ του λεω μη τα κοιτάξεις φάτσα όμως..
"ναι ναι ρε οκ σιγά" μου κάνει.. (μαθημένος σε 'περίεργα' φώτα λόγω δουλειάς με φωτισμούς σε συναυλίες κτλ)

3 δευτερόλεπτα μετά...
"ρεε συυυυ....."

αχααχαα :laughing:


και να το γυρίσουμε κ οντοπικ..
τις θερμοκρασίες τους πάντως κάποιοι δείχνουν να τις απολαμβάνουν
(απο ενα γκρόου εκει έξω)

2v2w3k6.jpg
 
Last edited by a moderator:

tjo

life gardener
Veteran
εάν δεν το πιάσεις στα χέρια σου να νοιώσεις τα 2 κιλά βάρος , εάν δεν το ανάψεις να στραβωθείς δεν ξέρεις τι εστί πάνελ.
απλά κάνει τα άλλα , να δείχνουν παιχνιδάκια .

Εχεις δει πολλά πάνελ από λεντ??θα ήθελα μια απάντηση..δλδ μόνο αυτά,αυτό ουσιαστικά λες..οχι λεντ ότι να ναι..
Βασικα ούτε πωλήτής του να ήσουν..σα να θίγεσαι προσωπικά όταν
μιλάμε για τα λεντ του αστέρα...:tongue:
Εχουμε καλή πίστη πλέον για τα λεντ του φίλου,δε χρειάζεται
υπερβάλλον ζήλος φιλε ganja.
Εξ άλλου καλύτερη διαφήμηση απ εδώ πού αλλου?
...γι αυτό και μόνο θα μπορούσαν να πέσουν κάποιες μάσκες:tiphat:

Ganja ετοίμασε να γράψεις και ένα βιβλίο να δίνεις πακέτο με τα panel.
biggrin.gif
 
Last edited:

ganja3

Member
Εχεις δει πολλά πάνελ από λεντ??θα ήθελα μια απάντηση..δλδ μόνο αυτά,αυτό ουσιαστικά λες..οχι λεντ ότι να ναι..
Βασικα ούτε πωλήτής του να ήσουν..σα να θίγεσαι προσωπικά όταν
μιλάμε για τα λεντ του αστέρα...:tongue:
Εχουμε καλή πίστη πλέον για τα λεντ του φίλου,δε χρειάζεται
υπερβάλλον ζήλος φιλε ganja.
Εξ άλλου καλύτερη διαφήμηση απ εδώ πού αλλου?
...γι αυτό και μόνο θα μπορούσαν να πέσουν κάποιες μάσκες:tiphat:
έχω δει μερικά , και όταν τα έπιασα στα χέρια μου και είδα αναμμένα μου θύμισαν όντος παιχνιδάκια , απορώ πως βγάζουν και φυτά . .δεν θίγομαι προσωπικά , αλλά όταν κάποιος αντικρούει την γνώμη μου χωρίς να έχει γνώσει , λίγο τσιτώνω :) . και αυτό δεν έχει να κάνει με τον Αστήρ
εάν μου κατηγορήσεις το λεμόνι χωρίς να καπνίσεις , πάλι θα τσιτώσω , και θα το διαφημίσω , .
εδώ νομίζω ο καθένας μας προσπαθεί να δώσει στους άλλους τα καλύτερα και τα χειρότερα σε σχέση με το χόρτο μας , τις εμπειρίες που είναι σχετικά καινούργιες σε κλειστό χώρο για όλους μας και να μπορέσουμε να βοηθήσουμε καλύτερα ο ένας τον άλλον .
πολλά πράγματα δεν τα κατανοώ και ρωτάω να μάθω
για πολλά δεν είμαι σίγουρος , και όταν δίνω την γνώμη μου για αυτά , πάντα στο τέλος βάζω ( νομίζω ).
για μερικά είμαι αρκετά σίγουρος και θα τα υπερασπιστώ με διάλογο και στοιχεία ,. εάν είναι κάποιος να αντιπαραθέσει μην το κάνει για να το κάνει .
όσο για τις μάσκες ... εάν είναι να κρύβουν το πρόσωπο εδώ μέσα δεν πειράζει και πολύ ( έτσι και αλλιώς ποτέ δεν του έδωσα και ιδιαίτερη αξία ). εάν είναι να κρύβουν την ψυχή , τότε πειράζει .

καλή εβδομάδα και άντε να μπει και λίγο η άνοιξη , να φωτίσει λίγο :)
 

weedolada

Member
εδώ νομίζω ο καθένας μας προσπαθεί να δώσει στους άλλους τα καλύτερα και τα χειρότερα σε σχέση με το χόρτο μας , τις εμπειρίες που είναι σχετικά καινούργιες σε κλειστό χώρο για όλους μας και να μπορέσουμε να βοηθήσουμε καλύτερα ο ένας τον άλλον .

όσο για τις μάσκες ... εάν είναι να κρύβουν το πρόσωπο εδώ μέσα δεν πειράζει και πολύ ( έτσι και αλλιώς ποτέ δεν του έδωσα και ιδιαίτερη αξία ). εάν είναι να κρύβουν την ψυχή , τότε πειράζει .

καλή εβδομάδα και άντε να μπει και λίγο η άνοιξη , να φωτίσει λίγο :)
μπράβο ρε φίλε αυτό ακριβώς κάνουμε λίγο πολύ όλοι εδώ μέσα..είσαι πολύ σωστός!!:tiphat:
 

panas1

Member
όσο για τις μάσκες ... εάν είναι να κρύβουν το πρόσωπο εδώ μέσα δεν πειράζει και πολύ ( έτσι και αλλιώς ποτέ δεν του έδωσα και ιδιαίτερη αξία ). εάν είναι να κρύβουν την ψυχή , τότε πειράζει .

καλή εβδομάδα και άντε να μπει και λίγο η άνοιξη , να φωτίσει λίγο :)


:)
 
Top