What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

חנויות אמינות שמוכרות ציוד לגידול

חנויות אמינות שמוכרות ציוד לגידול

שבוע טוב לכל המגדלים
פתחתי את השרשור הזה לפני הקנייה הבאה שלי בעיקר מתוך אכזבה לשירות והציוד של הידרו שופ
רציתי לדעת אם למישהו יש ניסיון טוב יותר עם חנויות אחרות אם הן באמת של חברה אחרת
שמעתי על כמה שמות אבל לא ראיתי באינטרנט שום דבר שנראה אחרת מסניף סטנדרטי של הידרו שופ בשם אחר
אם למישהו יש חנות טובה להמליץ,עדיפות לכזאת שעושה גם משלוחים אני אשמח
תודה ושבוע רגוע ופורח לכולנו...

מבחינת הציוד מדובר על
מנורה 250 וואט ומשנק
שרשורים לאיוורור
שני משאבות מים ומערבל מים אחד לפחות
דשנים של הסי
אדמה זה לא בעיה אבל אני מעדיף לקנות הכל במקום אחד
ואולי כלי מדידה אם אני אצטרך עוד
כרגע זה מה שנראה לעין אולי אני אצטרך עוד אבל אני באמת לא רוצה להשקיע עוד אגורה במפעל הידרו שופ...ממש נהייה מגעיל שם

DB420

Member
יש מצב לפרט את הבעיות עם הידרושופ?
אני לא ממש קונה שם ציוד אבל כשאני צריך דברים קטנים כמו שרשורים או דשנים או ערכות לפי איץ' וכאלה אני בדרך כלל הולך לשם.

אין שום בעיה עם שרשורים וכאלה
לגבי דשנים אין לי מושג לגבי החיי מדף שלהם בחנות ואם זה שונה
מה שהפריע לי זה שהם ניסו אותי,ניסו לראות אם אני אתלונן או לא וזה מעצבן אותי יותר מהכל
היה להם או עדיין יש להם בעיה עם הקוקוס הגס שלהם
כשהזמתי קיבלתי חמש חבילות פיציות ומגעילות מפוצצות בוץ
אחרי שהיתלוננתי הלכתי לחנות וראיתי ארבע קוביות פי שלוש או ארבע מהגודל שקיבלתי
והקוקוס הזה לא אמין בעליל עם הבוץ הזה
הם טוענים שאין שום אופציה אחרת בארץ ובכללי כל הגישה שלהם של ,אה לא בדקתי
כל מוכר שם סיפר לי סיפור אחר על הקוקוס,האורז לא היה בסדר,אין קוקוס אחר ... זה הספק לא אנחנו
הגישה שלהם היא מה שמפריע לי ואין לי רצון לתרום מכספי לחברה שאין לה כבוד עצמי מינימלי
פעם אחת שלחתי חבר לקנות קוקוס והם המליצו לו על איזה תערובת
בגלל שהוא לא מבין כל כך והם לא הקשיבו בכלל על איזה מצע אני מגדל אז הם המליצו לו על אדמה ובגלל שלא הייתי פה לראות את החבילה השתמשנו בזה,רק אחר כך גיליתי שזה בכלל לא קוקוס נקי והיה בזה חומרים מאזני פי אייץ שדפקו לי לגמרי גידול של ארבע חודשים
הם לא מקצועיים לא אמינים ובעיקר הפכו להיות מוכרים בעם... רק לדחוף סחורה לא משנה מה הלקוח רוצה
תודה צובאקה אני אבדוק את האתרים,הראשון אני מכיר אבל אני אעבור עליו שוב
בכללי הידרו-שופ תפסו תחת והם מביאים סחורה מאוד לא אופטימלית
יש מלא מצעים של אטאמי וקאנה ועוד כל מיני חברות שהם לא מביאים וכל הקטע של השקי מיצוי אצלהם מגוחך
באתר כתוב גודל אחד וכשאני שואל הם אומרים לי כן כן זה הגדול
ואז כשאני מברר יותר למדויק אז אני מגלה שזה בדיוק המוצר שאני לא רוצה
לא מעניין אותם אף לקוח,הם לא מקשיבים בכלל הם רק יורים מוצרים אליך אוטומטית
חוויתי את זה גם בגעש וגם בתל אביב
תשאל אותם בטלפון למה ארבע שקי מיצוי בגודל של ליטר עולים 1800 שקל כשאני יכול לקנות פה ממפעל את כל החומרים ב400 שקל ולהכין בין 4-8 ערכות מיצוי זהות לחלוטין
סתם חארות שמנסים לשחוט
מבחינתי אם חנות מנסה להחליק אליי זבל שלהם ולקוות שאני לא אקלוט היא שרופה בעייני
כבר לא יודע אם אני לא בסדר עם הגידולים שלי או הם...גידול ראשון קוקוס בריא נקי הכל הלך יופי
גידול שני ושלישי בינתיים על הפרצוף ועם הדשנים לא שיניתי כלום...
רק המצע משתנה
שום דבר אחר... לא אור לא דשן לא מים,רק המצע

עזוב הם לא רציניים בכלל שם בהידרו שופ
ניסו למכור לי קולטוב עטלף מקורי מהולנד .... קולטוב רגיל שהדביקו לו רפלקטור פלסטיק מאפן שהכינו בדרום ת"א איפשהו, אפילו לא בצורה שאמורה להיות לעטלף עם הפיזור אור... והבחור עוד מתווכח איתי שככה זה צריך להיות

תקנה הכל בחו"ל, בדיחה פה בארץ

תשמע עציצים כבר החלטתי ללכת על סמארט פוטס המקוריים
לא רואה הבדל גדול במחירים אפילו לדעתי המחירים של הסמארטפוטס יותר זולים מהפלסטיק שלהם פה בארץ
לפחות ההשוואה למיכלים הגדולים היא לטובתם
לגבי כל השאר לא יודע איך המכס מסתכל על קוקוס בדואר או דשן בדואר
זה לא נשמע לי כמו רעיון טוב אבל אולי מישהו אחר יודע אחרת...
אם אני לא אמצא ברירה אחרת ובאמת הקוקוס הזה יהיה כישלון כנראה שאני אחזור לאדמה וזהו

קשה קשה עם החנויות - יש שלוש חנויות הידרו וכולן אותו דבר - אותם מחירים אותם מוצרים אותה מדיניות הכל אותו דבר חוץ מהבחור הנחמד בקופה. נחמד נחמד אבל הם אנשי מכירות וככה הם עובדים, בצורה ישראלית לעילא, שיהיו בריאים. אם אתה לא בא לקנות למפעל גידול של בניין הם לא ישתינו עליך, אף אחד מהם, והמחירים שם מטורפים, גם לדברים שאפשר לקנות מחוץ להם.

עזוב, אפשר למלא דפים שלמים בכמה הם לא בסדר ויש גם לא מעט נקודות לזכותם, אבל בגדול, ביום שיהיה פה ספק רציני שיתחרה בהם (מה שקורה עכשיו זה לא תחרות), עם חנות שתביא את הדברים הטובים באמת מחו"ל ותמכור את המוצרים המקומיים בעמלת מכירות שפויה יותר, ויחד עם זאת תשכיל לשמור על עסק גדול יותר בתחום הגינון והבניין כדי שאנשים יוכלו לקנות שם בשלווה, אה כן, ולא תשים לעצמה 'הידרו' בשם של החנות, אז יהיה כאן סבבה של תנאים לגדל בהם. עד אז אנחנו לא בהרבה יותר טובים מעולם שלישי בתחום.

בכלל בכלל לא חושש להזמין מחו"ל?
אני יודע שזה חוקי והכל
אבל לא בהכרח גבות שהייתי רוצה להרים
וחוץ מזה הדשנים הנוזליים - איך תזמין אותם? הם לא יעברו במכס, צריך אישור משרד החקלאות בשביל לייבא אותם לא?

chu6aka

New member
מעניין אותי מאוד האיכות והדיוק של המכשיר הזה, נראה לי מאוד זול לפונקציות שלו
יש לך ניסיון עם זה ?
הוא הגיעה בסך הכל לפני שבוע ועדיין לא התחלתי לגדל
אבל הוא הגיעה עם ערכת כיול לפיאייץ' ואחרי הכיול היה מדויק
לגבי הטי.די.אס, לא היתה לו ערכת כיול, אבל אחרי בדיקה של המים מאוסמוזה הוא הראה 8 פפמ ולמים מהברז 160 ומשהו פפמ
? יש לי דרך לבדוק דיוק של ההטי.די.אס מבלי לקנות ערת כיול
בכלל בכלל לא חושש להזמין מחו"ל?
אני יודע שזה חוקי והכל
אבל לא בהכרח גבות שהייתי רוצה להרים
וחוץ מזה הדשנים הנוזליים - איך תזמין אותם? הם לא יעברו במכס, צריך אישור משרד החקלאות בשביל לייבא אותם לא?
אני מזמין מחול כבר שנים והרבה
הדשנים הנוזליים הגיעו מארהב יופי פעמיים
אני רק משתדל שהחבילה לא תעבור את 50$ כך הסכוי שהחבילה תעצר במכס כמעת אפסית
שלשום הגיעה עלי חבילה מאמטרדם - בונג ופייפים, בלי שום בעיה
:blowbubbles: תמונות בקרוב

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
שמעתי על לא מעט בעיות עם אינטגרל אבל לא קניתי אצלם אף פעם כי הם פשוט רחוקים לי.
בהידרושופ נתקלתי בעיקר בזיוני שכל, וזה לא מוצר שאני אוהב לרכוש. הם גם דוחפים את האף לעניינים שלא שלהם וכל העסק הזה שהמקום מרושת מצלמות דיי מטריד אותי.
לעומת זאת נדיר שיש לי בעיות עם הידרו גרו, לא שאני קונה שם יותר מידי אבל המוכרים שם לא טרחו למכור לי זבל ואם הייתה לי בעיה לרוב הם פתרו אותה.

קודם כל תודה על כל התגובות,אני שמח לראות את הפורום חיי קצת
בסהכ גם כל הדעות פה עוזרות לגבש החלטה
אני אבדוק בהידרו גרו מה המחירים,תכלס פעם אחרונה שבדקתי הכל היה אותו הדבר אבל אין לי בעיה לעבור אליהם,מה שכן אין לי מושג אם זה אומר שבאמת עברתי חברה או לא...

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
טיפ - כמו עם כל חנות בארץ תבדוק שהדשן טרי.
גם תאריך ייצור \ תפוגה, גם משקעים וגם לודא שהדשן לא עכור אם הוא לא צריך להיות.

אין קשר בין הידרושופ להידרוגרו למיטב ידיעתי, חוץ מהמחירים.

isranabis

Active member
Veteran
כל חנויות ההידרו בעולם נחשבות ליקרות במדינה שלהם,אני שמח שיש את החנויות האלה למרות שאני משתדל לקנות מה שאפשר לא דרכם ,דשנים זה מה שאני כן קונה מהם כי אין אותם בחנויות אחרות את רוב הדברים אני קונה בהספקה החקלאית שיש לי במושב שק פרלייט קניתי ב80 שקל קוביה של קוקוס ב25 אבל אם צריך ניילון פנדה זה בא רק בגליל גדול ואז הידרושופ יותר כדאי צריך לזכור שזה ביזניס קודם כל וכל הכבוד שיש כאלה שבחרו לעשות את העבודה הזאת עם המימד האפור[ירוק] שיש בזה אחרי הכל מי קונה מנורה בשביל לגדל עגבניות? כל הדשנים כמעט יעודיים לקנביס, לא נעים שיש קשר לסמים עם העסק שאתה רוצה לפרנס את המשפחה שלך אפילו שהם רק מוכרים ציוד אצלנו במדינה יכולים מחר לקום עליך ואז לא צריך הרבה קצת בדיקות של מס הכנסה פסילת השומה שלך וקביעה של שומה דימיונית ואם אין לך מיליונים לעורכי דין אתה תפסיד במשפט ואם תנצח במשפט אז גם הפסדת הרבה כסף בכל אופן אני שמח שיש את החנויות האלה והלואי שיהיו יותר ואז תחרות תביא קצת מבצעים והנחות

Dr happy

Member
כל חנויות ההידרו בעולם נחשבות ליקרות במדינה שלהם,אני שמח שיש את החנויות האלה למרות שאני משתדל לקנות מה שאפשר לא דרכם ,דשנים זה מה שאני כן קונה מהם כי אין אותם בחנויות אחרות את רוב הדברים אני קונה בהספקה החקלאית שיש לי במושב שק פרלייט קניתי ב80 שקל קוביה של קוקוס ב25 אבל אם צריך ניילון פנדה זה בא רק בגליל גדול ואז הידרושופ יותר כדאי צריך לזכור שזה ביזניס קודם כל וכל הכבוד שיש כאלה שבחרו לעשות את העבודה הזאת עם המימד האפור[ירוק] שיש בזה אחרי הכל מי קונה מנורה בשביל לגדל עגבניות? כל הדשנים כמעט יעודיים לקנביס, לא נעים שיש קשר לסמים עם העסק שאתה רוצה לפרנס את המשפחה שלך אפילו שהם רק מוכרים ציוד אצלנו במדינה יכולים מחר לקום עליך ואז לא צריך הרבה קצת בדיקות של מס הכנסה פסילת השומה שלך וקביעה של שומה דימיונית ואם אין לך מיליונים לעורכי דין אתה תפסיד במשפט ואם תנצח במשפט אז גם הפסדת הרבה כסף בכל אופן אני שמח שיש את החנויות האלה והלואי שיהיו יותר ואז תחרות תביא קצת מבצעים והנחות

ידידי, היכן יש את החנות הזאת עם הקוקו?

לגבי הזמנה של דשנים מחו"ל... למי יש נסיון ?

יורס
האפפי

oldgrower07

New member
עזבו שטיות, כל הרשתות הגדולות מרימות את העף ודוחפות מוצרים שאנחנו לא צריכים, בשביל זה יש את גרושופ
הם הרבה יותר נוכים ובאמת אחלה של אנשים(כמוני כמוך) אחרי 10 דקות שיחה איתם,אתה מבין שיש קצת יותר דאגה אישית, הם גם חנות חדשה אז מרגישים את עודף האנרגיה לעזור
ומה שבאמת טוב פה זה שיש להם מוצרים שלא מראיתי אצל אף חנות אחרת.

Latest posts

Latest posts