What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Led 380w. Mix organika.

Pemek

Active member
Cau, mam pro vas novy kolo, jde o omylem preplou matkarnu a predpest vinou rozbitych casovacek, kytky co byly vic v zadu se preply o neco driv nez ty predni, takze s jistotou nemuzu urcit kolikatej den jsou na kvetu ,ale odhaduju neco kolem 2 az 3 tydne.
Osazenstvo je i prez pocatecni problemy v cajku ,sou trochu mensi ,ale nevadi.
Jde o gg4, ght1,hempstar , WD40,amnesii a Lbk.
Koreny si lebedi v mixu pudy v pomeru 100l kokos,45l raseliny,40l farmarskyho zkompostovanyho hnoje,40l wormhumusu, 600g guana ,400g dolomitu, nejaky doplnky co mi zbyly od guanokalong ,1l supermixu , 30l perlitu .
Vse prolito cajem z cistyho vermikompostu a odstavedo na 3 tydny .
Kytky po presazeni do substratu nevykazovaly zadny znamky nedostatku ,nebo prehnojeni ,ani kdyz sem zpetne zistil ze sou uz preply, jen gth1 se moc nechtelo narust a mela slabej stonek.
Ted uz vse v poradku.
Kompostovej caj sem resil formou biotabs, doporuceni od znyho zahradnika ,jednu davku dostaly ,druha bude podle potreby .
Zalivky planuju aplikovat jen s bio canna flores 1ml/l krasne mi to stahne ph na idealni hodnotu .
Snad ste dostatecne seznameni s mym planem , snad se me budo problemy vyhybat.
picture.php
 

Pemek

Active member
No to ja taky, je to docela prcek s velkyma listama oproti amnesii ci gth1. Ale jak rikam ,bylo to nerizeny prepnuti ,takze kdo vi jak by narostla.
Ted ji myslim jede i sensi23.
Ja sem hlavne zvedavej na vsechno ,dokonce i na lady berry kterou sem nestipnul a nejspis uz nikdy stipat nebudu .
Jinak gg4 x ecsd bx uz pukly nejaky semena ,tak do tydne snad budou venku , diky ;)
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Já se těším na to , jak bude vypadat gg4 x ecsd to by mohl být velice zajímavý cross :biggrin: jeho rodiče jsou božské, takže snad i děti. :biggrin: Hodně štěstí do dalsiho kola.
 

Pemek

Active member
Dnes budu davat klicit i ostatni , dohromady tam bude gg4 x ecsd bx , ecsd x ogk a trainwreck x thh.
Verim ze se najde klenot ;).
Chtel sem to jet postupne ,ale kdyz uz je mam ,tak to chci mit vse stejne at vidim rozdily.
Diky, stesti urcite budu potrebovat.
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tw x thh bude dost rozdílná, bude vyžadovat jiný feeding shedule :D a taky vytahování bude trochu víc, sem zvědavý jak si s tím poradíš... na gg4 x sdbx sem taky zvědav. od gorilla dá dolů dobu květu sd a nějaké kávové chutě tam přidá, jinak to bude dýzl se vším všudy. obě genetiky sou v podstatě chemdog hybridy, takže je to takový mix, který se ale bude sestávat hlavně z chemdogu prakticky. gg4: sourDubb(sour diesel x sour bubble) x chocolate diesel(sour diesel x chocolate trip) x chemdog sister a ecsd je: chemdog91 x superskunk. chemdog a diesel to je to co ot bude :D :D
 

Pemek

Active member
No nejak sem si prohlizel rodice na s. finder. ,celkem tam chodim casto citat.
Kazdopadne sem na to hodne zvedavej, ani bych se nedivil kdyby z te smesice vsech dieselu vylezlo neco jinyho :D.
Rodice sou super ,tak doufam ze deti budou aspon zel 80% tak dobry.

No s tw x thh se poperu asi tak ze bude pulka prehnojena a pulka rezava jak se znam :D.
Nekdy se hlavne potykam s deficitem vapniku , no hruza ,chvilema uz sem zoufalej a od toho mixu si hlavne slibuju lepsi stabilitu vcetne toho cal. Ale tu tw x thh do mixu asi davat nebudu pokud ma byt rozdilna.
Jinak gg4 x ecsdbx uz vylezlo 6 rostlin .



tw x thh bude dost rozdílná, bude vyžadovat jiný feeding shedule :D a taky vytahování bude trochu víc, sem zvědavý jak si s tím poradíš... na gg4 x sdbx sem taky zvědav. od gorilla dá dolů dobu květu sd a nějaké kávové chutě tam přidá, jinak to bude dýzl se vším všudy. obě genetiky sou v podstatě chemdog hybridy, takže je to takový mix, který se ale bude sestávat hlavně z chemdogu prakticky. gg4: sourDubb(sour diesel x sour bubble) x chocolate diesel(sour diesel x chocolate trip) x chemdog sister a ecsd je: chemdog91 x superskunk. chemdog a diesel to je to co ot bude :D :D
 

Pemek

Active member
Ja ji mam v 6.tydnu kvetu a voni zatim hezky oldskool skunkove..pryskyrici taky zatim dava..uvidime za 14 dnu

Nahod sem pak nejaky fotky at je tu taky neco poradnyho :D . Me se asi nepovede , sice problemy nema, ale je strasne mala.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
dyž sem pestil sourDbx indoor, tak sme dal do sbstrátu supermix, tam je vápník, přidal sem i dolomit, a stejně sem musel z vrchu eště přisypávat :D hned je toznát na barvě..
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
,tak doufam ze deti budou aspon zel 80% tak dobry.

co? o tom bych nepochyboval teda. že můj sourDbx samec vylepší gorillu... a že to gorilla potřebuje :D je málo SOUR :biggrin: dávej pozor chlapče :D
 
Last edited:

Pemek

Active member
No tak to si dam urcite pozor , ten muj diesel co sem mel je uplne smesnej :D . To tvoje byla dobra vrazda teda , nerad na to vzpominam :D .
 

L1st3r

Member
Ty ses teda rozjel, preju at se daří a at se mix osvědčí. I proto, ze už jej mám taky namichanej a slibuju si od toho eliminaci tech zrzavych listu, kterých mám v boxu zas pozehnane.
 

Pemek

Active member
Vitej na icmagu :).
Abych to upresnil , tak v mixu je jen lady berry , nejak sem to spatne napsal a zatim ji to svedci ,hezka ,zdrava ,bez fleku. Ale to uvidim az kolem 5 tydne jestli se osvedci , planuju ji nasypat drcenej vapenej dolomit a trochu drasliku . Zatim je ten mix super , jen na startu trochu vic N . Ale nejak nim to nevadi, priste necham dyl ulezet.
 

L1st3r

Member
Dík, chvílu už tu jsem, ale spíš jsem pročítal a nasával informace. Jak jsem ti psal, jsou v něm ty diesly a vypadají hodně v pohodě. Předevčírem jsem do něj přesadil i ty moje zdechlý řízky, protože začaly nějak světlat. Očividně ten vermikompost s kokosem je jen na chvilku na zakořenění. Zakořenily v tom fakt peckově a pravděpodobně je to zachránilo, teď jsem zvědavej jak dlouho jim bude trvat než se daji celkově do kupy.
 

Pemek

Active member
Mam tu zas nejakej up. Nevim presne ten cas prepnuti, ale soudim podle lady berry kterou jedu po treti a vypada to na 3 tyden .
Takze dnes je to 23 den .
A to bych nebyl ja abych nemel opet nejaky problemy , ted se to tyka gg4 .
Amnesia ,gth1, wd40 , hempstar , lady berry zadna nema problemy , amnesia zacina vonet , podobne mi vonela i kushy haze ,ale amneska je lepsi.
Gth1 a mneska sou skoro k nerozeznani , pod ledkama se mi zacina rozvetvovat trochu jinak gth1 a ma jinej nastup kvetu.
Kazdopadne uz ted sem se zamiloval do obou. :D
picture.php


picture.php
 

Pemek

Active member
28 den .
Rozhodl sem se rozdelit lady berry a ty elity od sensiho.
Zajima me potent lady berry kdyz bude samostatne bez zastipu pri 18 kouskach.
A elity kdyz jim dam prostor.
Oboji je pod 380w .
Lady berry
picture.php


Sensi .
picture.php


Amneska
picture.php

Wd40
picture.php

Gg4 . Uz se trochu dostala z problemu, ale stale ma krpaty listy jak krepak.
picture.php


Nejvic prekvapenej sem z amnesky, zatim bez problemu a voni suprove.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jj amnesia core je naprosto bezproblémové kytizz. gtháčko je o něco zajímavější v efektu bych řekl. obě dobrý :D nemyslím si, že by sensi měl něco špatnýho v matkárně hehe
 

Pemek

Active member
Diky, doufam ze se jim bude darit lip.
Povedlo se mi trochu stabilizovat podminky, celkem sem stim bojival , byla zima a moc vlhko.
Ted maji za svetla 23° a za tmy 19° . Vlhkoat lita k 80% , ale je to lepsi nez pred tim.
Kytky byly trochu zasekly kvuli te teplote rekl bych ,ale 2 dny uz je to lepsi.
Probehlo zatepleni sklepa a tim zaroven zaizolovani proti vlhkosti.
V kombinaci s odtahem prez noc na casovac s odvlhcovacem to bude ideal. Poridil sem novej ,vykonejsi a celkem dobre topi .

Pokud si priblizite fotku s lady berry kush, tak v te prvni bedne mi zas dela tu divnou mutaci na palicich, nevim cim to je. Tyka se to jen jedne bedny. Ty ostatni jsou v poradku , respektive i ten hybrid je v poradku , je to stejny jak predminule ,dela to celkove krasnou kytku, palice jak maliny , i struktura je jina a ma to vic trichomu , jen vynosove je to slabsi .
Celkem me zajima cim to je , jediny co vim, tak ze byly oproti ostatnim trochu slabsi a min rozrostly.
Je mozny ze ten mix je na ty mladsi moc silnej a je to zpusobeny tim ?
Minule byly v kokosu a vypadaly normalne, predminule kde sem nasadil guano a do toho palil biobizz mi to delalo podobny anomalie.
 

Latest posts

Latest posts

Top