What's new

Lécitelství

Hlava

Member
imugnio said:
Pakliže má člověk konopí například na tlumení bolesti, musí zkouřit či jinak zkoncumovat cca 2g.
Nesmíte zde konopí brát jako drogu.
Pro léčené lidi je většinou stav "zkouření (high)" nežádoucím učinkem u jejich léku.

Pro příklad:
člověk který bere vitamín E je potřeba zlepšní pleti nebo zvednutí potence, nežádoucím jevem je že se mu třeba točí hlava má nevolnosti.
pro člověka který má RS či jinou poruchu, užívá konopí například ke snížení nevolnosti po kapačkách, nežádoucím jevem může být ona zhulenost (změněný stav mysli).. daný člověk by konopí kouřil i v situaci kdy by ke zhulenosti nedocházelo, ale nevolnost by přesto ustoupila. (domnívám se většina "zdravých" uživatelů, by konopí přestala kouřit kdyby ke zhulenosti nedocházelo).

ona dávka 8g, může být pro huliče šílená... avšak.. je to na celý den (když vás něco kurva bolí nebo je vám fest špatně je to na celý den ne jen na večer) ... což pak máme cca 1 jointa na hodinu, což už není takový extrem ne? :)

btw. berte to tak že pacient nehledí na to jak moc je zhulený, ale je pro ně důležité, že nevolnost ustoupila, nebo že se zlepšuje jejich zelený zákal...


Jestli myslis toto tak to sem omylem presunul jinam , omlouvam se .Zpatky uz to nejde .
 

berrea

Member
já sem napíšu něco z vlastní zkušenosti

od malička trpím na alergie (hlavně kočky, ale svou roli hraje i seno, prach a roztoči) a mám astma
přibližně před rokem jsem začal pálit v míře která odpovídá tak na joint za dva dny a ta míra mi víceméně zůstává doteď
postupně jsem mohl bez následků vysadit léky jak na alergie, tak na astma a necítím na sobě následky
bral jsem Seretide 2x denně (astma) a Xyzal 1x denně (alergie)
v současnosti beru jenom občas xyzal, pokud jsem dlouho v přítomnosti koček (chlupatých, čtvernohých), ale i to už přestává být třeba, za poslední měsíc jsem ho neměl vůbec a to má slečna doma angorskou kočku
 

Junfun

New member
zdar lidi, já tady můžu ze sví skušenosti popsat jak pomáhá konopí na chronickou bolest, popřípadě na alergii. Alergie: alergií trpím od svých 13ti let, je to klasická alergie na najaře kvetoucí kytky , která trvá vždy tak 3tejdny a potom ještě jednou na podzim , když kvete jitrocel. V tomto období mám klasické příznaky jako je senná rýma kýchání a egzém. Prostě když mně to chytne dám si pár prásků a veškeré příznyky sou pryč:(teda krom toho egzému, na ten pomáhá zase mast z konopí). Největší plus při senné rýmě je to , že po pár prdech mi začne vysychat sliznice v nose a je po rýmě, to funguje na 100pro, a to že sem zhulenej jak pes, za vedlejší a nežádoucí rozhodně nepovažuju.
 

Junfun

New member
tak a ted něco o chronické bolesti: je mi 31 a od svých 18 let trpím bechtěrevovou nemocí(jedná se chronickou tudíž nevyléčitelnou záležitost) tady máte jen pro představu , aby ste věděli o co jde http://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/zc/xsl/3626_2746.html . Nemoc má 5 stádií ,já sem už v tom 5tým a tudíž posledním levelu(jsem v čid). Bolest která mně provází v podstatě 24hodin denně se dá korygovat pouze za pomocí dost silných léků. Taky cvičení má blahodárné účinky , které však během hodiny opět přejdou v stuhlost a bolest. Během těch pár let jsem na sobě vypozoroval, že pokud kouřím konopí, moje denní spotřeba léků, se sníží na méně než polovinu. To znamená že pokud si nezahulim potřebuju 6 až 8 tablet denně , ale s brčkama je to tak 1 až 2 tablety denně. Z toho vyplívá že hulim takřka furt, jen v práci si dávám bacha a jen tak sem tam si dám prda z fajky abych se nezničil a mohl fungovat. Ale jen co přijedu domu tak si dám kafe a ktomu samozřejmě nezbytné brko. Doma všichni vědí že ganja má pro mně blahodárné účinky a tak mám od všech plnou podporu. No tak to je asi vše, prostě na ganju nedám dopustit atsi každej říká co chce mně pomáhá.
 

Review

Member
Dnes mě ráno v práci potěšilo že ženský se začali bavit o konopí a jejich léčivých učíncích.. hned mi to po ránu zvedlo náladu když jsem se dozvěděl mezi kým pracuju..mimo jiné ženské jsou všechny už matky.;) Jedna naklada šišky do alpy, a učínky dobrý, její babičce to pomáha na klouby.. a chtěl bych poděkovat ještě jeduli,jejiž mast je božská :) viz na strupy,bolest zad,exemy, a ruzna poranění..
 

Latest posts

Latest posts

Top