What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

nibian33

New member
Hali! A napokban fognak villanyórát cserélni és az új már okosmérő lesz. Kicsit fosok tőle, mert ez a jószág távolról is elérhető a szolgáltató számára és 15 perces blokkokban mutatja a fogyasztást. Ez mennyire para szerintetek?
 

nibian33

New member
Ha nincs más megoldás és ha nincs automata locsolás, 4 nap kibírható szerintem, de locsold be alaposan és vedd vissza kicsit a lámpát. Inkább pár napig gyengébb világítás mint kiszáradt növények.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Hali! A napokban fognak villanyórát cserélni és az új már okosmérő lesz. Kicsit fosok tőle, mert ez a jószág távolról is elérhető a szolgáltató számára és 15 perces blokkokban mutatja a fogyasztást. Ez mennyire para szerintetek?
A villanyórát azért cserélik mert a fogyasztásod eves szinten 4-5k pontosan nem tudom a számokat de senki nem fogja azt figyelni hogy neked 12ópl mindenap ugyanekkor stb... ne darázzá a spanod végett elöbb baszol rá :D
 

nibian33

New member
A villanyórát azért cserélik mert a fogyasztásod eves szinten 4-5k pontosan nem tudom a számokat de senki nem fogja azt figyelni hogy neked 12ópl mindenap ugyanekkor stb... ne darázzá a spanod végett elöbb baszol rá :D
Uzsidoboz: Köszi, lehet igazad van. Amúgy igen 5k. Azért nem lenne baj, ha valaki saját tapasztalatból is megerősítené
Btw bárki, nincs erre valahol valami thread? Tanulságos esetek vagy ilyesmi. Inkább tanulnék más hibájából
 

nibian33

New member
Van eleg a hirekben, ami tanussagosass
Egy kis színesnek a hírek között meg a valóságnak van közös metszete, de azért mégis egy saját beszámoló több használható infot tartalmaz szerintem. K. Béla (34) és társa A. Anasztázia (28) ... blabla ... felmerült a gyanú blabla hírekből kb annyit lehet tanulni, hogy inkább igyál abból nem lesz baj.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Ha tudsz angolul, akkor a forumon talalsz sokkal többet, mint csak ezen a reszen. Vagy keresel egy megkevo temat, vagy nyitsz egyet.. kirva sok oreg van itt aki szivesen mesel, de ahhoz tudni kell megszolitani oket, es az nem magyarul mukodik
 

AILD10

New member
Sziasztok. Növényem megállt a fejlődésben. Új hajtások kókadtak fejletlenek.
Orange hill special névre hallgat
Közeg plagron all mix
Ledes izzók alatt
Eddig egyszer kapott 1ml cant és mgt azt is 1.5l állott csapvízhez.
Sima vizet adtam neki a továbbiakban de napok óta nem reagál.
Pára 70-85%
Hő 22-26 fok
Szellőztettem többször sokáig
Gyökere fehér
Most nyakon basztam 1liter vízzel melyhez adtam 1ml cant 1ml mgt és 1ml pk 13-14et
Ebből run off kb 1.5dl
Segitséget szeretnék.
 

Attachments

  • 20240406_110434.jpg
    20240406_110434.jpg
    3 MB · Views: 31
  • 20240406_110412.jpg
    20240406_110412.jpg
    2.7 MB · Views: 32
  • 20240406_110100.jpg
    20240406_110100.jpg
    1.4 MB · Views: 31

Solon

Well-known member
Azt nem írtad hány napja van és hány liter allmixben. Pont úgy néz ki, mint ami kezd berohadni.
 

AILD10

New member
Igen erre gondolotam én is hogy el kezdett rohadni. 5-6napja produkalja ezt csorro.
26cm átmérőjű a cserép hogy hány liter azt nem tudom
 

Attachments

  • 20240406_144051.jpg
    20240406_144051.jpg
    1.8 MB · Views: 17

Solon

Well-known member
Be kéne tápozni , 10 literes lehet az a pot, allmixben is ez max. 3 hét tápanyag. Gondolom az már rég letelt. Ha nem tudod miből mennyi kell neki, akkor vegyél kész bolti tápot. Azt hogy összeöntesz dolgokat találomra meg felejtsd el.
 
Top