What's new

Kultivované Rakousko

BURN

Member
Veteran
Na poseledni chvili zacinam uvazovat,ze bych si udelal vylet :D...Jak je to se vstupenkama?Je potreba je koupit v predprodeji a nebo staci az na miste?Pisou,ze je omezena kapacita,tak bych nerad skoncil pred vchodem :D...V Rakousku jsem jeste nebyl-jak to tam maji s kurivem?Da se sehnat neco primo na miste od skurek a nebo budu muset zmatene behat po Vidni a neco schanet? :D..

Tohleto nebude až tak velký problém,na místě potkáš i dosti "čechů".....Btw... neměl by zájem jet i někdo další z OV s pár zajímavíma lidma_?Praxer či tak něco_?Pár míst v dodávce je volných takže vyhlašuji konkurz,kdyžtak pls PM 3místa by se našli za slušnou cenu i přespáním v autě......Jedná se tedy o dvoudení výlet:joint:
 

aero1

Member
nic krom semen a obleceni a kurackych potreb si tam kupit nemuzes ...ale firmy co tam prezentuji hnojky po zakecani daji komplet test sady hnojiv...a odkažou te na grow shop at si jdes nakoupit tam. mam zasobu nejen bloombastiku (hesi komplet GH komplet,advenced nutries komplet)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ja si privez jen par letaku a papirku..ti jejich serepeticky jako jsou bloombastic seru taky na GH,AH......:D:D
Dobre jsem si pokecal s lidmi s ktorymi jsem tam sel..vstup zadara...vykvas v zahrade u kolegovych znamych Flowery Fields......
Jinac to bylo moc na husto oproti min. roku......
Ale jsem rad ze sem tam šel ....škoda že tam nebola nejaká jiná seedbank abych mohl radva nakoupit semena..ale pokecal jsem si dobre s chalanmi co jsem sel.....
 

Review

Member
Yeeah paradní výstava :) aero se vyzná...mi jsme tam řeč moc s nikým velice neprohodili spíš jako obyčejní návštěvníci s Osobou;) aero ale tobě jsem psal od kámošky, a vůbec jsem tě tam neviděl, do kdy ses tam sekal? radva to Flowery Fields - to bylo s těma mamkama myslíš?
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Yeeah paradní výstava :) aero se vyzná...mi jsme tam řeč moc s nikým velice neprohodili spíš jako obyčejní návštěvníci s Osobou;) aero ale tobě jsem psal od kámošky, a vůbec jsem tě tam neviděl, do kdy ses tam sekal? radva to Flowery Fields - to bylo s těma mamkama myslíš?

Přesně tak.................. :D:D
 

aero1

Member
rewajvku :) ja tak byl v patek ty hlavo vyhulená :D a jak si mi psal sms v sobotu tak sem zrovna byl v pratru a lečil se na lavičce z patecni absinthove kocoviny muhehe
každopadne na dalsi rok do třetice ..pojedem skupina CCC....a ne jak roztrhany pytel letos :D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
rewajvku :) ja tak byl v patek ty hlavo vyhulená :D a jak si mi psal sms v sobotu tak sem zrovna byl v pratru a lečil se na lavičce z patecni absinthove kocoviny muhehe
každopadne na dalsi rok do třetice ..pojedem skupina CCC....a ne jak roztrhany pytel letos :D

tjn,ja nevěděl jak splašit lístek,cosi sem vytušil z toho že se musí pořídit 2 dny dopředu:yoinks:
 
G

grizly

Hosi mate nekdo z letosni cult fotky nebo videa?Bohuzel mi to letos nevslo tak snad pristi rok...jak hodnotite letosni rocnik oproti minulemu?
 

osoba

New member
lístky bezproblémů na místě :)
 

Attachments

  • Snímek 017.jpg
    Snímek 017.jpg
    68.8 KB · Views: 18
Top