What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

foazegyensuly

Well-known member
de ha már ez a kérdezz felelek felteszek egy kérdést amire auto igen a válasz csináljak egy cigit ? max az a kérdés miből most magosakat szívok nem szégyen mert beszoptam a hermákkal találtam jópár hímvirágot a legutóbb kivágott lilazöld növényemen :joint::rolleyes::oops::p:D:D
289796228_1392272267916701_814528158090316427_n.jpg

de érdekes hogy azokon lett hímvirág amik annó első virágzáskor elkezdtek gumókat növeszteni és hogy revegeltek utána azok félig hímek lettek második virágzáskor.a másik növény meg teljesen behermult. szar magoknál ez a gáz. mert ezek auto növényről lettek úgy hogy magától hermult valszeg fényszennyezés miatt a sötét cilusban vmi nemvolt okés. szal a herma mindig örökli a herma hajlamot az első stressznél átvált hiába csak pár mag lett a növényen.
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
ezek alapján válassz ha szeretnéd naposabb helyre rakni sztem a műanyag jobb kevésbé szárad szarrá de ha van némi árnyék nem egész fényciklus alatt éri a Napsütés vagy ha sokat tudsz locsolni esetleg csinálsz egy auto locsolórendszert fasza lehet a szövet de úgy hogy végleges legyen szövet előtte én műanyagot használnék h könnyebben átültethessem. remélem tudtam segíteni :) béke :joint: azt elfejtettemvan még az a módszer amit nem szeretek végleges helyre rakni az autot egy nagyobb szövetcserép ha jol meglocsolod kevésbé szárad ki kis növénynél de ha nagyobbra nő azt is lehet gyakrabban locsolni a nyári melegben sőt.
Értem, köszönöm. Akkor bizony szövet potba fektetek vagyis ültetek inkább következőnek. Úgy lesz szerintem ahogy Te is mondod, átültetés után a végleges pot lesz textil pot.
 

Blekketekk

Active member
de ha már ez a kérdezz felelek felteszek egy kérdést amire auto igen a válasz csináljak egy cigit ? max az a kérdés miből most magosakat szívok nem szégyen mert beszoptam a hermákkal találtam jópár hímvirágot a legutóbb kivágott lilazöld növényemen :joint::rolleyes::oops::p:D:D View attachment 18726380
de érdekes hogy azokon lett hímvirág amik annó első virágzáskor elkezdtek gumókat növeszteni és hogy revegeltek utána azok félig hímek lettek második virágzáskor.a másik növény meg teljesen behermult. szar magoknál ez a gáz. mert ezek auto növényről lettek úgy hogy magától hermult valszeg fényszennyezés miatt a sötét cilusban vmi nemvolt okés. szal a herma mindig örökli a herma hajlamot az első stressznél átvált.
Hű ezt elég követni hogy miből hogy lett nálad mag… 😃 a cigire vissza térve, má ha most meg tekerted volna is késő lenne! Hajtok én is egy zászlós kritikálost itt a bogrács mellett. Egésség! ✌️
 

foazegyensuly

Well-known member
Hű ezt elég követni hogy miből hogy lett nálad mag… 😃 a cigire vissza térve, má ha most meg tekerted volna is késő lenne! Hajtok én is egy zászlós kritikálost itt a bogrács mellett. Egésség! ✌️
egsíg neked előszőris :D nekem mondod énsem tudom követni csak homályba vesző strain ek vannak lassan meg egy saját remélem az faszás lesz.:alien::giggle:
 

foazegyensuly

Well-known member
Értem, köszönöm. Akkor bizony szövet potba fektetek vagyis ültetek inkább következőnek. Úgy lesz szerintem ahogy Te is mondod, átültetés után a végleges pot lesz textil pot.
annyi még ha mozgatnád olyat vegyél aminek van füle :D én vettem olyat aminek nincs 25 lityós mikor vittem be indoorba adddig outdoor növényeket elég gáz volt a víz is levert :D
 

Blekketekk

Active member
te vagy Blekketekk az egyik legjobb arc itt mindenkinek pozitív dolgokat írsz kösz h vagy (y):cool:
Igazán köszi, vissza olvasva, én a régi arcokat is bírom. Az hogy néha kissé nyersen válaszoltak ennek-annak azt gondolom örüljünk hogy segítettek. Nekem minden tudásom innen van, szóval tisztelet az új generációnak is (én is ide tartozom) meg az old generációnak pláne! Sajnálom hogy csak most csöppentem ide, sebaj! Jó fejnek lenni semmibe nem kerül! ✌️
 

foazegyensuly

Well-known member
Igazán köszi, vissza olvasva, én a régi arcokat is bírom. Az hogy néha kissé nyersen válaszoltak ennek-annak azt gondolom örüljünk hogy segítettek. Nekem minden tudásom innen van, szóval tisztelet az új generációnak is (én is ide tartozom) meg az old generációnak pláne! Sajnálom hogy csak most csöppentem ide, sebaj! Jó fejnek lenni semmibe nem kerül! ✌️
ja egyetértünk. ✌️ csak te mindenkinek erőt adsz a termesztéshez és ezt tisztelem benned.
 

Blekketekk

Active member
ja egyetértünk. ✌️ csak te mindenkinek erőt adsz a termesztéshez és ezt tisztelem benned.
Hát figyelj pajti. Majd 20 éven keresztül áztam fáztam dideregtem vártam órákon keresztül a dealerekre hogy betéphessek, és akkor az oda hordott pénzt már ne is számoljuk. Nem volt mindig lehetőségem magamnak termelni mert sokszor messze laktam a vadontól. Nekem ha kevés gyepet sikerült termesztenem is nagyobb öröm volt mint bármilyen gyep amiért pénzt adtam. Még yo hogy próbálok pozitívan állni mindenkihez. Azt szeretném hogy mindenki tapasztalja meg azt az érzést amikor otthon a kedvenc foteledbe a kedvenc ollóddal trimmeled a gandzsádat a kedvenc zenédet hallgatva! Óriási érzés, ezt mindenkinek ki kellene próbálja. Meg igyekszem alkalmazni amit másoknak is sokszor mondok, mosolyogj sokat, kurva sokat! ✌️😃
 

4sd1337

Member
Sziasztok!
Érdemes kint egy közegbe több auto növényt elültetni?
Nem nagyon találtam róla részletesebb leírást, esetleg tudnátok benne segíteni, vagy küldeni linket?
Köszi(y)
 

Blekketekk

Active member
Sziasztok!
Érdemes kint egy közegbe több auto növényt elültetni?
Nem nagyon találtam róla részletesebb leírást, esetleg tudnátok benne segíteni, vagy küldeni linket?
Köszi(y)
Hyhy, az egy közeget hogy érted? Egy potba 2 növény? Számolj vele hogy egyik elfoglya nyomni a másikat nagy valószínűséggel. Nekem is így megy most 2 autoflower egy baszom nagy vödörbe, nem biztos hogy ez volt az év ötlete részemről mert a Diesel eléggé elnyomta a tesóját.
 

4sd1337

Member
Hyhy, az egy közeget hogy érted? Egy potba 2 növény? Számolj vele hogy egyik elfoglya nyomni a másikat nagy valószínűséggel. Nekem is így megy most 2 autoflower egy baszom nagy vödörbe, nem biztos hogy ez volt az év ötlete részemről mert a Diesel eléggé elnyomta a tesóját.
Aham, mert láttam olyan vidiket ahol 1 potba tesznek 3-4 növényt is :D
 

Blekketekk

Active member
Aham, mert láttam olyan vidiket ahol 1 potba tesznek 3-4 növényt is :D
Szóval ez két virág egy potban, a színekért bocsi, lusta voltam ki szedni őket. A lényeget szerintem látod/érted.
 

Attachments

  • 9FEF4A23-EE92-4B8A-BDF2-7D7C977A10B8.jpeg
    9FEF4A23-EE92-4B8A-BDF2-7D7C977A10B8.jpeg
    961.5 KB · Views: 52
  • F2F22DC5-52FF-47A2-96FC-D995A1E77F40.jpeg
    F2F22DC5-52FF-47A2-96FC-D995A1E77F40.jpeg
    1.3 MB · Views: 50
Top