What's new

Katera semena za outdoor?

foxy

Member
Letos mam Shaman-a za out, bomo vidli kak bo.
Glede teh od Ghs-ja pa je tak, da je WW seveda odvisno od fenota, bolj je nagnjena h gnitju.
BigBang pa je super za zunaj, konča v sredini oktobra pa ma taki jabolčni vonj. :D
Za Cheese pa nebi znal..lp
po jabolkih, a? :biggrin:
res ima tak sadni vonj samo mi je deloval malo drugače...
mogoče po limoncah ne vem ne znam opisat!
weedster yield je uredu(trde bule ko kamen), plesni ni bilo, ampak šit me ni zadel ama ništa... :)
mam pa tudi eno slikco v galeriji mislim da...
čao
 

weedster

Active member
Ful maš tolerance al je res tak švoh high?

Eno vprašanje za tiste ki ste že imeli veni skunk#1.. Vem, da ma ful probleme z plesnijo, zanima pa me kolko je falilo da konča po vaši oceni ? Ker ga imam outdoor (imam ga kao za test, ker tak je preveč drugih sort, tak da se ne sekiram če mi glih ne bo končal) in koliko zgleda bo pravi GRM zato bom ga probal sfurat do konca z Leaf Coat-om od BioBizza..
 
trebas da gledas koliko dana dokle gotovo. ve ocete nesto okolo 45-60 dan mislim, nema veze koka se zove ime, ali treba do bude kratko porastnanye. izvini, neznam bas kako da pisem nasi. ilil razumes me, bre?
 

weedster

Active member
Ni čisto tako. Če so vrhi zbiti skup lahko začne plesnit pa čeprav konča konec septembra. Zato morejo sorte biti tudi resistant.
 

mihakt

Member
zakaj pa ne bi bil letos za ven greenish? jst ga imam letos zunaj, lani ga je imel prijatelj, pa je lepo naredil...
 

lasko

Member
Ni čisto tako. Če so vrhi zbiti skup lahko začne plesnit pa čeprav konča konec septembra. Zato morejo sorte biti tudi resistant.

weedster se mi ni zgodilo u lajfu da bi sorta zacela plesnet pred oktobrom. tudi take z zbitimi vrhi ne, je pa res da sorte z zbitimi vrhi (indika stajl) navadno ne koncajo v septembru
 

weedster

Active member
lepo tebi meni je začela predlani plesnet v začetku septembra... Slovenija ima različno klimo, ti ko si bolj pri morju ti verjamem.
 

Latest posts

Latest posts

Top