What's new

Led lamp?

ranta

Member
zdravo prx , testiral sem 300w led -3 watne , na majhnem prostoru se lahko primerja z 400hps , vendar slabo pokriva vecji prostor my advice vzami 2 krat 300w :)
 

ayerton

New member
mam testni grow pod LED
v sotoru 100x100 mam 24 rozic, pa se mi zdi da delajo lepo.
delam z zemljo, ponavadi 4 tedne vege in flower po potrebi.

prvic sem vegetiral pod 600hps philips pa je naredila super lepe, kosate, mocne roze,
drugic sem vegetiral pod 400MH sylvania, dokaj podobni rezultati, le malo manjsi listi, ter spodnje veje rahlo manj razvite
tretjic sem za vege probal 200w cfl mislim da je bila 6400k, za vegetacijo u glavnem, absolutno premalo. dobra je za cisto majhne rozice, recimo prvih 14dni ce gojis iz iz semen
zdej mam na testu 90w z 2w ledicami, so pa trije spektri + uv ( kao neka najnovejsa luc ala UFO). zdi se mi da je rast boljsa kot cfl, vendar pocasnejsa kot MH ali HPS. razlika je tudi da se box ne segreva, posledicno rastlina manj porablja vode, tako da mi zdrzi celo 10 dni brez zalivanja (hps 2/3 dni). ventilacijo imam lahko na minimum.
je pa res da komaj pokriva mojo povrsino, se raje bi rekel da je idealna za 80x80
bom porocal o nadaljevanju.

ce zelis ledice zaradi izkoristka ter majhne porabe elekrtike se definitivno splaca, ce pa gledas kaksne so bule na koncu pa mislim da 1000w hps od zacetka do konca, ne pride nic blizu...
 

Latest posts

Latest posts

Top