What's new

kwas gibrelinowy

lipasss

Active member
wszystko zależy od dawek. Ale stopowanie kwitnienia jest praktycznie zawsze po uzyciu ga lub np boosterów zawierających ga albo odpowiedniki .
Co do masy zielonej to ja postosowaniu GA musiałem uciac polowe rośliny bo mi sie nie miescila w 180cm boxie. Nie dość ze dużo liści to jeszcze mega wydłuzanie łodyg.
/może zmiana swiatła na tryb z dłuższą nocą zmusi planta do ponownego kwitnienia.
 

Amnnesia

Member
Tak to mniej wiecej wyglada na chwile obecna, przed opryskiem w galery sa sorka za jakosc chwilowo lepiej nieda rady
picture.php
 

Amnnesia

Member
Siemaneczko plant po dosc sporych opoznieniach nareszcie przeskoczyl na flo przy foto 24/0 ciezko bylo go doprowadzic do ladu bo lst wymagalo codziennego podwiazywania kolejne tygodnie dadza odp na pytanie czy bylo warto w niedziele dam jakies fotki dla zainteresowanych tematem pozdrowionka :dance013: edit : jedno co ostatnio zaobserwowalam to ze pani juz w poczatkowym flo szroni sie o wiele lepiej niz przed opryskiem ... Oby tak dalej
 

szczawka

New member
i jak tam u ciebie amnnesia .ja moje WR auto pryskalem gibrescolem polowa saszetki na 0,6l wody i narazie widze ze lodygi robia sie dlugie a jak u ciebie ?kiedy kwas przestal dzialac jesli mozesz podaj w tygodniach
 

Amnnesia

Member
Pierwsze pytanie to co to znaczy polowa saszetki ? Przy bostowaniu ga3 dawki musza byc bardzo dokladnie odmierzone w przeciwnym razie ciezko bedzie o powtarzalne efekty u mnie dzialanie przy dawce 50 mg / 4l i jednym oprysku skonczylo sie po okolo 3 tyg
 

Amnnesia

Member
Siemaneczko :) chwilowo nie bardzo mam czas na update w temacie praca praca praca wiec tylko uploaduje fotki do galery wd x hk auto powolutku sobie kwitnie mialam male problemy z ph co spowolnilo kwitnienie ale juz ogarniete ciachnelam tez sporo lisci bo bardzo sie powyciagaly po oprysku i zaslanialy swiatlo na chwile obecna moge powiedziec ze wyciaganie sie skonczylo wraz ze startem flo a plant pieknie sie szroni czego niestety nie widac za bardzo na fotkach bo robione fonem wiec jakosc jest ... Jaka jest :) pozdrowionka:dance013:
 

szczawka

New member
widze ze zaczelo sie flo jak czekam az moje cos rusza narazie maja 10dni po oprysku i kwitnienia ni widu ni slychu ale zobaczymy mysle ze tak jak pisalas trzeba odczekac ze 3 tyg i dopiero cos ruszy
 

Amnnesia

Member
Plant po oprysku coraz ladniej kwitnie pieknie pachnie i elegancko sie szroni :dance013: mimo to do harvestu droga jeszcze daleka kolejny test mial byc przeprowadzany na 3 dr x wm femi auto by masakrator w celu porownania plantow po opryskach i bez ale nie moglam sie zebrac i zaczely flo wiec z nimi juz sobie odpuszcze ale testy jak najbardziej beda trwaly nadal za okolo tydzien poleci oprysk na 2 z 5 blue berry auto regular ewentualnie na paru plantach bez autoflo wyjdzie w praniu wstawiajcie foty opisy dawek itd. Kazde info sie przyda ja jak narazie jestem zadowolona z rezultatow choc przyznam ze stosowanie ga3 wymaga poswiecenia plantom wiele uwagi bo wyciaganie w pierwszych 2 tygodniach to koszmar :):p szkoda mi tylko ze aktualnie nie posiadam zadnego pylku bo te geny warto by bylo zachowac ze wzgledu na to ze naprawde fajne pheno mi sie trafilo a zanim moje regulary bede w stanie selekcjonowac wd x hk pewnie zakonczy zywota pozdrowionka i powodzenia w dalszych testach:dance013:
 
R

raziuh

hehe no tak, dlatego ja testy zostawiam na out gdzie rosliny beda mogly rosnac praktycznie bez ograniczen :) stezenia juz sobie przygotowalem co 100ppm, wiec tylko stosowac.
powodzenia wszystkim testerom!
 

Amnnesia

Member
Rusza sie cos u was w temacie ? U mnie chwilowo przerwa w testach na ga3 wd x hk pokazal jakis czas temu kilka meskich kwiatow i poszedl pod kose zeby mi dr x wm auto femi nie pozapylal testy wstrzymalam na jakis czas z braku miejsca w boxie puki automaty nie dojda a reszta nie automatycznych strainow sie nie okresli niema opcji zeby cos dzialac out startuje pelna para i boxy pekaja w szwach pozdro
 

Amnnesia

Member
elo ekipa wznawiam testy z ga3 w chwili obecnej uzyte jako stymulator kielkowania 50 mg/5l wody kielkowane w ten sposob nasiona wrzucone bezposrednio do gleby po 24 godz zaczynaja wychodzic po tygodniu i tydzien pozniej zrobie oprysk tym samym roztworem zobaczymy jakie beda efekty w roli roslin testowych SSH x CHDogDD pozdrowionka
 

adamo87

Member
W nastepnym sezonie outdoorowym skupie sie na tym temacie.Narazie bacznie obserwoj temat i czekam na skutki
 
Top