What's new

כמה שאלות גידול חוץ

avivf

Member
לצערי רק עכשיו ראיתי את ההודעה אז רק מחר בבוקר אוכל לעשות את זה.
שמע עד יום שבת שהיה הייתי משקה כל וים ומיום שבת התחלתי להשקות כל יומיים ליטר בערך מי מזגנים לכל עציץ.
אני משתמש כרגע בדלי רגיל של שטיפת ריצפה שעשיתי בו חורים אין לי מושג כמה ליטירים הוא אני חושב שבערך 7 ליטר.
יש לי אדמה שקניתי במשתלה ו20 אחוז קומפוסט.
שאני יעביר אותם לכלי הבא אני ישתמש גם בפרלייט והומוס.
אני מקווה שהם ישרדו את החארות הלבנים האלה...

avivf

Member
אם אני יעשה את השטיפה שאמרת מחר בבוקר אז השמש לא תשרוף את הצמחים?

orev

Active member
דלי רגיל של שטיפת ריצפה הוא בערך 10-15 ליטר אם אני לא טועה

אם אני לא טועה מההיכרות שלי עם צמחים עד כה

השמש\מנורה תשרוף לך את הצמחים תוך כדי השטיפה רק אם מים ישפכו על העלים
בגלל צורת העלים של הקנאביס (העלים לא חלקים אלא בעלי המון "שערות") ה"שערות" שעל העלה יוצרות מעין שכבת בידוד בין העלה לטיפת המים שעליו, כך שהטיפה בעצם מתפקדת כזכוכית מגדלת שממקדת את נקודת האור למיקום אחד, כך שיש מספיק בעוצמתה של נקודת האור המרוכזת "לשרוף" את הצמח
אם הכוונה שלך היא לשפוך מים רק על מצע הגידול אז אין בעיה כל עוד המים לא נוגעים בעלים או בגזע

avivf

Member
תודה לכולם על העזרה חברים.
אני יחכה לערב אני יעשה את מה שסמי אמר ובנתיים אני הולך לשם לנסות להרוג כמה שיותר בעצמי...

אני יודע שזה מנוגד לכל מה שיגידו לך כאן בפורום אבל אני אישית לא משחק משחקים עם עש הטבק,טריפסים ושאר המזיקים האלה....זה לא זבוב תסיסה שיותר מעצבן מאשר מזיק לצמח זה הדבר האמיתי,חרק שיכול להשמיד לך את כל היבול.

אם אתה בקטע האורגני וכל זה אתה יכול לדלג על ההמלצה הבאה:)

תקנה קונפידנס ופפיטה,שים 2.5 מ"ל מסביב לגזע של הצמח ואז תשקה.חוץ מזה אתה יכול לקחת ליטר מים ולשים שם בערך 1-1.5 מ"ל וגם לתת ריסוס אחרי שהשמש יורדת או נחלשת קצת.

בכל אופן,אתה יכול לעשות תרסיס שום,טבק,להשתמש בסבון כלים וכו'...יש מלא מתכונים באינטרנט.

הביצים של עש הטבק יהיו לבנות ומתחת לעלי המניפה,אתה יכול פשוט למעוך אותם בלי לפגוע בעלה...לא יחסל אותם אבל יאט את קצב ההתקדמות שלהם.

אתה יכול גם לקנות רשת מיוחדת לגידול שמלבישים על הצמח,בדרך כלל עובד בגידולים חקלאיים גדולים אבל אני מאמין שאפשר להשיג גם בגדלים אחרים.

שיהיה בהצלחה.

avivf

Member
אני יודע שזה מנוגד לכל מה שיגידו לך כאן בפורום אבל אני אישית לא משחק משחקים עם עש הטבק,טריפסים ושאר המזיקים האלה....זה לא זבוב תסיסה שיותר מעצבן מאשר מזיק לצמח זה הדבר האמיתי,חרק שיכול להשמיד לך את כל היבול.

אם אתה בקטע האורגני וכל זה אתה יכול לדלג על ההמלצה הבאה:)

תקנה קונפידנס ופפיטה,שים 2.5 מ"ל מסביב לגזע של הצמח ואז תשקה.חוץ מזה אתה יכול לקחת ליטר מים ולשים שם בערך 1-1.5 מ"ל וגם לתת ריסוס אחרי שהשמש יורדת או נחלשת קצת.

בכל אופן,אתה יכול לעשות תרסיס שום,טבק,להשתמש בסבון כלים וכו'...יש מלא מתכונים באינטרנט.

הביצים של עש הטבק יהיו לבנות ומתחת לעלי המניפה,אתה יכול פשוט למעוך אותם בלי לפגוע בעלה...לא יחסל אותם אבל יאט את קצב ההתקדמות שלהם.

אתה יכול גם לקנות רשת מיוחדת לגידול שמלבישים על הצמח,בדרך כלל עובד בגידולים חקלאיים גדולים אבל אני מאמין שאפשר להשיג גם בגדלים אחרים.

שיהיה בהצלחה.

תודה על העזרה אחי.
לא מצאתי ברשת מה זה פפיטה אתה יכול לתת קישור למקום שאפשר לקנות או משהו אחי?

orev

Active member
פיפטה

או מזרק של כמה מיליליטרים גם יהיה לך טוב

Latest posts

Latest posts