What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here. You can win FREE Premium user status here.

Korai AF 2017

GK_420

Active member
Csak (v)iszonyítás miatt, az első 3 4 évben termesztett dutch passion white widow (klón from józsibá' thx) gyakorlatilag mindent kibírt, az egymásba ültetést, reveget, penészt...le se rágta semmi soha pedig sokszor az őzek a kertben aludtam, egy szép akácos tisztást csináltunk nekik, az adta a kraftot is nekik (az akácos biológiailag is nagyon előnyös a kendernek, elnyomja a gyomokat és nitrogénnel segíti). Volt hogy a leszüretelt növényen egy alsó ág maradt, november végén mentem vissz ráfeküdt a csalánra és 35grammosra nőtt kb 1,5mm vastag ággal penész meg 1,5g volt és nagyon tömör lila és hatalmasra dagadt. Na ezt a td jelenleg meg se közelíti, szóval gerillába nem alkalmas így a ryder vonalas fenók, penészednek össze vissza kicsik maradnak és a gerilla lényege hogy bárhogy van szép lesz és kibírja. Ez a sativa fenók meg kiderül 2 3 hét múlva, mert annyi még tuti kell neki. Figyelgetni fogom ez szimpatikus.

GK_420

Active member
Hát nem tápoztam már talán egy hónapja kezd látszani rajta...lehet a héten kap egy adagot még van idő szüretig, mert alig van rajta virág még. Jó illatos már messziről érezni. :)

what_can_there

Active member
Csak (v)iszonyítás miatt, az első 3 4 évben termesztett dutch passion white widow (klón from józsibá' thx) gyakorlatilag mindent kibírt, az egymásba ültetést, reveget, penészt...le se rágta semmi soha pedig sokszor az őzek a kertben aludtam, egy szép akácos tisztást csináltunk nekik, az adta a kraftot is nekik (az akácos biológiailag is nagyon előnyös a kendernek, elnyomja a gyomokat és nitrogénnel segíti). Volt hogy a leszüretelt növényen egy alsó ág maradt, november végén mentem vissz ráfeküdt a csalánra és 35grammosra nőtt kb 1,5mm vastag ággal penész meg 1,5g volt és nagyon tömör lila és hatalmasra dagadt. Na ezt a td jelenleg meg se közelíti, szóval gerillába nem alkalmas így a ryder vonalas fenók, penészednek össze vissza kicsik maradnak és a gerilla lényege hogy bárhogy van szép lesz és kibírja. Ez a sativa fenók meg kiderül 2 3 hét múlva, mert annyi még tuti kell neki. Figyelgetni fogom ez szimpatikus.

En egyszer kuldtem jozsibanak ww klont 2010 kornyeken, lehet azt termesztetted. :biggrin:

GK_420

Active member
Hát tápozva és locsolva már szüretelhetnék, de így még várok. Várok amíg le nem rohad nincs kedvem szívni mostanában így kap időt bőven. :dance013: Ma azért megtápoztam kicsit de messze még az érett állapot.

GK_420

Active member
Amíg bírja...elkezdem most öntözgetni még, penészt nem várok, így kb száradásig maradhat felőlem. Nagyon lecsavart csak súlya láthatóan nincs még a magházak se dagadtak vannak friss bibék is.

GK_420

Active member
Ez a sz.r még mindig bírja...de már kezd dagadni itt-ott de friss bibék is vannak. Azért kóstolót szedtem...este meglássuk mit tud, elég leütős volt az utolsó is már róla.

GK_420

Active member
Fú hát sose fog beérni azt hiszem...:D Tudom mit akarok látni rajta, de az még 2 hét simán innen szóval meguntam és hamarosan szüret. Nagyon bepunnyasztós mota így is már csak súlyra akartam még rádobni, de ha lesz 15-20g kb akkor csodás. :D

GK_420

Active member
Izé...hát hétvégén elszívtam az egészet. Eléggé összefolytak a napok szóval jó volt, de nagyon kevéééés. :(

Latest posts

Latest posts