What's new

חדש צריך עזרה

Stupidmestupid

New member
גודל הארון שלי הוא
אורך 115 סמ
רוחב 55 סמ
גובה 164 סמ

יש לי 2 ארוניות קטנות בנוסף אולי יוכלו לעזור (אני מעוניין בצמח אם בכדי לגדל ייחורים כל הזמן שאוכל לדאוג ליבול ללא צורך להזמנה נוספת ובסיכון להרוס לעצמי תחיים)
רוחב 37 סמ
גובה 32 סמ
אורך 37 סמ

אני לא יודע כמה צמחים אני יכול לגדל בו זמנית, אני לא יודע איזה ציוד ואיכן לקנות אותו. אני לא נגר ולא חשמלאי לכן אני לא יודע איך ומה מתחבר, אם יש אפשרות לאוהל בתוך ארון (למרות שזה נשמע טיפשי) או הסבר איך אני עושה מה. יכול לעזור מאוד..

הכמות תלויה בכמה שאפשר לנצל במקום הזה כך שיהיה אפשרות לסנן את הריח (והאם בכלל אפשרי לעשות כך שהארון לא יהפוך את החדר שלי למעבדה שלא אוכל להכניס לשם איש? ובכללי יש לי שכנים מעלי ומתחתי האם מסנן פחם מסנן את הריח מספיק בכדי שלא יצא לשכנים?)

סליחה על החפירה ועל הבורות בעיניין, תודה מראש על כל אופן

אך אני בהחלט צריך עזרה בלבנות את המקום אני מתכוון לגדל muster kush
ורוצה גם northen light

הסבר למה אני תקועעעע

Stupidmestupid

New member
לא מצאתי כפתור עריכה לכן אכתוב מחדש מסודר יותר את הבעיות הכלליות שלי לרגע זה

את הגודל כתבתי למעלה, אני ללא ידע בנגרות ולא מבין בחשמל. אני גר בבית עם משפחה ומעדיף שהחדר שלי לא יהפוך להראות כמו מעבדת סמים עם השרשור בכל החדר.
ברצוני לגדל מה שאפשר בגודל הנתון לי. כמו כל אין התנגדות לקניית אוהל במידה ואקבל המלצה לאיזה איפה ואם יש אפשרות להסתיר אותו כמובן (בגדול לחדר אף אחד לא נכנס אבל אני גר בו ויבוא רגע והמשפחה תראה מה הולך שם לכן עדיפות להסוואה ככל האפשר)
כמו כן אני לא מבין איך מה מתחבר לאן, לא מבין בציוד (הבנתי מה כל דבר עושה, מעשית לא יצא לי לראות/להתקין/להשתמש בכל אחד מהדברים הנוגעים באלקטרוניקה/חומרי דישון וגינון)

מה עלי לקנות? כמה מה עולה? מאיפה לקנות מה ואיזה תשובות לתת במידה ושואלים שאלות בחנויות
אני לא ישקר. אני מעשן כבד, מפרק אצבעות של 400 ביומיים לכן עדיפות להרבה יבול אבל כמובן בהעדפה לסינון ריח/רעש ככל האפשר וכמובן בטיחות! לא רוצה שהבית ישרף אני מעדיף לוותר על הכל במידה ויש סיכוי לשריפה חס וחלילה.

כפי שכתבתי למעלה כרגע אני חושב על master kush
וnorthen light
.

האם יש אפשרות להתחיל לגדל ולקנות חלק מהציוד בהמשך? (כמובן במידה וזה לא יזיק)
אני ממש ממש רוצה להכין את אזור הגידול כך שאוכל להפריח עציץ ליבול יחד עם זאת שתהיה צמח אם שתתן ייחור להמשך. כדי לחסוך בזמן וכמובן הבעיה העיקרית שזאת הזדמנות חד מפעמית בשבילי להביא זרעים. לכן חשוב לתכנן הכל לפי הספר...

והפחד לגבי החשמל, ההורים משלמים חשבון חשמל אך אני אוכל להוסיף להם לחשבון במידה וזה עושה הבדל מורגש.. הבעיה שאני לא רוצה שירגישו בחברת חשמל ואם יש אפשרות להחליף מנורות בבית לחיסכוניות אשמח להמלצה למשהו של אור חזק לבית אך גם חיסכוני בכדי להוריד בזבוז מיותר של חשמל.

מקווה לקבל את העזרה וסליחה על הודעה שניה פשוט לא נמצא כפתור עריכה. הלוואי ואחרי שנה וחצי של קריאה לגבי התהליך אוכל באמת לקחת את זה על עצמי ולעשות לעצמי תכנית חסכונית מאשר לבזבז אלפים של חומר חרא של כל מיני יצורים שכנראה מדללים את זה עם לא יודע מה /:

Stupidmestupid

New member
כן אבל לא מהווה בעיה. פשוט עדיף כמה שפחות יראו וכמובן יריחו עדיף.. ובמידה זה יהווה בעיה, מה שלא נראה לי יקרה אז אעבור דירה אני נמצא אצלהם מטעמי נוחות בשבילי ובשבילהם כי אני משתתף בתשלום החודשי בהכל

isranabis

Active member
Veteran
אני מציע לך לעבור דירה כי אתה מגדל חדש ולא ילך לך עם יותר מידי מיגבלות על הריח אפשר להתגבר זה לא בעיה אבל על הרעש אני לא רואה איך זה אפשרי להעלים את הרעש מההורים שגרים איתך באותו הבית וגם אני לא מציע לך לסכן את ההורים זה יהיה מנוף לחץ אם תיתפס תהיה חייב להודות במה שהם רוצים כדי שההורים לא יעצרו או כדי שישחררו אותם מהר במידה והם כן נעצרו,לדעתי לגדל בבית שאתה צריך להסתיר את הגידול מדיירים באותו הבית זה רעיון לא טוב,מבחינת כדאיות שווה להשכיר דירה בשביל גידול מסחרי אפילו אם אתה ממשיך לגור עם ההורים אם תדע לשמור על הפה ולא תספר לאף אחד דירה מושכרת זה אחלה פיתרון

Stupidmestupid

New member
אני יודע שזה נשמע כמו תירוץ עלוב אך עישון מריחואנה יעשה רק טוב למשפחה.
אסביר למה - אני שירתתי כמפקד צבר של גבעתי בזמנו. השירות גרם להרבה כאב ועצב בחיי ואבדות, אחת מהן היתה ארוסתי שעזבה אותי לאחר שנכנסה להריון שהתברר גם לא ממני
לאחר מכן גיליתי את עולם העישון אך לצערי לא מריחואנה ואפילו לא חשיש. את עולם העישון גיליתי מהנייסגאי וזאת היתה הטעות הגדולה בחיי. זה שאב אותי למעגל ללא יציאה, מעולם לא חשבתי שאהיה כה מכור לסם פיצוציות. נשרתי לקראת סוף השירות הפסדתי קביעות וחיים שעבדתי קשה בשביל להגיע אליהם.
ההורים כבר חשבו לשלוח אותי לגמילה, אך אני לא מוכן להכנס לשם פשוט לא מוכן ושהעולם יתפוצץ.׳ואז יצא לי להתנסות במריח׳ואנה, אשר לא השפיעה עלי עקב שימוש ממושך בסם הפיצוציות. זה נתן לי מוטיבציה להפסיק בכדי להרגיש את ההרגשה שאמורים להרגיש בעט צריכת הקאנאביס. וכך זרקתי את השימוש לחלוטין. אך נוצרה בעיה חדשה, יקר. אני עובד במעבר מעבודה אחת, משלם שכירות משלם על התזונה בגדים ובקיצור אחראי לחיים שלי, הבעיה שזה גם יקר. זה גם לשלם לגורם לא ידוע. זה גם סיכון להסתבך במקומות שלא צריך בכלל להיות בהם. ההיתי בכיף עובר לדירה אחרת, אבל זה גדול עלי בשנים הבאות מהסיבה שהכנסתי את עצמי לחובות בגלל הנייסגאי, כל יום 3-4 שקיות של זבל כימי. אם אחפש דירה זה לצערי יהיה רק עם שותף, מה שלא בא לי כי אם אגדל זה סך הכל בשביל לפתור לעצמי את הבעיה הזאת ולא לפנות לגמילה או כל דבר אחר אשר יהרוס את חיי האישיים וכמובן את חיי בעבודה אשר לא מקבלת מסוממים לשעבר. המשפחה שלי לא נגד שאעשן, היא נגד שאעשן דברים תוצרת מכונת כביסה - יש באפשרותי חדר שאפשר לגדל בו גם בלי ארון, פשוט למקם את העציץ בפינה של החדר ופשוט אין כניסה לאורחים .. העדפתי פשוט לנסות לשמר על ככל האפשר על כללי הבטיחות, ריח כמובן זה משהו שצריך לפתור בכל מקום בו אתגורר לא קשור אם זה לבד או עם משפחה. רעש, אם זה לא יוצא מהחדר למה שזה יפריע למישהו? מה שהבנתי ניתן להתרגל לצליל הזה כאשר נמצאים באותו החדר. אני באמת מסכים, אני צריך דירה לבד. אבל אין לי אפשרות כזאת והמשפחה מודעת למצבי, אני לא רוצה לגדל מסחרי, אני סך הכל רוצה לדאוג לעצמי ולא להוציא את הכסף שאין על איכות סבירה מרוססת כנראה ומדוללת.תודה על הדאגה שלכם לגבי מה כדאי לי אחרת ההיתי פשוט עוזרים ולא אומרים שבינתיים לחכות, אבל אני באמת צריך פתרון לגבי המצב כי אני חושש לחזור לסינטתי כאשר ולא אוכל לממן יותר לעצמי כלום, לגמילה גם אני לא מעוניין להגיע. כמו כן אני בנאדם מבודד, את רוב חיי אני מעביר או בשינה או בעבודה, החברים היחידים שיש לי הם סתם אנשים שאני יכול להתקשר לשאול אם יש להם כיוון.. יש לי שותפה לחיים שיכולה לעזור לי עם העסק אבל שוב , אני צריך למצוא פתרון מציאותי .. כמובן שאם בכל זאת אין כזה, אז סליחה שהפרעתי וחפרתי.

isranabis

Active member
Veteran
הריח זה בכלל לא בעיה יש הרבה זנים מעולים בלי ריח שנודד למרחקים וגם לזנים המסריחים חזק יש פיתרון שזה פילטר פחם ואם צריך תוספת של אונה אז לא יהיה לך ריח בכלל,הבעיה שלך זה שלא תוכל להרגיש כלום כי הקאנבינואיד הסינטטי זיין לך את המערכת של קולטני הקנבינואידים ובלי גמילה זה לא ילך אתה רק תשרוף חומר כל היום בלי לקבל את מה שצריך מבחינת הסוטול ולא משנה מה תעשן,יש היום כל מיני טיפולים חפש משהו שמתאים לך ולך לגמילה כי הזמן רק מחמיר את המצב ולא פותר אותו תמיד תחשוב שאם היית מפסיק לפני חודש היום היית במקום אחר אתה צריך להבין שיש לך בעיית חיים ולא בעיית סמים הסמים רק חלק מהסימפטומים לבעיית החיים אתה חייב עזרה מיקצועית וכמה שתמשוך את זה זה רק יהיה יותר קשה ומגיע גיל שזה נהיה בילתי אפשרי גם אם אתה רוצה,אני לא יודע אם אן אי יעזור לך אבל כדאי לך לנסות זה לא עולה כסף ואתה לא חייב להיות נקי כל מה שצריך זה רק הרצון להפסיק תברר איפה יש מפגשים באזור המגורים שלך ותנסה אין לך מה להפסיד רק להרוויח,
אני באמת מאחל לך שתהיה בריא

ganesh5000

Member
+1 למה שישראנביס אמר
אתה לא צריך עזרה בלגדל גראס בבית אחי, אתה צריך לעזור לעצמך לחזור ליציבות נפשית.
לבד קשה מאוד לעשות את זה, כמעט בלתי אפשרי, כי אתה מראש לא יציב, אז איך תדע לעצור את עצמך לפני נפילה?
תעשה הפסקה בנאדם, תנסה לראות את העולם בעיניים סחיות, כולם עושים את זה, גם עבדך הנאמן עשה כמה הפסקות בחיים מעישון (רק טבעי, בלי נייס גאי ושאר הרעלים שמוכרים היום) כי לפעמים זה כבר יותר מדי, ובזמן לא מתאים, כשאתה צריך להיות מפוקס על החיים שלך.
אם אתה רוצה להנות מחיים בריאים וארוכים, תעשה לעצמך טובה, ואת הכסף שאתה מחפש להשקיע בגידול תשקיע בטיפול בנפש שלך. יש לך חיים שלמים עוד לנסות ולגדל, אני התחלתי רק עכשיו, ואני ממש לא אחרי צבא. אז אל תמהר ואל תחפש להזין את המחסור הנפשי שלך במרגיעים מבחוץ. תעבוד על עצמך, תפתור עם עצמך מה שצריך כשאתה סחי, ואז כשאתה יציב, תחפש לעשן, בכיף. לא כל יום ולא כל היום... לאט לאט.
כל דבר שאתה מגזים איתו, לא משנה כמה הוא כביכול "בריא", יעשה לך נזק. שים לב שנסחפת הפעם. תגיד תודה ששמת לב לזה ותעצור. תלמד לשים לעצמך גבולות ולשים לב מתי אתה עומד לעבור אותם.
רק בריאות.

Stupidmestupid

New member
תודה חברים, אתם צודקים ופקחתם לי את העיניים. איבדתי את המשמעות האמיתית לחיים עם כל הסטלות. עדיף לי לא לגדל במצבי כי רק אסתבך ואהרוס לעצמי את מה שנותר. אתחיל בלנסות לבד ללא פנייה לגורם מקצועי, מהסיבה שמעולם לא ניסיתי באמת להפסיק רק חיפשתי משהו אחר. אבל אני חושב שבכל זאת אחפש דירה, אני לא יכול להתקע יותר מידי אצל המשפחה. המלצות לאיזה דירה אני צריך בשביל שבעתיד אם ארצה לגדל שלא תהיה לי בעיה ?
עדיפות לקומה? עדיפות לאזור? למה לשים לב? מזכיר שאני לא אגדל בתקופה הקרובה, לפחות לא עד שאדאג לחיים יציבים יותר. במקרה שלי זה יכול להגיע עד ללגליזציה חחח (בעז״ה(

טיפש, מי טיפש?

אין לי מוסג לגבי איזה תנאים יותר רצויים לגדל בדירה, אבל יש לי מוסג בגידולים של קאנאביס,

אחרי כל הקשקושים במוח, אין הבדל משמעותי בין גידול קאנאביס לכל צמח אחר. התחלה של כמה שטילים של כל צמח שאפשר לתאר יתן את החוויה המלאה של גידול

הבדל יחיד שקאנאביס מסריח (-: אז צריך להחביא אותם לפעמים וכו׳

מיץ עגבניות
וופ

Zengi

New member
אם שותף שלי מגדל ואני לא קשור לזה, ותופסים אותו, מה קורה לי?