What's new

Kdyz me kytky chradnou

spachal

Well-known member
Veteran
Zdar, fialove rapiky a stonky muzou byt spise vina bud genetiky, nizke teploty nebo problemu s fosforem (prevazne deficit).
 

A. Jones

Active member
Dosiel som to dokonca, O,7 voda z kohutika, do toho 1ml/10l Canna mono Mg a 0,5ml/10l mono Ca, niesom doma tak neviem presne, ale robilo to myslim nejak 20ppm Mg a 10ppm Ca.
S vynimkou 2 OGs to vsetko doslo dokonca uz viac menej bez chyby. Akurat tie 2 OG posledne dva tyzne ukazovali deficit (najviac pripominajuce) drasliku.
Vsetko by bolo super keby mi teraz nezacala tiect z kohutiku voda ec 1 a problemy nezacali nanovo:d
 

Dslzf

Active member
Ahoj :) doporucuju co se Mg tyka pouzivat produk TEKUTÁ HOŘKÁ SŮL od firmy Forestina - je to to same co ma Canna akorat koncentrovanejsi a stoji 1L lidovych 33 kc :) naproti Canne ktera stoji 330 kc. Tyjo to je ale masaker ze se ti takle ta kohoutkova voda meni .... sileny. Pozadej firmu co dodava vodu o rozbor pokud si to uz neudelal - oni si ze zakona museji pravidelne delat rozbory a vetsinou kdyz hezky poprosis poslou ti ho emailem protoze u takle vysokeho EC by bylo dobre vedet co ho dela tak velke *- vetsiou to neni o tom ze tam je vseho hodne ale jedna nebo 2 veci sou tam ve velkem mnozstvi. A este otazka kdyz vidim ty kapilary - kolik mas vytoku pri zalivce?
 
Top