What's new

Kiss of Freedom

Bubbles84

Member
Hello wam, oto moje paprocie:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


bede tutaj aktualizowal fotki , te sa z przed 2 dni dzis juz wszystkie sa w 9L doniczkach.

Pozdrawiam

:xmastree:
 
A

ares420

krzaczki fajne ;]
tylko napisz co to za odmiana, breeder, opisz trochę setup szafki.

pozdro :tree:
 

Bubbles84

Member
eee tam sprzatac sie nie chce od rana tryb stoned ;)
, swiecidelka choinkowe musza byc jak maja wyrosnac na choinki hihi.

Wiec mam 5x Iced Grapefruit, oraz 5x Schrooma x buddha sister,
swiatelko teraz to MH 250W+ 2x 55w Osram dulux de luxe (6000K, 3000lm-jedna, ) a pozniej to 400W HPS na cool tubie, z odzywiania mam zestaw hesi jade wg. tabelki, daje zawsze nie wiecej niz 75% zalecanej dawki nawozu. Dzieki za cieple slowa. Pozdrawiam.
 

Bubbles84

Member
mialem potworne klopoty z wgraniem fotek, okazalo sie ze to icmag, a juz mialem windowsa instalowac od nowa :p

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


pozdrawiam

EDIT: no wreszcie albumy icmag dzialaja, dodam ze jako medium sluzy cocos bio-bizz
, aha i dodam ze jak odkurzam to roslinki stoja na swoim miejscu i nigdy nie widac syfu ;) i tak w kolko, ale zobowiazuje sie posprzatac, choc ten kokos na ziemi chlonie kazda wode jaka mi sie wyleje wiec mozna powiedziec ze jakos tam mi sluzy;> . Aby do przodu.pzdr :santa1:
 

PioK

Member
no i juz mi sie podoba ;].... mega dobre geny... mega dobre oswietlenie... jak jeszcze dobra ziemia to i mega dobre szczyty beda

pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Ja juz trace orientacje kto kim jakim kolega a czemu go tu teraz nie ma ? a juz nie wspomne ze wyczytac mozna w swierzych postach ze to niby MY STARZY JESTESMY JACYS HERMETYCZNI ;)
Bubbles84 rosnie ladnie znasz sie na sprawie , te krosy od HC MIX ladne sa za karzdym razem , kiedys HC powiedzial ze tam jest najlepiej bo tam jest wszystko hehehe co do bajzlu w ogrodzie to da sie zauwarzyc ze chcesz pokazac ludzia ze MJ rosnie wszedzie hehehe;) witaj na forum
 

Bubbles84

Member
hejka hejka!
dobije te 50 postow to obiecuje ze cos poklikamy ;]

krosy od HC no wiadomo - kozak!

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


co do bananow to bylo po drodze kilka zdarzen z brakiem pradu po pare godzin takze biore odpowiedzialnosc na wlasne barki hehe ale ladnie sie prezentuja moje chiquit'y xD pozdrawiam.
.

picture.php

picture.php

picture.php
 
S

Szot

Topic czytanie ze zrozumieniem sie kłania

sorry buubles ze sie wpierdalam do twojego temata

pozdro
 

Bubbles84

Member
kurde niemoge juz wgrywac fotek do albumu -

tutaj mam ciekawy przypadek, od samego poacztku leca 24/0 a jedna juz pokazala plec!





ciekawe to to . coraz lepsze te planty z roku na rok hehehe pozdro
 
Top